Fehn Babylove hrací kolotoč
31,70 €

Fehn Babylove hrací kolotoč s hračkami v nežných farbách ukolíše k spánku každého malého uličníka. Príjemným melódiám a jemnému pohybu kolotoča sa nedá odolať. Plyšové časti sú prateľné na 30 °C.

Fehn Rainbow hrací kolotoč
31,70 €

Fehn Rainbow hrací kolotoč s hnedými plyšovými kamarátmi. Kolotoč má príjemnú melódiu a pomaly sa pohybuje, čo bezpečne uspí aj tých najväčších neposedníkov. Plyšové časti môžete vyprať v práčke. Univerzálny dizajn, hodiaci sa do dievčenskej aj chlapčenskej izbičky.

Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka "Oslík"
57,30 €

Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka „Oslík“ s rozmermi 85 × 85 cm s roztomilým somárikom. Túto nádhernú hraciu deku si rýchlo obľúbi každé bábätko už od narodenia. 5 plyšových hračiek na hrazdičke je odnímateľných. Zvukové efekty, zrkadielko, hrkálka, tvary, farby.

Fehn Australia hrací kolotoč
31,70 €

Fehn Australia hrací kolotoč čoskoro zaujme pozornosť aj Vášho dieťatka. Austrálske zvieratká si obľúbia rovnako ako zaujímavé zrkadielko a príjemnú uspávaciu melódiu. Jednoduché pripevnenie, možnosť prať hračky v práčke.

Fehn Kolotoč Bruno

Fehn Kolotoč Bruno

Hodnotenie: 4,5
33,30 €

Hudobný kolotoč Fehn Bruno sa rýchlo otáča a v príjemnej hlasitosti prehráva jemné melódie. Kolotoč upúta pozornosť dieťatka, ktoré sa zabaví a následne rýchlo zaspí. Jednoduché ovládanie aj pripevnenie nad postieľku.

Fehn Kolotoč Peru

Fehn Kolotoč Peru

Hodnotenie: 5
33,30 €

Fehn hrací kolotoč Peru zaujme pozornosť aj Vášho dieťatka. Motív veselých lám si obľúbia rovnako ako zaujímavé zrkadielko a príjemnú uspávaciu melódiu. Jednoduché pripevnenie, možnosť prať hračky v práčke.

Fehn 3D aktivity deka Swan Lake
64,30 €

Fehn 3D aktivity deka Swan Lake s pohodlne čalúneným povrchom a odnímateľným zrkadielkom pre malých prieskumníkov. Veľké hračky podporujú úchyt a koordináciu malých detských ručičiek. Hračky sa dajú variabilne odnímať aj pripevňovať. Deku ľahko zložíte a môžete ju vziať kamkoľvek so sebou.

Fehn Kolotoč Swan Lake

Fehn Kolotoč Swan Lake

Hodnotenie: 4,8
31,70 €

Hudobný kolotoč Fehn Swan Lake sa rýchlo otáča a v príjemnej hlasitosti prehráva jemné melódie. Disponuje malým zrkadielkom, ktoré podporuje sebavedomie dieťaťa a jemnými kvetinovými vzormi, ktoré stimulujú vnímanie. Kolotoč upúta pozornosť dieťatka, ktoré sa zabaví a následne rýchlo zaspí. Jednoduché ovládanie aj pripevnenie nad postieľku.

Fehn Babylove deka Ovečka

Fehn Babylove deka Ovečka

Hodnotenie: 4,5
17,40 €

Fehn Babylova deka Ovečka s rozmermi 100 × 75 cm a plyšovou kamarátkou Ovečkou. Deka je príjemná a veľmi mäkká. Univerzálne farebné ladenie do béžova a možnosť prania na 30 °C.

Fehn Forest hrací kolotoč

Fehn Forest hrací kolotoč

Hodnotenie: 4,7
31,70 €

*Fehn Forest hrací kolotoč** veselý hrací kolotoč určený aj pre tých najmenších. Otáča sa a hrá melódiu aj bez použitia batérií. Kolotoč sa pomaly otáča a ukolíše vaše dieťatko k spánku.

Fehn Monkey Donkey hrací kolotoč
31,70 €

Fehn Monkey Donkey hrací kolotoč – plyšoví kamaráti na kolotoči čakajú až budú môcť uspať ďalšieho malého lumpíka. Tento roztomilý hrací kolotoč sa ľahko upevní nad postieľku a jeho farby a hračky dieťatko rýchlo zaujmú.

