Fidella FlyClick

Fidella FlyClick

Hodnotenie: 5
132 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatkový nosič, ktorý je kombináciou viazacieho FlyTai a prackového Fusion. Jednoducho zacvaknite bedrový pás pomocou pracky a váha bábätka sa príjemne rozloží pomocou širokých viazacích ramenných popruhov. Ramenné popruhy a bedrový pás sú navyše vypolstrované, takže nikde nič netlačí. Fidella FlyClick (veľkosť Baby) – je vhodné pre bábätká už od narodenia až do približne 12 mesiacov.

Fidella FlyClick plus-16%

Fidella FlyClick plus

Hodnotenie: 5
144,09 € 120,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatkové nosítko FlyClick plusje vhodné od 9 mesiacov do 3,5 – 4 rokov. Kombinácia viazacieho FlyTai a prackového Fusion. Jednoducho zacvaknite bedrový pás pomocou pracky a váha bábätka sa príjemne rozloží pomocou širokých viazacích ramenných popruhov. Ramenné popruhy a bedrový pás sú navyše vypolstrované, takže nikde nič netlačí. Šátková látka ktorú, Fidella používa na výrobu svojich nosidiel, je tak príjemná, že na sebe nosítko ani neucítite. Tak pozor nech s ním nejdete aj spať.

Fidella Fusion

Fidella Fusion

Hodnotenie: 5
132 €

Posledný kus za túto cenu!

Je nosenie vašou vášňou a chcete ešte zintenzívniť väzbu medzi vami a vaším bábätkom dlhšie ako prvých niekoľko mesiacov po jeho narodení? Potom je toto inovované nosítko od Fidelly správnou voľbou! Vďaka jednoduchému systému praciek môže byť nosítko nasadené a zvesené počas pár sekúnd. Je to ideálne nosítko pre rodičov, ktorí chcú byť flexibilní a aktívni s deťmi v každodennom živote. Pár jednoduchými pohybmi docielite bezpečného a pohodlného polohovania dieťaťa a príjemného pocitu nosiaceho. Nosič je vhodný od narodenia do cca 12 mesiaca (maximálna nosnosť 15kg). Materiál z ktorého sú nosidlá a šatky Fidella vyrobené, je krásne hebký a priedušný. Akonáhle si nosítko / šatku vezmete, stáva sa vašou súčasťou.

Fidella Fusion V2.0 Toddler-16%
144,09 € 120,90 €

Akcia

Nosítko Fusion Toddler 2.0 je vhodné od 3 mesiacov do 2,5 až 3 rokov podľa veľkosti dieťaťa. Nosiť je možné iba čelom k rodičovi. Nosítko má však niekoľko vylepšení, ktoré umožnia pohodlné nosenie a rast nosidla s dieťaťom. Je tak vhodnou alternatívou pre všetkých priaznivcov šatiek, ktorí sa rozhodli pre prackové nosítko. Navyše Fidella robí svoje nosidlá aj šatky s láskou, takže ak raz začnete nosiť svoje bábätko alebo väčšie dieťatko s Fidellou, už nebudete chcieť iné!