Emerton Odolná montérková vesta pánska čierna 54

Emerton Odolná montérková vesta pánska

29,84 €

Pánska pracovná montérková vesta Emerton je odolný pracovný odev zosilnený na namáhaných miestach s multifunkčnými vreckami. Spolu s pracovnými nohavicami alebo šortkami z našej ponuky tvorí ideálne celosezónne pracovné oblečenie.

Emerton Traky na nohavice
1x

Emerton Traky na nohavice

11,58 €

Traky na nohavice Emerton – elastické traky s logom a štipcami na pripnutie k nohaviciam. Dĺžka trakov je nastaviteľná.

Emerton Zimná softshellová bunda pánska čierna L

Emerton Zimná softshellová bunda pánska

73,74 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánska zateplená nepremokavá softshellová bunda Emerton s kapucňou a kontrastnými doplnkami v oranžovej farbe. Toto pracovné oblečenie je zateplené, má odvetrávanie v podpazuší a skryté manžety.

Emerton Odolné montérky pánske maskáčová šedá 52
7x

Emerton Odolné montérky pánske

30,79 €

Pánske montérky značky Emerton sú odolné pracovné montérkové nohavice vhodné na prácu v interiéroch aj exteriéroch. Majú pútko na kladivo, multifunkčné vrecká a zosilnenie na namáhaných miestach (polyester 600D).

Emerton Zimná montérková blúza pánska čierna/oranžová 56

Emerton Zimná montérková blúza pánska

41,03 €

Zimná montérková bunda resp. blúza Emerton je v podstate zateplený vrchný diel mimoriadne obľúbených montérok Emerton. Táto pracovná bunda patrí medzi pracovné odevy zateplené vnútornou vrstvou z bavlneného flanelu.

Emerton Odolné montérky na traky pánske čierna 52
7x

Emerton Odolné montérky na traky pánske

32,24 €

Pánske montérky na traky s náprsenkou Emerton sú kvalitný a odolný pracovný odev. Tieto pracovné nohavice sú zosilnené na namáhaných miestach (vrátane možnosti vloženia nákolenných výplní).

Emerton Zimná montérková vesta pánska čierna L
1x

Emerton Zimná montérková vesta pánska

30,20 €

Pánska zimná pracovná montérková vesta Emerton je zateplená, nepremokavá a vetruvzdorná vesta so sťahovacou šnúrkou v páse a viacerými vreckami. Patrí medzi pracovné odevy vhodné pre potlač a výšivku.

Emerton Odolná montérková bunda pánska maskáčová šedá 50

Emerton Odolná montérková bunda pánska

32,53 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánska pracovná montérková bunda Emerton patrí medzi odolné pracovné odevy s moderným strihom, so zosilnením na namáhaných miestach, obohatením o multifunkčné vrecká a praktické vrecko na mobil.

Emerton Pracovná šiltovka

Emerton Pracovná šiltovka

3,13 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánska pracovná šiltovka Emerton je 100%-ne bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu a s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony.

Emerton Zimná šiltovka čierna XL

Emerton Zimná šiltovka

9,82 €

Zimná čiapka z vetruodolného materiálu so šiltom resp. šiltovka značky Emerton Australian Line s chráničmi na uši je vhodný doplnok pre vaše zimné pracovné oblečenie. Zateplená je materiálom Thinsulate.

Emerton Mikina s kapucňou a reflexným pruhom čierna L
2x

Emerton Mikina s kapucňou a reflexným pruhom

34,98 €

Mikina s kapucňou a reflexným pruhom Emerton je pracovná mikina moderného vzhľadu s dvojfarebný zipsom, farebne kontrastnými prvkami a reflexným pásom na hrudi a chrbte. Mikina má aj spodný lem a manžety na rukávoch z pleteného úpletu.

Značka montérkového oblečenia Emerton zachytila mimoriadne obľúbený trend, ktorý sa vyznačuje modernosťou, cenovou dostupnosťou a praktickými doplnkami, ktoré si svojho nositeľa ihneď získajú. Značku Emerton zastrešuje Australian Line.