English Tea Shop Adventní kalednář - kniha červená BIO 25 pyramidek
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Adventný kalendár – kniha červená obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Kokosový CHAI, OOLONG citrón a malina, Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, Vi


English Tea Shop Adventní kalendář modrý BIO 25 pyramidek
9,90 €

Adventný kalendár modrý obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kokosový CH


English Tea Shop Čaj Harmanček a levandule 20 sáčkov
2,40 €

Upokojujúci harmanček s levanduľou, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , bezkofeínový nápoj je dokonalým prostriedkom k nervovému upokojenie, pretože je dokázané, že podporuje uvoľnenie a uľavuje od stresu.


English Tea Shop Čaj Čistý harmanček - plechovka s 15 bioodbouratelnými pyramídkami
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Upokojujúci harmanček, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , bezkofeínový nápoj je dokonalým prostriedkom k nervovému ukľudneniu, pretože je dokázané, že podporuje uvoľnenie a uľavuje od stresu. Je skvelý v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú dobu.


English Tea Shop Čaj Čistá mäta 20 pyramidek
6,80 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení.


English Tea Shop Čaj Upokojujúci zmes 20 pyramidek
6,80 €

Wellness upokojujúci čaj je mixom prírodných bio ingrediencií, ktoré sú známe svojimi tíšiacimi vlastnosťami. Táto špeciálna zmes vás zaručene pozdvihne do stavu pokojnej bdelosti.


English Tea Shop Biely čaj s liči a kakaom 20 sáčkov
2,40 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj s liči, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , pretože toto je najlepšia forma.


English Tea Shop Bílý čaj s tropickým ovocem 20 sáčků
3,10 €

Biely čaj bio s tropickým ovocím – citrónovou trávou, mätou, ibištekom, mangom a soursop. Ten najlepší čínsky bio čaj doplnený lahodnou kombináciou tropického ovocia a byliniek pre šťavnatú exotickú chuť. .


English Tea Shop Červená a stříbrná hvězda BIO 6 pyramidek
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Červená a strieborná hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. pečivo Oolong, citrón, malina Vianočný koláč kokos Chai Biely čaj, kokos a passion fruit Čierny čaj s medom a melónom.


English Tea Shop Červená a zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,40 €

Červená a zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Sladký vanilkový chlebíček pikantné zmes Biely čaj, lychee, kakao slávny deň šťastné Vianoce Ovocný pikantné koláč.


English Tea Shop Čierny čaj English Breakfast 20 pyramidek
6,80 €

Naši zruční degustátori vám prináša tento raňajkový čaj English Breakfast. Čistý nemíchaný čierny čaj, ktorý je pestovaný vo vysokohorskom prostredí Srí Lanky vo výške 2 000 metrov nad morom. Čierny čaj bol konzumovaný po dlhé stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívne nápoj.


English Tea Shop Intenzivní Chai 20 sáčků
3,10 €

Intenzívne Chai je bylinkový bio čaj so škoricou, zázvorom, kurkuma, kardamónom, klinčekmi, feniklom, korením a lékořicí. Lahodný, intenzívny, bezkofeínový čaj zmiešaný z tradičných byliniek a korenia, plný robustný, zemité chute. .


English Tea Shop Čistý biely čaj 20 sáčkov
2,60 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd.


English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 pyramidek
6,80 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) bol konzumovaný po stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívne nápoj.


English Tea Shop Kakao, skořice a zázvor 20 sáčků
3,10 €

Bylinkový čaj so škoricou, kakaom, feniklom a zázvorom. Lahodne bohatá chuť kakaa a kombinovaná s tou najlepšou cejlónska škoricou a zázvorom pre vytvorenie prirodzene sladkého, bezkofeinového čaju.


English Tea Shop Mama me 20 sáčků
3,90 €

Mama me bio bylinkový čaj so škoricou, harmančekom, žihľavou, feniklom, červenou repou, pomarančom, čiernymi ríbezľami a čučoriedkou. .


English Tea Shop Pro krásu 20 sáčků
3,90 €

Pre krásu je bio bylinkový čaj s harmančekom, Gotu kola, ibišteka, škoricou, rooibosom, kakaom, pomarančom, červenou repou, brusnicami a okvetnými plátkami ruže. .


English Tea Shop Pro Pohodlí 20 sáčků
3,90 €

Pre Pohodlie je bio bylinkový čaj s harmančekom, mätou klasnatou, zázvorom, bazalkou, indickým egrešom (Amalaki), Guduchi (chebule srdčitá) & majoránkou.