Fehn Kolotoč Loopy&Lotta
33,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn natahovací hrací kolotoč Loopy&Lotta čoskoro zaujme pozornosť aj Vášho dieťatka. Hrošíka a žirafku si obľúbia rovnako ako zaujímavé zrkadielko a príjemnú uspávaciu melódiu. Jednoduché pripevnenie, možnosť prať hračky v práčke.

Fehn Loopy&Lotta kolotoč na cestovnú postieľku
26,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Loopy&Lotta kolotoč na cestovnú postieľku pomôže vášmu dieťaťu zaspať aj na cestách. Jemné farby a štruktúra tejto hračky cvičí optické vnemy Vášho dieťaťa a prispievajú k prejaveniu záujmu o okolie. S motívom hrošíka a žirafky.

Fehn Obal na zdravotnú kartu Australia
12,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na zdravotnú kartu Australia so vzorom koaly je nielen pekný doplnok, ale aj ochrana najdôležitejších dokumentov vášho dieťatka. Obal môžete používať na rôzne dokumenty už v tehotenstve. Knižka ponúka jednotlivo oddelené vrecká.

Fehn Loopy & Lotta nákrčník "Hroch"
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn nákrčník „Hroch“ je modrý detský pomocník na cesty pre malých chrobáčikov od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare hrošíka. * Rozmer cca 24 × 20 cm. *

Fehn Australia plyšová knižka
12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka praktickému pútku je možné plyšovú knižku Australia využiť nielen pri cestovaní kočíkom, ale aj v detskej postieľke, v autosedačke i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Vďaka použitým materiálom je knižka na dotyk veľmi mäkučká.

Fehn Peru 3D aktivity deka
64,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Peru 3D aktivity deka s veselým motívom lamy má rozmer 95 × 100 cm a vďaka svojmu nežnému prevedeniu zapadne do každej domácnosti s malým dieťatkom. Obsahuje 5 odnímateľných plyšových kamarátov. Zrkadielko, zvukové efekty, tvary a farby Vaše najmenšie zabaví na dlhé chvíle.

Fehn Hniezdočko Peru
65 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn hniezdočko Peru so vzorom roztomilej lamy ponúka niekoľko spôsobov využitia, ako napríklad použitie v postieľke pre pocit bezpečia, na cesty ako postieľku a prebaľovaciu podložku, pre bezpečný spánok do rodičovskej postele. Vďaka trom zábavným hračkám môže zároveň poslúžiť aj ako hracia plocha pre vaše bábätko.

Fehn 3D aktivity deka hniezdočko
79,90 €

Hniezdočko Aiko & Yuki je vyrobené z mäkkých materiálov pre pohodlie Vášho dieťaťa. Je doplnené o závesné postavičky vydávajúce najrôznejšie zvuky. Vaše dieťa sa zabaví aj hryzátkom. Toto hniezdočko je ideálne pre rozvíjanie motoriky, zmysle pre dotyk a zvyšovanie pozornosti detí už od narodenia.

Fehn Australia závesný mravenčiar s klipom
14,90 €

Na dotyk mäkučkú závesnú hračku v podobe mravenčiara možno vďaka možnosti zavesenia klipom možné použiť v detskej postieľke, v kočíku, na cestách i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Súčasťou je tiež hryzátko.

Fehn Hniezdočko Loopy & Lotta
65 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn hniezdočko Loopy&Lotta so vzorom roztomilej žirafky ponúka niekoľko spôsobov využitia, ako napríklad použitie v postieľke pre pocit bezpečia, na cesty ako postieľku a prebaľovaciu podložku, pre bezpečný spánok do rodičovskej postele. Vďaka trom zábavným hračkám môže zároveň poslúžiť aj ako hracia plocha pre vaše bábätko.

Fehn Australia aktivity špirála
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento roztomilý hrací doplnok s flexibilným tvarom je možné využiť v kočíku, v postieľke, počas cestovania autom aj na ďalších miestach. Dieťatko bude plne zaujaté niekoľkými prvkami, ktoré pôsobia na rôzne vnemy – hrkálka na sluch a zrkadlá na zrak. Súčasťou je tiež integrované hryzátko. Vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu je táto hračka vhodná pre dievčatká aj chlapčekov.

Fehn Austrália vankúš koala
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Australia vankúšik koala vo veľkosti cca 18 cm – príjemný na dotyk, vyplnený prírodnou látkou. Ideálny na ozdobu do detskej izby aj do postieľky Vášho dieťatka. Neutrálne farby pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Peru aktivity hrazda
15,50 €

Fehn Peru Aktivity hrazda je roztomilá a zábavná vysutá hrazdička s motívom roztomilých lám, ktorú možno pripevniť na kočík. Skryté funkcie vo figúrkach zaisťujú Vášmu dieťatku veľa prekvapení.

