English Tea Shop Biely čaj s liči a kakaom 20 sáčkov
2,50 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj s liči, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , pretože toto je najlepšia forma.

English Tea Shop Bílý čaj s tropickým ovocem 20 sáčků
3,20 €

Biely čaj bio s tropickým ovocím – citrónovou trávou, mätou, ibištekom, mangom a soursop. Ten najlepší čínsky bio čaj doplnený lahodnou kombináciou tropického ovocia a byliniek pre šťavnatú exotickú chuť.

English Tea Shop BIO Wellness čaj - Omladenie 20 sáčkov
3,40 €

Pozdvihnite svojho mladistvého ducha s osviežujúcim BIO Wellness čajom – Omladenie. Povzbudzujúci koktail rakytníka a antioxidanty z jahôd, čučoriedok, černíc zmiešaných s bio šípkou a rubínovým ibištekom. Hlboké aróma a kúzelné vôňa tohto ovocného nápoja vás prinútia dať si ho opäť.

English Tea Shop Brusinka, ibišek a šípek 20 sáčků
3,20 €

Brusnica, ibištek a šípky je bylinkový, ibištekový čaj so šípkami, citrónovou trávou, zázvorom, Garcinia, prírodné kyselinou citrónovou & brusinkami. Sladké, citrusové brusnice, ibištek a šípky sa superfood Garcinie pre prirodzene bezkofeínový čaj.

English Tea Shop Čaj Čistá mäta 20 pyramidek
7 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení.

English Tea Shop Čaj Čistá mäta 20 sáčkov
2,70 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení. .

English Tea Shop Čaj Harmanček a levandule 20 sáčkov
2,50 €

Upokojujúci harmanček s levanduľou, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , bezkofeínový nápoj je dokonalým prostriedkom k nervovému upokojenie, pretože je dokázané, že podporuje uvoľnenie a uľavuje od stresu.

English Tea Shop Červená a zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Červená a zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Sladký vanilkový chlebíček pikantné zmes Biely čaj, lychee, kakao slávny deň šťastné Vianoce Ovocný pikantné koláč.

English Tea Shop Čierny čaj English Breakfast 20 pyramidek
7 €

Naši zruční degustátori vám prináša tento raňajkový čaj English Breakfast. Čistý nemíchaný čierny čaj, ktorý je pestovaný vo vysokohorskom prostredí Srí Lanky vo výške 2 000 metrov nad morom. Čierny čaj bol konzumovaný po dlhé stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívne nápoj.

English Tea Shop Čistý biely čaj 20 sáčkov
2,70 €

Naši zruční degustátori a vedeckí odborníci cez výživu vám odporúčajú tento biely čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd.

English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 pyramidek
7 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) bol konzumovaný po stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívne nápoj.

English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 sáčkov
2,60 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) bol konzumovaný po stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívny nápoj.