Fehn Australia 3D aktivity deka
69,60 €
+ doprava zadarmo

Fehn Australia 3D aktivity deka – veľmi krásna, prepracovaná detská hracia deka s rozmermi cca 105 × 100 cm. Zamilujete si ju Vy aj Vaše dieťatko a spolu s austrálskymi zvieratkami si užijete veľa zábavy. Deka je bezpečná, príjemná na dotyk, s množstvom odnímateľných hračiek.


Fehn Australia deka koala
17,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Australia deka koala s rozmermi 100 × 75 cm, mäkučká, jemná, príjemná na dotyk. S veselou koalkou a mravčekmi na leme. Farebne univerzálne ladená. Stačí sa už len zababušiť!


Fehn Australia hrací kolotoč
31,70 €

Fehn Australia hrací kolotoč čoskoro zaujme pozornosť aj Vášho dieťatka. Austrálske zvieratká si obľúbia rovnako ako zaujímavé zrkadielko a príjemnú uspávaciu melódiu. Jednoduché pripevnenie, možnosť prať hračky v práčke.


Fehn Australia plyšová knižka
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka praktickému pútku je možné plyšovú knižku Australia využiť nielen pri cestovaní kočíkom, ale aj v detskej postieľke, v autosedačke i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Vďaka použitým materiálom je knižka na dotyk veľmi mäkučká.


Fehn Australia závesný mravenčiar s klipom
14,92 €

Na dotyk mäkučkú závesnú hračku v podobe mravenčiara možno vďaka možnosti zavesenia klipom možné použiť v detskej postieľke, v kočíku, na cestách i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Súčasťou je tiež hryzátko.


Fehn Australia zavinovačka koala
23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Australia zavinovačka koala veľmi roztomilá zavinovačka pre detičky od narodenia do cca 10 mesiacov veku. Prateľná na 30 °C, z extrémne mäkkého materiálu. S praktickou kapuckou. Univerzálne zvieratká i farebné prevedenie – vhodné pre dievčatko aj chlapca.


Fehn Babylove 3D aktivity deka
64,20 €
+ doprava zadarmo

Fehn Babylove 3D aktivity deka s ovečkou má rozmer 90 × 75 cm a vďaka svojmu nežnému prevedeniu zapadne do každej domácnosti s malým dieťatkom. Obsahuje 5 odnímateľných plyšových kamarátov a vankúšik. Zrkadielko, zvukové efekty, tvary a farby Vaše najmenšie zabaví na dlhé chvíle.


Fehn Babylove hrací kolotoč
31,99 €
31,18 €

Akcia

Fehn Babylove hrací kolotoč s hračkami v nežných farbách ukolíše k spánku každého malého uličníka. Príjemným melódiám a jemnému pohybu kolotoča sa nedá odolať. Plyšové časti sú prateľné na 30 °C.


Fehn Deka
17,74 €

Posledný kus za túto cenu!


Fehn JUNGLE navliekací had
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pestrý aktivity had z kolekcie Jungle baví vaše dieťa s rôznymi hernými vlastnosťami a zaisťuje dobrú náladu, nech ste kdekoľvek. Hadia hlava vydáva smiešne zvuky, tri navliekacie časti s rôznymi povrchmi a skrytými funkciami sú ľahko uchopiteľné. Pevný závesný krúžok zaručí – možnosť pripevnenia.


Fehn Kolotoč Bruno
33,20 €

Hudební kolotoč Fehn Bruno se rychle otáčí a v příjemné hlasitosti přehrává jemné melodie. Kolotoč upoutá pozornost děťátka, které se zabaví a následně rychle usne. Snadné ovládání i připevnění nad postýlku.


Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka "Opička"
57,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka „Opička“ s rozmermi 85 × 85 cm s roztomilou opičkou. Túto nádhernú hraciu deku si rýchlo obľúbi každé bábätko už od narodenia. 5 plyšových hračiek na hrazdičke je odnímateľných. Zvukové efekty, zrkadielko, hrkálka, tvary, farby.


Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka "Oslík"
57,81 €
57,20 €
+ doprava zadarmo

Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka „Oslík“ s rozmermi 85 × 85 cm s roztomilým somárikom. Túto nádhernú hraciu deku si rýchlo obľúbi každé bábätko už od narodenia. 5 plyšových hračiek na hrazdičke je odnímateľných. Zvukové efekty, zrkadielko, hrkálka, tvary, farby.


Fehn Monkey Donkey deka
18,52 €

16,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey deka s rozmermi 100 × 75 cm a plyšovým zvieracím kamarátom Deka je príjemná a mäkučká. Pastelové farbičky a hračku si Vaši najmenší veľmi rýchlo obľúbia.


Fehn Monkey Donkey hrací kolotoč
31,70 €

Fehn Monkey Donkey hrací kolotoč – plyšoví kamaráti na kolotoči čakajú až budú môcť uspať ďalšieho malého lumpíka. Tento roztomilý hrací kolotoč sa ľahko upevní nad postieľku a jeho farby a hračky dieťatko rýchlo zaujmú.


