Espiro Alpha
245,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Univerzálna autosedačka Alpha ISOFIX I-Size je určená pre deti s výškou od 45 – 105 cm a hmotnosťou do 18 kg. Určené pre montáž so základňou ISOFIX: v protismere jazdy 45 – 83 cm (vek 0 – 15 mesiacov) a v smere jazdy pre deti od 76 – 105 cm (vek cca 4 roky).


Espiro Art
142,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kočík Espiro ART zaujme svojou jednoduchosťou a skladnosťou je ľahko ovládateľný jednou rukou. Je vhodný pre dovolenku. Kočík veľmi ľahký – váži iba 6,2 kg. V cene kočíka je slnečná strieška, nánožník a nákupný košík. Vďaka jeho hmotnosti 6,2 kg sa stane vhodným „parťákom“ pre vaše spoločné cestovanie.


Espiro Delta
131,10 €

Novinka

Komfortná autosedačka Delta vyrobená z kvalitných materiálov. Pohodlná autosedačka pre hmotnostnú skupinu 0+ (0 – 13 kg), skupinu 1 (9 – 18 kg), skupinu 2 (15 – 25 kg). Dvojitá ochrana hlavy vďaka použitiu dodatočných, energeticky náročných vrstiev, absorbujúcich energie počas havárie. 5-bodové bezpečnostné pásy s prackou švédskej značky Holmbergs, sú tou najlepšou kvalitou upevňovacieho systému dieťaťa.


Espiro Kappa
143,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Komfortná autosedačka pre váhovú skupinu 9–36 kg. Päť polôh nastavenia autosedačky umožňuje optimálnu polohu počas cestovania – ťažisko dieťaťa sa posunie dozadu a zabráni tak padaniu hlavy dieťaťa počas spánku. Kappa je vybavená ochranou proti bočnému nárazu a jej dizajn je podčiarknutý prvkami z eko kože.


Espiro Next Avenue
573,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

ESPIRO Next je nový moderný a ľahký kočík určený aj pre tých najnáročnejších rodičov. Vyniká kompaktným skladaním a vynikajúcou ovládateľnosťou. Športová verzia je vybavená 3D textíliou so systémom AIRFLOW, ktorý podporuje cirkuláciu vzduchu. Pri použití príslušných adaptérov je možné kočík kombinovať s autosedačkou BABY DESIGN Lupo alebo MAXI-COSI Cabrio Fix. Kolekcia Avenue prichádza s odľahčenou ALU konštrukciou v čiernej farbe a modernými záprahovými materiálmi.


Espiro Next Manhattan
574,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Espiro Next Manhattan je moderný a ľahký kočík pre náročných rodičov. Kompaktné skladanie, vynikajúca ovládateľnosť. Športová verzia je vybavená 3D textíliou so systémom AIRFLOW, ktorá podporuje cirkuláciu vzduchu. Fusak so skvelými tepelnými a funkčnými vlastnosťami (možnosť použiť v chladnejšom aj v teplejšom počasí). Intuitívna a rýchla montáž korby a športovej sedačky na kostru kočíka. Všetky kolesá sú nafukovacie, skvelé tlmenie. Korba s vetraním a zdvíhacou opierkou s pohodlnou reguláciou zvonku. Táto dvojkombinácia je skvelá voľba pre každého rodiča.


Espiro Next Silver
589,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

ESPIRO Next je nový moderný a ľahký kočík určený aj pre tých najnáročnejších rodičov. Vyniká kompaktným skladaním a vynikajúcou ovládateľnosťou. Športová verzia je vybavená 3D textíliou so systémom AIRFLOW, ktorý podporuje cirkuláciu vzduchu. Pri použití príslušných adaptérov je možné kočík kombinovať s autosedačkou BABY DESIGN Lupo alebo MAXI-COSI Cabrio Fix. Kolekcia Silver prichádza s odľahčenou ALU konštrukciou v striebornej farbe a modernými záprahovými materiálmi. Ide o limitovanú edíciu kočíka Next, ktorá je výnimočná svojou odolnosťou tkaniny proti vode.


Espiro Sonic Air
237,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kočík pre rodičov na cestách, ľahké ovládanie kočíka zvládnete jednou rukou. Príjemný materiál a priestranné sedenie zase ocení Vaše dieťatko. Športiak má maximálnu nosnosť 15 kg. Je to proste moderný hliníkový kočík s nafukovacími kolesami a so skladacím mechanizmom pomocou jednej ruky – to je ľahko ovládateľný športový kočík ESPIRO Sonic Air.


Espiro Vengo
533 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Moderný kombinovaný kočík ESPIRO Vengo je vyrobený z nepremokavého, špeciálne tkaného materiálu a je vhodný pre každú sezónu, do každého počasia. Pre svoje vynikajúce vlastnosti je špičkou vo svojej kategórii. Je ľahko ovládateľný a skladný, navyše oceníte intuitívnu montáž všetkých komponentov na konštrukciu kočíka. Kočík 2v1 vhodný pre dieťa od narodenia do 3 rokov.