Femibion 3 Kojení 28 tablet + 28 tobolek
7x

Femibion 3 Kojení 28 tablet + 28 tobolek

25 €
24,60 €

Femibion 3 Dojčenie podporuje špeciálne potreby bábätka aj jeho mamičky v tomto období. Špeciálne vyvinuté pre špecifické potreby vás aj vášho bábätka v období dojčenia. Počas obdobia dojčenia sa zvyšuje potreba niektorých živín, napr.

Partner: Vivantis
Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek
10x

Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

25 €
24,40 €

Femibion 2 je určený tehotným ženám od 13. týždňa tehotenstva až do pôrodu. Nové zloženie obohatené o železo, vápnik, selén a horčík. Pomáha doplňovať látky dôležité v tehotenstve od 13. týždňa až do pôrodu ako doplnok k pestrej a rozmanitej strave. Do 13.

Partner: Vivantis

Určite ste už počuli o význame kyseliny listovej v tehotenstve a období dojčenia. Aby Vaše telo mohlo kyselinu listovú optimálne využiť, musí ju v tele najskôr premeniť.

Najvýznamnejším a biologicky najúčinnejším metabolitom vznikajúcim z kyseliny listovej je Metafolin (5-methyl-tetrahydrofolát). Femibion obsahuje unikátnu kombináciu kyseliny listovej a metafolínu, čím dodáva vášmu telu potrebné živiny v období, keď ich najviac potrebujete vy aj vaše dieťa. V období tehotenstva podporuje zdravý vývoj plodu a v období dojčenia aj tvorbu materského mlieka.