EZO BAHENNÉ MASKY EXKLUZÍVNY MULTIPACK
7,89 €

Obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a prírodných olejov, okrem iného aj vitamín E a avokádový olej. Balenie obsahuje 5 druhov masiek: ARGÁNOVÝ OLEJ, KOKOSOVÝ OLEJ, MANDĽOVÝ OLEJ, JOJOBOVÝ OLEJ a OLIVOVÝ OLEJ.

EZO MAGNESIUM SPORT ORIGINAL
6,90 €

Magnézium má v tele významné postavenie, pozitívne vplýva na ľudský organizmus zaťažovaný pravidelnou a namáhavou fyzickou aktivitou. Prispieva najmä k optimálnej činnosti svalov, umožní ich rýchlu regeneráciu a zabezpečí ideálnu svalovú kontrakciu pre podanie maximálneho výkonu.

EZO SOĽ Z MŔTVEHO MORA
4,49 €

Obsahuje väčšie množstvo a vyššiu koncentráciu minerálov ako ktorákoľvek iná kúpeľová soľ. Napomáha pri psychických problémoch a kožných ochoreniach.

EZO MAGNESIUM SPORT FITNESS
6,90 €

Relaxačný kúpeľ v magnéziovej soli pomáha celkovo predchádzať bolestiam, svalovým kŕčom a podporuje podanie maximálneho športového výkonu.

EZO WELLNESS Z MŔTVEHO MORA
6,99 € 3,49 €

Balíček obsahuje 4 produkty s minerálmi z Mŕtveho mora, vitamínom E a s unikátnou vôňou na báze aromaterapie. Tieto malé domáce kúpele majú blahodárne účinky na celé telo, vďaka ktorým si môžete vychutnať dokonalý relax.

Vaše domáce kúpele s prírodnou kozmetikou.

Vaše domáce kúpele s prírodnou kozmetikou.