English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkom 20 sáčkov
2,60 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený čaj je ochutený kúskami granátového jablka a doplnený ružovými lístkami.

English Tea Shop Čistá mäta 20 vrecúšok
2,70 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení.

English Tea Shop Čistý harmanček 15 pyramidek sypaného čaju v plechovke
5,80 €

Upokojujúci harmanček, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , bezkofeínový nápoj je dokonalým prostriedkom k nervovému ukľudneniu, pretože je dokázané, že podporuje uvoľnenie a uľavuje od stresu. Je skvelý v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú dobu.

English Tea Shop Omladenie 20 sáčkov
3,40 €

Pozdvihnite svojho mladistvého ducha s osviežujúcim BIO Wellness čajom – Omladenie. Povzbudzujúci koktail rakytníka a antioxidanty z jahôd, čučoriedok, černíc zmiešaných s bio šípkou a rubínovým ibištekom. Hlboké aróma a kúzelné vôňa tohto ovocného nápoja vás prinútia dať si ho opäť.

English Tea Shop Pocit štěstí 15 pyramidek sypaného čaje
4,70 €

Novinka

Čaj Pocit šťastia od značky English Tea Shop v bio kvalite má bylinkovo-ovocnú chuť a korenené aroma . Vďaka obsahu byliniek vám navodí dobrú náladu a je úplne bez kofeínu. Je vhodný aj pre chvíľu relaxácie a odpočinku.

English Tea Shop Brusinka, ibišek a šípek 20 sáčků
3,10 €

Brusnica, ibištek a šípky je bylinkový, ibištekový čaj so šípkami, citrónovou trávou, zázvorom, Garcinia, prírodné kyselinou citrónovou & brusinkami. Sladké, citrusové brusnice, ibištek a šípky sa superfood Garcinie pre prirodzene bezkofeínový čaj.

English Tea Shop Harmanček a levandule 20 sáčkov
2,40 €

Upokojujúci harmanček s levanduľou, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , bezkofeínový nápoj je dokonalým prostriedkom k nervovému upokojenie, pretože je dokázané, že podporuje uvoľnenie a uľavuje od stresu.

English Tea Shop Intenzivní Chai 20 sáčků
3,10 €

Intenzívne Chai je bylinkový bio čaj so škoricou, zázvorom, kurkuma, kardamónom, klinčekmi, feniklom, korením a lékořicí. Lahodný, intenzívny, bezkofeínový čaj zmiešaný z tradičných byliniek a korenia, plný robustný, zemité chute.

English Tea Shop Maté, kakao a kokos 20 sáčkov
3,10 €

Mate, kakao a kokos, bylinkový čaj s Yerba mate, kakaom, zázvorom, kokosom a sladkým drievkom. Nádherne zaguľatená chuť čaju s kávovým tonom Yerba mate, bohatu dávkou kakaa a super sladkým kokosom.

English Tea Shop MIX vrcholne zelených čajov, BIO 20 vrecúšok
4,10 €

Mix 5 príchutí, 20 náľ. sáčkov ČISTÝ ZELENÝ ČAJ BIO A FAIRTRADE: Cejlónsky zelený čaj bio. Zloženie: zelený čaj bio (100%). ZELENÝ ČAJ S jazmín BIO: Organic Green Tea with Jasmine and Elderflower. Ingredients: Organic green tea (93%), organic jasmine flowers (3.

English Tea Shop Mocná Matcha 20 vrecúšok
3,10 €

Mocná Matcha – Super food tea je Bylinkový čaj so škoricou, zázvorom a kardamonom. Japonská matcha vynikajúcej kvality kombinovaná s praženou ryžou, kakaom a mate pre sladkú, orechovú chuť.

English Tea Shop Biely čaj s liči a kakaom 20 sáčkov
2,40 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj s liči, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , pretože toto je najlepšia forma.

English Tea Shop Biely čaj sypaný bio 80 g
9 €

Biely čaj v bio kvalite   v plechovej dózičke od značky English Tea Shop vás prekvapí jemnou chuťou a dodá vám energiu vďaka obsiahnutému teínu. Je vhodný pre chvíľu relaxácie a praktickú plechovou dózičku môžete opätovne použiť.

English Tea Shop Bílý čaj, borůvka a bezinka 15 pyramidek sypaného čaje
4,70 €

Novinka

B ili čaj s čučoriedkami a bazovým kvetom od English Tea shop vás poteší lahodne ovocnou chuťou. Biely čaj i čučoriedky obsahujú antioxidanty. Tento príjemný čaj má upokojujúci účinok a pôsobí antisepticky. Biely čaj sa spracováva z mladých nerozvinutých lístkov, ktoré sa sušia na slnku.