English Tea Shop Adventní kalednář - kniha červená BIO 25 pyramidek
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Adventný kalendár – kniha červená obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Kokosový CHAI, OOLONG citrón a malina, Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, Vi


English Tea Shop Adventní kalendář - kniha modrá BIO 25 pyramidek
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Adventný kalendár – kniha modrá obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kok


English Tea Shop Adventní kalendář modrý BIO 25 pyramidek
9,90 €

Adventný kalendár modrý obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kokosový CH


English Tea Shop Čaj Čistá mäta 20 pyramidek
6,80 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení.


English Tea Shop Čaj Upokojujúci zmes 20 pyramidek
6,80 €

Wellness upokojujúci čaj je mixom prírodných bio ingrediencií, ktoré sú známe svojimi tíšiacimi vlastnosťami. Táto špeciálna zmes vás zaručene pozdvihne do stavu pokojnej bdelosti.


English Tea Shop Biely čaj s liči a kakaom 20 sáčkov
2,40 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj s liči, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , pretože toto je najlepšia forma.


English Tea Shop Červená a stříbrná hvězda BIO 6 pyramidek
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Červená a strieborná hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. pečivo Oolong, citrón, malina Vianočný koláč kokos Chai Biely čaj, kokos a passion fruit Čierny čaj s medom a melónom.


English Tea Shop Červená a zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,40 €

Červená a zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Sladký vanilkový chlebíček pikantné zmes Biely čaj, lychee, kakao slávny deň šťastné Vianoce Ovocný pikantné koláč.


English Tea Shop Čierny čaj Chai 20 sáčkov
2,70 €

Prinášame vám náš originálny Chai tea – zmes prírodného bio korenia a byliniek, bio pomarančovej kôry a bio cejlónskeho čierneho čaju, aby vás správne nabudil. Okorenený čierny čaj je veľmi lahodný s mliekom i bez mlieka.


English Tea Shop Čierny čaj English Breakfast 20 pyramidek
6,80 €

Naši zruční degustátori vám prináša tento raňajkový čaj English Breakfast. Čistý nemíchaný čierny čaj, ktorý je pestovaný vo vysokohorskom prostredí Srí Lanky vo výške 2 000 metrov nad morom. Čierny čaj bol konzumovaný po dlhé stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívne nápoj.


English Tea Shop Čistý biely čaj 20 sáčkov
2,70 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd.


English Tea Shop Wellness kolekcia 6 druhov čajov 60 sáčkov
9,90 €

V darčekové balenie Wellness kolekcie čajov nájdete:

BIO Wellness čaj – Na schudnutie 10 sáčkov ,

BIO Wellness čaj – Omladenie 10 sáčkov ,

BIO Wellness čaj – Šťastie 10 sáčkov ,

BIO Wellness čaj – Pre spánok 10 vrecúšok ,

BIO Wellness čaj – Zmysly 10 sáčkov ,

BIO


English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkom 20 pyramidek
6,80 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený čaj je ochutený kúsky granátového jablka a doplnený ružovými lístkami.


English Tea Shop Zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,40 €

Zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Biely čaj, lychee, kakao Uvoľnenie na sviatky Energia na Vianoce Podpora imunity – Chai Očista po sviatkoch Mäta a melón.