Eddy Toys Stolná hra Bingo
12,60 €

Klasická hra Bingo je rodinná hra určená pre viacerých hráčov. Určite obrazec na karte, ktorý má byť vyplnený a hra môže začať. Zo žrebovacieho bubna sú náhodne vyťahované čísla, akonáhle zostavíte požadovaný obrazec, zvolajte „Bingo“ a stávate sa víťazom.

Eddy Toys Šípky klasik, 38cm
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Terč na šípky KLASIK o priemere 38 cm poteší každého vášnivého hráča šípok bez ohľadu na vek. Tento obojstranný terč vyniká odolným spracovaním, jeho jednotlivé hracie políčka sú oddelené drôtenou konštrukciou. To vám znateľne uľahčí a urýchli vyhodnocovanie výsledkov. Zabudnite na elektronické šípky a užite si skutočnú klasiku!

Eddy Toys Petanque, súprava 3 gúľ
11,07 € 9,40 €

Populárna francúzska spoločenská hra Petanque. Cieľom je dostať kovové gule čo najbližšie k cieľu, malej guľôčke zvanej „prasiatko“. Súperova guľa môže byť hodom odstrčená. Rovnako tak malá guľôčka. Princíp hry je veľmi jednoduchý.

Eddy Toys Petanque v kufríku 6 gulí
25,90 €

V praktickom kufríku nájdete obľúbenú francúzsku hru Petanque. Vyskúšajte si s deťmi alebo s priateľmi túto spoločenskú aktivitu, pri ktorej sa snažíte skončiť čo najbližšie k prasiatku.

Eddy Toys Bedmintonový set pre 4 hráčov so sieťkou
25,52 € 24,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý set na letné dlhé dni. Sada obsahuje 4 bedmintonové rakety v modrej a červenej farbe, 3 bedmintonové loptičky, sieť, tyčová konštrukcia na zavesenie siete a kolíky pre ohraničenie ihriska povrázkom. Všetky súčasti je možné vložiť do praktického obalu.

Eddy Toys Basketbalový kôš, nastaviteľný
81,44 € 78,80 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný basketbalový kôš je vhodný pre rekreačné použitie. Výšku koša možno nastaviť v rozsahu od 165 cm do 205 cm. Podstavec má kapacitu 30 litrov vody alebo 50 litrov piesku. Tým je zaistená maximálna stabilita koša počas hrania.

Eddy Toys Bicia súprava, 4 súčasti
20,70 € 15,70 €

Detská bicia súprava obsahuje celkom 4 súčasti – dva malé bubny, floor tom a činel. Napomáha rozvíjať motorické schopnosti, ale najmä vytvára vzťah k hudobným nástrojom a celkovo k hudbe.

Eddy Toys Detská hojdačka 38,5cm
26 € 23,90 €

Originálna hojdačka v dizajne pneumatiky zaistí veľa zábavy doma alebo na záhrade po celý rok. Stačí pevná vetva stromu alebo konštrukcie verandy. Hojdačka je vyrobená z tvrdeného a veľmi odolného plastu.

Eddy Toys Elektrické klávesy, 14 klávesov
9,22 € 6,90 €

Prebuďte hudobnú vášeň vo vašich deťoch s týmito detskými klávesmi. Vďaka štrnástim klávesom a dvom módom sa deti zoznámia s hudbou veselou formou a môžu rozvíjať svoju kreativitu.

Eddy Toys Garáž, hrací set
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Poschodová garáž upúta hlavne chlapcov na desiatky hodín hrania a zábavy. Poschodová garáž má svoj vlastný výťah do prvého poschodia. Súčasťou balenia sú 2 autíčka a jedna helikoptéra. Avšak deti môžu garáž skvele využiť aj pre autíčka, ktoré majú už doma.

Eddy Toys Hrací stôl, 17 súčastí
25,50 € 19,70 €

Tento kreatívny hrací stôl je určený na hranie pri vode alebo na piesku. Urobí radosť všetkým deťom! Stôl s príslušenstvom poskytuje skvelý priestor pre interaktívne hranie. Naviac rozvíja detskú fantáziu a motoriku.

Eddy Toys Kolobežka
31,81 € 25,90 €

Krásna farebná skladacia kolobežka. Má bezpečný a rýchly skladací mechanizmus. Vyrobená z pevnej hliníkovo-železnej konštrukcie. Riadidlá sú výškovo nastaviteľné. Má protišmykové stúpadlo a blatníkovú brzdu.

Eddy Toys Postieľka pre bábiky, drevená
31,81 € 27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka je určená pre všetky dievčatká, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Krásny doplnok detskej izbičky. Postieľka je vyrobená z dreva, čím je zaistená dlhá životnosť, odolnosť a stabilita. Krásny doplnok k ďalšiemu príslušenstvu bábiky.

Eddy Toys Šípky s terčom 45cm, deluxe
21,10 €

Vysoko kvalitný terč na šípky s priemerom 45 cm poteší každého vášnivého hráča šípok bez ohľadu na vek. Tento obojstranný terč vyniká odolným spracovaním, jeho jednotlivé hracie políčka sú oddelené drôtenou konštrukciou. To vám znateľne uľahčí a urýchli vyhodnocovanie výsledkov.

Eddy Toys Futbalová bránka182x122x61cm
25,20 €

Futbalová bránka zabezpečí skvelé športové zážitky na záhrade, lúke, ihrisku alebo vo vnútorných priestoroch. Vhodná pre všetky povrchy. Konštrukcia je zložená z niekoľkých častí. Možno ju teda ľahko uskladniť. Stabilita zaručuje bezpečné použitie.

Eddy Toys je nová, rýchlo sa rozvíjajúca značka, ktorá zahŕňa širokú ponuku hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Táto značka je populárna najmä v USA a postupne preniká veľmi úspešne aj na Európske trhy. Prináša do sveta hračiek úplne nový impulz a prináša množstvo kreatívnych a veľmi zaujímavých modelov. Medzi najpopulárnejšie patria hračky na von, ako sú detské hracie stany, kroket a ďalšie príslušenstvo.

Eddy Toys je nová, rýchlo sa rozvíjajúca značka, ktorá zahŕňa širokú ponuku hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Táto značka je populárna najmä v USA a postupne preniká veľmi úspešne aj na Európske trhy. Prináša do sveta hračiek úplne nový impulz a prináša množstvo kreatívnych a veľmi zaujímavých modelov. Medzi najpopulárnejšie patria hračky na von, ako sú detské hracie stany, kroket a ďalšie príslušenstvo.