Driven Autožeriav so zvukovými a svetelnými efektmi
65,90 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

DRIVEN Autožeriav je nabitý funkciami so svetlami a zvukmi. Autožeriav inšpiruje vašich malých staviteľov a architektov. Je vybavený niekoľkými pohyblivými časťami a mäkkými gumovými kolesami pre ľahké manévrovanie. Tlačidlá na streche a volante pre realistické osvetlenie a zvuky motora.

Driven Hasičské auto so zvukovými a svetelnými efektmi
65,90 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

DRIVEN Hasičské auto sa pri hre stáva skvelým výukovým pomocníkom. Realistické svetlá a zvuky vytvárajú autentický a vzrušujúci zážitok. Rebrík na hornej časti hasičského vozidla s voľnobehom sa dvíha, otáča a rozširuje, takže si deti dokážu predstaviť, ako zachrániť ľudí v núdzi.

Driven Sklápač so zvukovými a svetelnými efektmi
57 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

DRIVEN Sklápač s mnohými zábavnými funkciami. Pri vyklápaní nákladu sa korba nakloní dozadu a otvorí sa poklop v zadnej časti auta. Dvere kabíny sú otváracie. Otvorte kapotu a skontrolujte motor. Tlačidlami na volante zatrúbite alebo zablikajú svetlometmi. Po stlačením tlačidla na streche auta počujete motor a kontrolky sa rozblikajú.

Driven Smetiarske auto so zvukovými a svetelnými efektmi
69,70 € 67 €
+ doprava zadarmo

Novinka

DRIVEN Smetiarske auto je skvelý darček pre chlapca alebo dievča. Toto extra veľké smetiarske auto je nabité množstvom funkcií! Stlačením tlačidla na streche kabíny počujete reálny zvuk motora a kontrolky svetiel blikajú. Zatrúbte alebo blikajte svetlometmi otočením volantu!