Ekolife Natura Liposomal B Complex 150 ml
21,70 €

Liposomal B Complex – Lipozomálny transportný systém v kombinácii s bioaktívnou formou vitamínov B ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok.

Ekolife Natura Liposomal CureIt® Curcumin 250 ml
38,40 €

Liposomal CureIt® Curcumin – Lipozomálny transportný systém v kombinácii s bioaktívnou formou synergickej komplexu kurkumínu vyrobeného pod ochranou známkou CureIt® ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok.

Ekolife Natura Liposomal Glutathione 30 kapslí
29 €

Glutatión známy tiež ako GSH je veľmi silný antioxidant, ktorý má tiež výrazné detoxikačné schopnosti. Jeho vlastnosti súvisí s prevenciou poškodenia spôsobených na bunkovej úrovni vplyvom činnosti voľných radikálov.

Ekolife Natura Liposomal Joint Plus 150 ml
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Liposomal JOINTPLUS ponúka v kombinácii s efektívne pôsobiacimi zložkami (extrakt z kurkumy, boswéllie, marabu a olej z čierneho korenia) ideálnu vstrebateľnosť a účinok.

Ekolife Natura Liposomal Vitamín B12 60 ml
19,40 €

Lipozomálne vitamín B12 je vhodný pre celú rodinu. Lipozomálne transportný systém v kombinácii s bioaktívnou formou vitamínov B12 ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok.

Ekolife Natura Liposomal Vitamín C 500 mg 100 ml pomaranč
17 €

Liposomal Vitamín C 500 mg ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok. Vitamín C je bezpečne zapuzdrený a chránený vo forme nanočastíc lipozómov, ktoré aktívne prestupujú stenou tenkého čreva a vstrebávajú sa prostredníctvom lymfatického systému priamo do krvného obehu.

Ekolife Natura Liposomal Vitamín C 500 mg 250 ml pomaranč
27 €

Liposomal Vitamín C 500 mg ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok. Vitamín C je bezpečne zapuzdrený a chránený vo forme nanočastíc lipozómov, ktoré aktívne prestupujú stenou tenkého čreva a vstrebávajú sa prostredníctvom lymfatického systému priamo do krvného obehu.

Ekolife Natura Liposomal Vitamín C 750 mg 250 ml ananás STRONG
31 €

Liposomal Vitamín C 750 mg ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok. Vitamín C je bezpečne zapuzdrený a chránený vo forme nanočastíc lipozómov, ktoré aktívne prestupujú stenou tenkého čreva a vstrebávajú sa prostredníctvom lymfatického systému priamo do krvného obehu.

Ekolife Natura Liposomal Vitamín D3 60 ml
18,20 €

Liposomal Vitamín D3 – s bioaktívnou formou vitamínu D ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok. Vitamín D je bezpečne zapuzdrený a chránený vo forme nanočastíc lipozómov, ktoré aktívne prestupujú stenou tenkého čreva a vstrebávajú sa prostredníctvom lymfatického systému priamo do krvného obehu.

Ekolife Natura Liposomal Vitamín K2 + D3 60 ml
22,50 €

Liposomal Vitamín K2 + D3 – Lipozomálny transportný systém v kombinácii s bioaktívnou formou vitamínov D (cholekalciferol) a K (menachinón MK7) ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok.