Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
ESMAL Fasádna farba Silikónová ESMAL Fasádna farba Silikónová
ESMAL Fasádna farba Silikónová

Biela vodou riediteľná maliarska farba určená na vonkajšie nátery omietok, betónu, tehál, kameňa a iných materiálov, kde sa vyžaduje vysoká paropriepustnosť a trvácnosť…

môžete mať 26.02 - 27.02

ESMAL Plus ESMAL Fasádna farba Silikónová
ESMAL Plus

Matná, biela vodouriediteľná farba s možnosťou tónovania do rôznych farebných odtieňov, použiteľná na vnútorné nátery stien a stropov. Vyniká vysokou belosťou a vynikajúcou krycou schopnosťou náteru.

môžete mať 26.02 - 27.02

ESMAL Exclusive ESMAL Fasádna farba Silikónová
ESMAL Exclusive

Biela maliarska farba, určená na interiérové maľovanie stien a stropov. Používa sa na nátery stropov v domoch, bytoch, reprezentačných priestoroch a pod. Vyznačuje sa vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou.

môžete mať 26.02 - 27.02

ESMAL Stemal stierková hmota Farba Esmal Exclusive biela 15 kg
ESMAL Stemal stierková hmota

Stierková hmota, ktorá sa používa na vnútorné povrchové úpravy stien, betónu, porobetónu, sadrokartónu a iných silikátových podkladov.

Vyššia cena prepravy na 15kg a 30kg balenie.

môžete mať 26.02 - 27.02

Farba Esmal Exclusive biela 15 kg Farba Esmal Exclusive biela 15 kg
Farba Esmal Exclusive biela 15 kg

ESMAL EXCLUSIVE je vysoko kvalitná biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie stien a stropov s vysokým nárokom na belosť a kryciu schopnosť. Jej kvalita umožňuje najširšie použitie – napríklad v domoch, bytoch, reprezentačných priestoroch a podobne.

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: efarby.sk
ESMAL NEOGLET Stierka Farba Esmal Exclusive biela 15 kg
ESMAL NEOGLET Stierka

Stierkovacia hmota, určená na povrchovú úpravu minerálnych podkladov v interiéroch. Používa sa na gletovanie stien a stropov s cieľom dosiahnuť rovný a hladký povrch. Môže sa tiež použiť na drobné opravy stien pred maľovaním, pri zhotovovaní štruktúrovitých povrchov a pod.

môžete mať 26.02 - 27.02

ESMAL Fasádna farba akrylátová ESMAL Fasádna farba akrylátová
ESMAL Fasádna farba akrylátová

Biela, matná, vodou riediteľná maliarska farba určená na vonkajšie nátery omietok, betónu a minerálnych podkladov. Vyznačuje sa  vysokou krycou schopnosťou, belosťou, paropriepustnosťou a odolnosťou voči oteru a poveternostným vplyvom.

Momentálne nedostupné

ESMAL Gipsgrund, 5L ESMAL Fasádna farba akrylátová
ESMAL Gipsgrund, 5L

Transparentný penetračný náter na sadrové podklady určený na spevnenie a stabilizáciu. Je možné ho využiť v interiéri i exteriéri. Zvyšuje priľnavosť farieb k podkladu, znižuje riziká vzniku farebných odchýlok pri maľovaní a predlžuje lehoty spracovateľnosti následne nanášaného materiálu.

Momentálne nedostupné

ESMAL Grund ESMAL Fasádna farba akrylátová
ESMAL Grund

Tekutý základný náter určený na spevnenie a stabilizáciu omietok, betónu, pórobetónu, sadrokartónu a iných podkladov v interiéroch a exteriéroch.

Momentálne nedostupné

ESMAL Grund Ready ESMAL KONTAKT Adhézny mostík
ESMAL Grund Ready

Hĺbkový penetračný náter určený na spevnenie a stabilizáciu omietok, betónu, pórobetónu, sadrokartónu a iných nasiakavých podkladov v interiéroch a exteriéroch.

Momentálne nedostupné

ESMAL KONTAKT Adhézny mostík ESMAL KONTAKT Adhézny mostík
ESMAL KONTAKT Adhézny mostík

​ESMAL KONTAKT Adhézny mostík je špeciálny vodouriediteľný náter určený na zvýšenie prídržnosti nasledujúcej vrstvy farby na nasiakavé až nenasiakavé stavebné materiály.

Momentálne nedostupné

ESMAL Latex IN, Biela, 25kg ESMAL KONTAKT Adhézny mostík
ESMAL Latex IN, Biela, 25kg

ESMAL LATEX IN je univerzálna oteruvzdorná interiérová maliarska farba.

Momentálne nedostupné

ESMAL Latex UNI ESMAL Naturo silikátová farba
ESMAL Latex UNI

Univerzálna maliarska farba na maľovanie rôznych druhov podkladov s vysokým nárokom na trvácnosť náteru. Používať ju možno v interiéri aj exteriéri na rôzne minerálne podklady, sadrokartón, drevo, drevovláknité a cemetvláknité dosky, kov a pod. Farba je odolná voči mastným fľakom od potravín a…

Momentálne nedostupné

ESMAL Naturo silikátová farba ESMAL Naturo silikátová farba
ESMAL Naturo silikátová farba

ESMAL NATURO® je silikátová interiérová farba vyrobená bez pridania konzervačných látok a rozpúšťadiel. Vhodná pre alergikov a ľudí trpiacich ochoreniami dýchacích ciest.

Momentálne nedostupné

ESMAL Standard ESMAL Naturo silikátová farba
ESMAL Standard

Biela maliarska vodou riediteľná farba určená na vnútorné maľovanie stien a stropov, ktoré vyžadujú iba základné požiadavku náteru. Používa sa v bytoch, domov, halách, pivniciach, skladoch a pod. Má dobrú kryciu schopnosť a paropriepustnosť.

Momentálne nedostupné

ESMAL X ESMAL XX
ESMAL X

Biela umývateľná maliarska farba na maľovanie stien a stropov s vysokým nárokom na oteruvzdornosť. Používa sa na nátery kuchýň, detských izieb, chodieb a pod. Je vhodná do priestorov s častejším výskytom vodnej pary (kúpeľne). Vyniká svojou odolnosťou voči mastným fľakom od potravín.

Momentálne nedostupné

ESMAL XX ESMAL XX
ESMAL XX

Matný umývateľný transparentný lak slúžiaci ako ochranná vrstva na maľovanie stien s vysokým nárokom na umývateľnosť. Používa sa na nátery chodieb, spoločných bytových priestorov, kancelárií, čakární a pod. Je vhodná i do priestorov s častejším výskytom vodnej pary i priamo vodou (kúpeľne)…

Momentálne nedostupné

Naša spoločnosť je slovenským výrobcom vodou riediteľných farieb, omietok a stierky s dlhoročnou tradíciou. Od samotných začiatkov sa snažíme spolupracovať výhradne s renomovanými zahraničnými firmami na poli technickom, ako aj technologickom, a tým prinášať prvotriedne výrobky pre svojich zákazníkov. Vývoj nasledoval progresívnym tempom a dnes sa môžeme pochváliť stabilným interiérovým programom a cenovo dostupnými exteriérovými omietkami.