Fehn Monkey Donkey uterák s kapucňou
23,39 €

18,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey uterák s kapucňou pre príjemné spoločné chvíľky po kúpeli s Vaším dieťatkom. Uterák má rozmer 80 × 80 cm a príjemnú praktickú kapucňu s našitým zvieratkom, ktoré potešia všetkych malých vodníkov. Prateľné na 60 °C.


Fehn Nákrčník
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn nákrčník z kolekce Bruno je perfektním společníkem do kočárku nebo dětské autosedačky. Ergonomický tvar kopíruje obrysy krku, podporuje a ulehčuje krční páteři a ramenní oblasti dítěte při dlouhých cestách. Klidný spánek a pohodlné nošení zaručují plyšově měkké materiály. Vhodné pro děti od 6 měsíců.


Fehn Rainbow 3D aktivity vankúš
69,60 €
+ doprava zadarmo

Fehn Rainbow 3D aktivity vankúš s medvedíkom má rozmer 85 × 85 cm a obsahuje hrazdičku a 5 odnímateľných plyšových hračiek. Pritiahnite pozornosť svojich najmenších a nechajte ich v tejto mäkučkej deke pokojne odpočívať. Zvuky, materiály, hračky, to všetko dieťatko zabaví.


Fehn Rainbow hrací kolotoč
31,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Rainbow hrací kolotoč s hnedými plyšovými kamarátmi. Kolotoč má príjemnú melódiu a pomaly sa pohybuje, čo bezpečne uspí aj tých najväčších neposedníkov. Plyšové časti môžete vyprať v práčke. Univerzálny dizajn, hodiaci sa do dievčenskej aj chlapčenskej izbičky.


Fehn Australia uterák s kapucňou koala
19,56 €

Fehn Australia uterák s kapucňou koala – táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Po leme jej lezú mravčeky a na kapucni má roztomilú koalku. Uterák je mäkký, prateľný na 60°C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.


Fehn Babylove deka Ovečka
16,59 €

Fehn Babylova deka Ovečka s rozmermi 100 × 75 cm a plyšovou kamarátkou Ovečkou. Deka je príjemná a veľmi mäkká. Univerzálne farebné ladenie do béžova a možnosť prania na 30 °C.


Fehn Monkey Donkey nákrčník "Koala"
12,30 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Koala“ je zelený pomocník na cesty pre detičky od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare koaly. Rozmer cca 24 × 20 cm.


Fehn Monkey Donkey nákrčník "Oslík"
12,30 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Oslík“ je ružový detský pomocník na cesty pre malé princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare oslíka. Rozmer cca 24 × 20 cm.


Fehn Australia aktivity špirála
21,04 €

Tento roztomilý hrací doplnok s flexibilným tvarom je možné využiť v kočíku, v postieľke, počas cestovania autom aj na ďalších miestach. Dieťatko bude plne zaujaté niekoľkými prvkami, ktoré pôsobia na rôzne vnemy – hrkálka na sluch a zrkadlá na zrak. Súčasťou je tiež integrované hryzátko. Vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu je táto hračka vhodná pre dievčatká aj chlapčekov.


Fehn Austrália vankúš koala
12,26 €

Fehn Australia vankúšik koala vo veľkosti cca 18 cm – príjemný na dotyk, vyplnený prírodnou látkou. Ideálny na ozdobu do detskej izby aj do postieľky Vášho dieťatka. Neutrálne farby pre malé dievčatká i chlapcov.


Fehn JUNGLE aktivity závesná lopta
10,32 €

Hračky pre bábätká majú krásny vzhľad, sú ľahké a navyše fungujú ako aktívne hračky. Stimulujú dieťa vizuálne i prostredníctvom hmatu. Lopta s aktivitami na cesty. Krásna aktívna lopta z jemného plyšového materiálu. Je plná aktívnych prvkov. Určite zaujme Vaše dieťa a podporí kvalitný vývoj všetkých zmyslov.


Fehn Monkey Donkey nákrčník "Opička"
12,30 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Opička“ je zelený pomocník na cesty pre detičky od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare opičky. Rozmer cca 24 × 20 cm.


Nemecká značka Fehn funguje už od roku 1949. Značka sa orientuje na inovatívne a kvalitné hračky pre deti, ktoré podporujú detskú fantáziu a stimulujú všetky zrakové, sluchové a hmatové zmysly dieťaťa. Jedná sa napríklad o detské kolotoče alebo mäkké hracie deky. Kvalita hračiek je neustále kontrolovaná a testovaná skúšobným ústavom hračiek v Nemecku.

Nemecká značka Fehn funguje už od roku 1949. Značka sa orientuje na inovatívne a kvalitné hračky pre deti, ktoré podporujú detskú fantáziu a stimulujú všetky zrakové, sluchové a hmatové zmysly dieťaťa. Jedná sa napríklad o detské kolotoče alebo mäkké hracie deky. Kvalita hračiek je neustále kontrolovaná a testovaná skúšobným ústavom hračiek v Nemecku.