Fehn Uterák s kapucňou Bruno
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Bruno uterák s kapucňou s motívom roztomilého medvedíka. Táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Vďaka praktickej kapucke sa do nej rado zabalí každej dieťatko. Uterák je mäkký, prateľný na 60° C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Obal na zdravotnú kartu Bruno
12,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na zdravotnú kartu Bruno s roztomilým motívom medvedíka je nielen pekný doplnok, ale aj ochrana najdôležitejších dokumentov vášho dieťatka. Obal môžete používať na rôzne dokumenty už v tehotenstve. Knižka ponúka jednotlivo oddelené vrecká.

Fehn Ručník s kapucňou
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Swan Lake uterák s kapucňou perfektne pohlcuje vlhkosť po kúpaní. Jemný materiál a krásne prevedenie poskytuje dieťatku bezpečie, teplo a pohodlie. Dodávané v praktickej taške, ktorá je vhodná ako darček pri narodení alebo krste.

Fehn 3D aktivity deka
74,60 €

Mäkká prešívaná deka Aiko & Yuki pozýva dieťa k dotyku, maznanie a hranie na ležiacej ploche s rozmanitými materiálovými štruktúrami a povrchmi. Trojrozmerné postavičky visiace na hracom oblúku napomáhajú cielenému uchopeniu a koordinácii ruka-oko.

Fehn Australia 3D aktivity deka
70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Australia 3D aktivity deka – veľmi krásna, prepracovaná detská hracia deka s rozmermi cca 105 × 100 cm. Zamilujete si ju Vy aj Vaše dieťatko a spolu s austrálskymi zvieratkami si užijete veľa zábavy. Deka je bezpečná, príjemná na dotyk, s množstvom odnímateľných hračiek.

Fehn Australia deka koala
17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Australia deka koala s rozmermi 100 × 75 cm, mäkučká, jemná, príjemná na dotyk. S veselou koalkou a mravčekmi na leme. Farebne univerzálne ladená. Stačí sa už len zababušiť!

Fehn Bruno deka
17,70 €

Fehn deka je načechraná plyšová prikrývka z kolekcie Bruno s medvedíkom, ktorá zabezpečuje všestrannú pohodu vo všetkých situáciách. Deka je vhodná von do kočíka, na hranie aj na doma, ako ľahká prikrývka.

Fehn Deka
17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká deka Fehn Swan Lake rozveselí aj toho najväčšieho priadka. Poskytuje dieťatku pocit bezpečia a udržiava vás v príjemnom teple pri maznanie vašich drobčekov. Rozmery 100 × 75 cm.

Fehn Loopy & Lotta 3D aktivity deka
64,30 €

Fehn Loop & Lotta 3D aktivity deka s hrošíkom má rozmer 90 × 75 cm a vďaka svojmu nežnému prevedeniu zapadne do každej domácnosti s malým dieťatkom. Obsahuje 5 odnímateľných plyšových kamarátov a vankúšik. Zrkadielko, zvukové efekty, tvary a farby Vaše najmenšie zabaví na dlhé chvíle.

Fehn Loopy & Lotta nákrčník "Žirafa"
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn nákrčník „Žirafa“ je modrý detský pomocník na cesty pre malých chrobáčikov a princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare žirafky. * Rozmer cca 24 × 20 cm. *

Fehn Ručník s kapucňou
26,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavlnený uterák Aiko & Yuki s kapucňou s jednorožcom. Uterák je vhodný pre dojčatá a batoľatá už od narodenia. Je zložený z veľmi mäkkého a savého materiálu. Vaše dieťa osuší a zároveň chráni pred chladom.

Fehn Zavinovačka Swan Lake
23,60 €

Fehn zavinovačka Swan Lake je roztomilá zavinovačka v tvare hviezdy pre vaše malé zlatíčko. Je zhotovená z príjemného na dotyk mimoriadne mäkkého materiálu, ktorý je ohľaduplný voči jemnej pokožke dieťaťa.

Fehn Australia zavinovačka koala
23,60 €

Fehn Australia zavinovačka koala veľmi roztomilá zavinovačka pre detičky od narodenia do cca 10 mesiacov veku. Prateľná na 30 °C, z extrémne mäkkého materiálu. S praktickou kapuckou. Univerzálne zvieratká i farebné prevedenie – vhodné pre dievčatko aj chlapca.

