-23%
Elode So Lovely - EDP 100 ml

Elode So Lovely - EDP

5,90 €
4,50 € 0,05 €/ml

Zlo Lovely od značky Elodi je jemná a romantická vôňa pre ženy. Je plná zmyselnosti, elegancie a krásy a je určená pre každodenné nosenie. Nechajte sa rozmaznať touto očarujúce kvetinovo-ovocnou vôňou pre ženy.

Partner: Vivantis
-32%
Elode Blossom - EDP 100 ml

Elode Blossom - EDP

6,80 €
4,60 € 0,05 €/ml

Krásna kvetinová vôňa pre ženy Blossom od Elode . Nádherný flakón, s ktorým sa budete cítiť výnimočne. Úžasná kombinácia vôní, ktorú na sebe budete rada nosiť. Je perfektný do práce aj na rande.

Partner: Vivantis
-34%
Elode J`Aime - EDP 100 ml

Elode J`Aime - EDP

7,20 €
4,70 € 0,05 €/ml

Dámska vôňa J´Aime je inšpirovaná kvetinovo-ovocnou parfémovou vodou J´Adore od značky Dior . Hlava obsahuje ovocné tóny v podobe pomaranča, melónu, broskyne, hrušky a bergamotu; to všetko doplnené o magnólii.

Partner: Vivantis
Elode Woman - EDP 100 ml

Elode Woman - EDP

7,20 €
6,90 € 0,07 €/ml

Dámska vôňa Woman je inšpirovaná orientálno-vanilkovú parfumovej vodou Black Opium od značky Yves Saint Laurent . Hlava obsahuje ružové korenie, pomarančový kvet a hrušku. V srdci ucítite kávu, jazmín, horké mandle a sladké drievko. Kompozíciu uzatvára vanilka, pačuli, céder a kašmírové drevo.

Partner: Vivantis
-31%
Elode Life Is A Dream - EDP 100 ml

Elode Life Is A Dream - EDP

7,20 €
4,90 € 0,05 €/ml

Romantická vôňa Life Is A Dream pre ženy je inšpirovaná kvetinovou parfémovou vodou La Vie Est Belle od značky Lancome . Hlava obsahuje orgován, pomaranč, čierne ríbezle, červené ovocie a bobuľovité plody. V srdci sa ukrýva kombinácia jazmínu, pomarančového kvetu, bieleho kosatca, fialky a broskyne.

Partner: Vivantis
-31%
Elode Acqua Per Uomo - EDT 100 ml
1x

Elode Acqua Per Uomo - EDT

8 €
5,50 € 0,06 €/ml

Pánska vôňa Acqua Per Uomo je inšpirovaná svetoznámou a obľúbenou toaletnou vodou Acqua Di Gio Pour Homme od značky Armani . Hlava obsahuje aromatický muškátový oriešok, céder a pačuli. V srdci sa ukrýva kombinácia bergamotu, citrónu, limetky a pomaranča.

Partner: Vivantis
-37%
Elode Bold - EDT 100 ml

Elode Bold - EDT

8 €
5 € 0,05 €/ml

Pánska vôňa Elode Bold je inšpirovaná svetoznámou a veľmi obľúbenou toaletnou vodou Boss No. 6 Bottled od značky Hugo Boss. Hlava obsahuje slivku, jablko a citrusy. V srdci sa ukrýva korenená kombinácia klinčekov, škorice a mahagónu. Kompozíciu dotvára olivovník, vetiver, cédrové a santalové drevo.

Partner: Vivantis
-37%
Elode Claire - EDP 100 ml
2x

Elode Claire - EDP

7,20 €
4,50 € 0,05 €/ml

Dámska vôňa Clarie je inšpirovaná orientálno-kvetinovou parfémovou vodou Chloé od rovnomennej značky . Hlava obsahuje ružu, v srdci ucítite ruži spoločne s pačuli. Kompozíciu uzatvára vanilkový základ. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
-25%
Elode Elode Yes I do - EDP 100 ml

Elode Yes I do - EDP

8 €
6 € 0,06 €/ml

Parfumová voda Elode zachytáva pocit skutočnej vášně. Černý ríbezle je doplnený o kvetinové srdce ruže a esencie z pačuli tvoria záver vône.

Partner: Vivantis
-37%
Elode Intense - EDT 100 ml
1x

Elode Intense - EDT

8 €
5 € 0,05 €/ml

Pánska vôňa Elode Intense je inšpirovaná nezameniteľnú toaletnou vodou Fahrenheit od značky Dior . Hlava obsahuje svieži mandarínky, v srdci ucítite tóny fialiek. Na záver sa rozvonia akordy kože. Na trh bola uvedená v roku 2020. .

Partner: Vivantis
-32%
Elode Rich - EDT 100 ml

Elode Rich - EDT

8 €
5,40 € 0,05 €/ml

Pánska vôňa Elode Rich je inšpirovaná obľúbenou toaletnou vodou 1 Million od značky Paco Rabanne . Hlava obsahuje svieži mandarínky a mätu. V srdci sa snúbi netradičné kombinácie ruží a škorice. Kompozíciu uzatvára ambra a kože. Na trh bola uvedená v roku 2020. .

Partner: Vivantis
-42%
Elode Voyage - EDT 100 ml

Elode Voyage - EDT

10,50 €
6 € 0,06 €/ml

Toaletná voda Elodi FOR MAN Voyage v dizajne i vôňu inšpirovaná absolútnou „TOPKY“ z prestížnych značiek. Drevité tóny a orientálne akcenty rozohrajú hru plnú elegancie, šarmu a prirodzenej príťažlivosti. Najprv vás ovanie zmyselný bergamot.

Partner: Vivantis

Pôvod značky Elode nájdeme vo Francúzsku, zameriava sa čisto na dámske parfumy s výnimkou vône Je Veux. Tá patrí do kategórie unisexových vôní - je určená pre mužov aj pre ženy. Vo svojom portfóliu má značka predovšetkým kvetinovo-ovocné vône.