Feiyu Tech G6 FTEG6MX
159 €

Mechanický stabilizátor je určený mobilným telefónom a akčným kamerám GoPro, SONY RX0 a podobným. FEIYA Tech G6 FTEG6MX disponuje 3 osami, plynulým pohybom a dobrou odolnosťou voči chveniu. Disponuje Wi-Fi a umožňuje ovládanie cez mobil. Na jedno nabitie vydrží až 12 hodín a ponúka možnosť nabíjania pripojenej akčnej kamery.

Feiyu Tech Vimble 2S FTEV2S
92 €

Teleskopický 3osý stabilizátor je určený mobilným telefónom. Feiyu Tech Vimble 2S FTEV2S je opatrený vstavanou teleskopickou tyčou a ergonomickou rukoväťou pre pohodlné držanie. Uzamyká sa na 2 osiach a umožňuje automatické otočenie na šírku a na výšku. Vďaka prevedeniu z ľahkých materiálov sa s ním ľahko manipuluje.

Feiyu Tech Vlog Pocket FTEVPO
92 €

Kompaktný skladací stabilizátor je určený väčšine inteligentných mobilných telefónov. Feiyu Tech Vlog Pocket FTEVPO disponuje 3 osami, automaticky sa vyvažuje a na zabudovanú batériu až 14 hod. Poteší režim Follow so sledovaním tváre / objektu pre živé zábery a dokonalé videá. Stabilizátor má nosnosť 240 g a váži 272 g.

Feiyu Tech G6 Max FTEG6M
259 €

Univerzálny stabilizátor je určený telefónom, akčným kamerám a bezzrkadlovkám. Feiyu Tech G6 Max FTEG6M disponuje 3 uzamykateľnými osami a umožňuje otočenie o 360°. Poteší režim Autopanorama pre obstaranie perfektných Timelapse, či režim selfie. Stabilizátor má nosnosť 1,2 kg a na vstavanú batériu vydrží až 9 hodín.