Fehn Babylove 3D aktivity deka
64,30 €

Fehn Babylove 3D aktivity deka s ovečkou má rozmer 90 × 75 cm a vďaka svojmu nežnému prevedeniu zapadne do každej domácnosti s malým dieťatkom. Obsahuje 5 odnímateľných plyšových kamarátov a vankúšik. Zrkadielko, zvukové efekty, tvary a farby Vaše najmenšie zabaví na dlhé chvíle.

Fehn Monkey Donkey nákrčník "Oslík"
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Oslík“ je ružový detský pomocník na cesty pre malé princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare oslíka. Rozmer cca 24 × 20 cm.

Fehn Peru deka

Fehn Peru deka

Hodnotenie: 5
25 €

Fehn deka je načechraná plyšová prikrývka z kolekcie Peru s lamou, ktorá zabezpečuje všestrannú pohodu vo všetkých situáciách. Deka je vhodná von do kočíka, na hranie aj na doma, ako ľahká prikrývka.

Fehn Kolotoč Aiko & Yuki

Fehn Kolotoč Aiko & Yuki

Hodnotenie: 4,7
40,50 €

Čarovná hudobný skrinka s roztomilými postavičkami z kolekcie Aiko & Yuki rozžiari oči každého dieťatka. Populárna melódia mechanickej skrinky roztancuje jej veselá zvieratka a povzbudí dieťa na počúvanie. Akonáhle váš anjelik zaspí, môžete hraciu skrinku jednoducho vypnúť.

Fehn Australia uterák s kapucňou koala
19,80 €

Fehn Australia uterák s kapucňou koala – táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Po leme jej lezú mravčeky a na kapucni má roztomilú koalku. Uterák je mäkký, prateľný na 60°C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Uterák s kapucňou Peru
19,80 €

Fehn Peru uterák s kapucňou s motívom roztomilej lamy. Táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Vďaka praktickej kapucke sa do nej rado zabalí každej dieťatko. Uterák je mäkký, prateľný na 60° C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Monkey Donkey nákrčník "Opička"
12,40 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Opička“ je zelený pomocník na cesty pre detičky od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare opičky. Rozmer cca 24 × 20 cm.

Fehn Rainbow 3D aktivity vankúš
70 €

Fehn Rainbow 3D aktivity vankúš s medvedíkom má rozmer 85 × 85 cm a obsahuje hrazdičku a 5 odnímateľných plyšových hračiek. Pritiahnite pozornosť svojich najmenších a nechajte ich v tejto mäkučkej deke pokojne odpočívať. Zvuky, materiály, hračky, to všetko dieťatko zabaví.

Fehn Monkey Donkey uterák s kapucňou
23,39 € 19,80 €

Fehn Monkey Donkey uterák s kapucňou pre príjemné spoločné chvíľky po kúpeli s Vaším dieťatkom. Uterák má rozmer 80 × 80 cm a príjemnú praktickú kapucňu s našitým zvieratkom, ktoré potešia všetkych malých vodníkov. Prateľné na 60 °C.

Fehn 3D aktivity deka Bruno
57,30 €

Fehn 3D aktivity deka Bruno s plyšovo mäkkým a pohodlne čalúneným povrchom pre malé prieskumníkov. Na deke dieťa objavuje rôzne tvary i farby a samo sa zabavuje. Hračky sa dajú variabilne odnímať aj pripevňovať. Deku ľahko zložíte a môžete ju vziať kamkoľvek so sebou.

Fehn Obal na zdravotnú kartu Swan Lake
12,80 €

Obal na zdravotnú kartu Swan Lake s roztomilým motívom labuťky je nielen pekný doplnok, ale aj ochrana najdôležitejších dokumentov vášho dieťatka. Obal môžete používať na rôzne dokumenty už v tehotenstve. Knižka ponúka jednotlivo oddelené vrecká.

Nemecká značka Fehn funguje už od roku 1949. Značka sa orientuje na inovatívne a kvalitné hračky pre deti, ktoré podporujú detskú fantáziu a stimulujú všetky zrakové, sluchové a hmatové zmysly dieťaťa. Jedná sa napríklad o detské kolotoče alebo mäkké hracie deky. Kvalita hračiek je neustále kontrolovaná a testovaná skúšobným ústavom hračiek v Nemecku.

Nemecká značka Fehn funguje už od roku 1949. Značka sa orientuje na inovatívne a kvalitné hračky pre deti, ktoré podporujú detskú fantáziu a stimulujú všetky zrakové, sluchové a hmatové zmysly dieťaťa. Jedná sa napríklad o detské kolotoče alebo mäkké hracie deky. Kvalita hračiek je neustále kontrolovaná a testovaná skúšobným ústavom hračiek v Nemecku.