Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Fehn Baby hracia hračka slon na mesiaci Good Night Fehn Baby hracia hračka chobotnice Childern Of The Sea
Fehn Baby hracia hračka slon na mesiaci Good Night

Maznavý slon na mesiaci z mäkkého príjemného velúru upúta na prvý pohľad pozornosť každého dieťaťa. Môže slúžiť ako verný spoločník, ktorého je možné vďaka popruhom upevniť na postieľku, kočík či lehátko. Je tak možné vziať ho kamkoľvek so sebou bez toho, aby hrozilo, že sa stratí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Baby hracia hračka chobotnice Childern Of The Sea Fehn Baby hracia hračka chobotnice Childern Of The Sea
Fehn Baby hracia hračka chobotnice Childern Of The Sea

Roztomilá hudobná hračka z kolekcie Deti mora je skvelým spoločníkom pre bábätká už od narodenia. Jemná uspávaná melódia ich upokojuje a dodáva im pocit bezpečia. Vďaka svojej praktickej veľkosti a jemným farbám sa skvele hodí do každého prostredia doma aj na cestách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Baby svietiaci plyšák žirafa Good Night Fehn Baby hracia hračka chobotnice Childern Of The Sea
Fehn Baby svietiaci plyšák žirafa Good Night

Chlpatý maznáčik, pomocník pri zaspávaní a nočný ochranca – to je žirafa Fehn. Plyšová hračka z mäkkého velúru je príjemná na dotyk a poskytne dieťaťu komfort, keď sa k nej bude pri zaspávaní túliť. Vďaka vstavanému tlmenému svetlu sa dieťa zbaví strachu z tmy a bude pokojne spať celú noc.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Australia aktivity špirála Fehn Baby Plyšáčik medvedík natur
Australia aktivity špirála

Tento roztomilý hrací doplnok s flexibilným tvarom je možné využiť v kočíku, v postieľke, počas cestovania autom aj na ďalších miestach. Dieťatko bude plne zaujaté niekoľkými prvkami, ktoré pôsobia na rôzne vnemy – hrkálka na sluch a zrkadlá na zrak. Súčasťou je tiež integrované hryzátko. Vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu je táto hračka vhodná pre dievčatká aj chlapčekov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Uterák s kapucňou Peru Fehn Baby Plyšáčik medvedík natur
Fehn Uterák s kapucňou Peru

Fehn Peru uterák s kapucňou s motívom roztomilej lamy. Táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Vďaka praktickej kapucke sa do nej rado zabalí každej dieťatko. Uterák je mäkký, prateľný na 60° C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Baby Plyšáčik medvedík natur Fehn Baby Plyšáčik medvedík natur
Fehn Baby Plyšáčik medvedík natur

Mäkký plyšový kamarát medvedík vykúzli úsmev na tvári každého bábätka. Cez deň sa stane najlepším kamarátom, v noci zase ochrancom, ktorý pomôže dieťaťu lepšie zaspať. Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Babylove deka Ovečka Fehn Baby Muchláček medvedík
Fehn Babylove deka Ovečka

Fehn Babylova deka Ovečka s rozmermi 100 × 75 cm a plyšovou kamarátkou Ovečkou. Deka je príjemná a veľmi mäkká. Univerzálne farebné ladenie do béžova a možnosť prania na 30 °C.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Australia muchláček koala Fehn Baby Muchláček medvedík

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Baby Muchláček medvedík Fehn Baby Muchláček medvedík
Fehn Baby Muchláček medvedík

Roztomilý muchláčik vyrobený z certifikovanej organickej bavlny s držiakom na cumlík. Vhodné pre deti od narodenia. Vďaka praktickému krúžku je možné na muchláčika pripevniť cumlík, ktorý sa tak nestratí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Zavinovačka lev Natur Fehn Kolotoč Childern Of The Sea
Fehn Zavinovačka lev Natur

Zavinovačka je vyrobená z veľmi príjemného a jemného materiálu. Súčasťou je kapucňa pre ochranu hlavy zamedzujúca prechladnutiu. Vhodné pre deti od narodenia do 10 mesiacov Fehn Zavinovačka lev Natur nájde využitie v každej rodine.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Kolotoč Childern Of The Sea Fehn Kolotoč Childern Of The Sea
Fehn Kolotoč Childern Of The Sea

Očarujúci hudobný kolotoč z kolekcie Deti mora je dokonalým pomocníkom pri zaspávaní. Morské zvieratká sa otáčajú dookola na krásnu melódiu Spi dieťatko spi a povzbudzujú dieťa, aby sa pozeralo a počúvalo.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Fehn Babylove hrací kolotoč Fehn Kolotoč Childern Of The Sea
Fehn Babylove hrací kolotoč

Fehn Babylove hrací kolotoč s hračkami v nežných farbách ukolíše k spánku každého malého uličníka. Príjemným melódiám a jemnému pohybu kolotoča sa nedá odolať. Plyšové časti sú prateľné na 30 °C.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Fehn Forest hrací kolotoč Fehn Hniezdočko 60x100 cm Childern Of The Sea
Fehn Forest hrací kolotoč

*Fehn Forest hrací kolotoč** veselý hrací kolotoč určený aj pre tých najmenších. Otáča sa a hrá melódiu aj bez použitia batérií. Kolotoč sa pomaly otáča a ukolíše vaše dieťatko k spánku.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Fehn Hniezdočko 60x100 cm Childern Of The Sea Fehn Hniezdočko 60x100 cm Childern Of The Sea
Fehn Hniezdočko 60x100 cm Childern Of The Sea

Vďaka obzvlášť mäkkému a čalúnenému okraju hniezdočka získa dieťa optimálne pohodlie a pocit ochrany a bezpečia. Ideálne na doma aj na cesty Tri prívesky s morskými zvieratami zvyšujú pozornosť dieťaťa a poskytujú mu zábavu.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Fehn Australia hrací kolotoč Fehn Hniezdočko 60x100 cm Childern Of The Sea
Fehn Australia hrací kolotoč

Fehn Australia hrací kolotoč čoskoro zaujme pozornosť aj Vášho dieťatka. Austrálske zvieratká si obľúbia rovnako ako zaujímavé zrkadielko a príjemnú uspávaciu melódiu. Jednoduché pripevnenie, možnosť prať hračky v práčke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Australia plyšová knižka Fehn Baby Aktivity chobotnica Childern Of The Sea
Fehn Australia plyšová knižka

Vďaka praktickému pútku je možné plyšovú knižku Australia využiť nielen pri cestovaní kočíkom, ale aj v detskej postieľke, v autosedačke i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Vďaka použitým materiálom je knižka na dotyk veľmi mäkučká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Baby Aktivity chobotnica Childern Of The Sea Fehn Baby Aktivity chobotnica Childern Of The Sea
Fehn Baby Aktivity chobotnica Childern Of The Sea

So vzrušujúcou vzdelávacou chobotnicou z kolekcie Deti mora bude dieťa formou hry objavovať nové veci. Hrkálka, farebný úchopový krúžok, mäkké hryzátko, šuštiaci papier, zrkadlo a zvonček ponúkajú rôzne možnosti hry a podporujú pozornosť dieťaťa a koordináciu rúk a očí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Baby aktivity kocka Childern Of The Sea Fehn Baby Aktivity chobotnica Childern Of The Sea
Fehn Baby aktivity kocka Childern Of The Sea

So vzrušujúcou vzdelávacou hracou kockou z kolekcie Deti mora bude dieťa formou hry objavovať nové veci. Hrkálka, farebný úchopový krúžok, mäkké hryzátko, šuštiaci papier, zrkadlo a zvonček ponúkajú rôzne možnosti hry a podporujú pozornosť dieťaťa a koordináciu rúk a očí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Plyšový medvedík s dreveným držiakom natur Baby Plyšový medvedík s dreveným držiakom natur
Baby Plyšový medvedík s dreveným držiakom natur

Plyšový medvedík s dreveným držiakom v tvare krúžku a hrkálkou. Verný spoločník bábätka je vyrobený z organickej bavlny. Je ideálny na uchopenie a maznanie. Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Kolotoč Good Night Baby Plyšový medvedík s dreveným držiakom natur
Fehn Kolotoč Good Night

Kolotoč značky Fehn s roztomilými plyšovými zvieratkami, nočným svetlom a uspávankami pre krásny spánok vášho bábätka. Stabilnú konštrukciu s otočným mechanizmom, na ktorom sú umiestnené plyšové hračky, možno ľahko pripevniť k akejkoľvek detskej postieľke.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Fehn Kolotoč Peru Baby Plyšový medvedík s dreveným držiakom natur
Fehn Kolotoč Peru

Fehn hrací kolotoč Peru zaujme pozornosť aj Vášho dieťatka. Motív veselých lám si obľúbia rovnako ako zaujímavé zrkadielko a príjemnú uspávaciu melódiu. Jednoduché pripevnenie, možnosť prať hračky v práčke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Obal na zdravotnú kartu Australia Fehn Obal na zdravotnú kartu Australia
Fehn Obal na zdravotnú kartu Australia

Obal na zdravotnú kartu Australia so vzorom koaly je nielen pekný doplnok, ale aj ochrana najdôležitejších dokumentov vášho dieťatka. Obal môžete používať na rôzne dokumenty už v tehotenstve. Knižka ponúka jednotlivo oddelené vrecká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Obal na zdravotnú kartu Bruno Fehn Obal na zdravotnú kartu Australia
Fehn Obal na zdravotnú kartu Bruno

Obal na zdravotnú kartu Bruno s roztomilým motívom medvedíka je nielen pekný doplnok, ale aj ochrana najdôležitejších dokumentov vášho dieťatka. Obal môžete používať na rôzne dokumenty už v tehotenstve. Knižka ponúka jednotlivo oddelené vrecká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fehn Peru 3D aktivity deka Fehn Obal na zdravotnú kartu Australia
Fehn Peru 3D aktivity deka

Fehn Peru 3D aktivity deka s veselým motívom lamy má rozmer 95 × 100 cm a vďaka svojmu nežnému prevedeniu zapadne do každej domácnosti s malým dieťatkom. Obsahuje 5 odnímateľných plyšových kamarátov. Zrkadielko, zvukové efekty, tvary a farby Vaše najmenšie zabaví na dlhé chvíle.

môžete mať 25.09

Partner: MALL

Nemecká značka Fehn funguje už od roku 1949. Značka sa orientuje na inovatívne a kvalitné hračky pre deti, ktoré podporujú detskú fantáziu a stimulujú všetky zrakové, sluchové a hmatové zmysly dieťaťa. Jedná sa napríklad o detské kolotoče alebo mäkké hracie deky. Kvalita hračiek je neustále kontrolovaná a testovaná skúšobným ústavom hračiek v Nemecku.