Dr. Beckmann Hygienický čistič práčky
5,55 €

popis Práškový čistič. Hygiena a sviežosť pre práčku. Voľným okom nevidíte, ale po každom praní môžu zostať nečistoty, zvyšky pracieho prášku v práčke. V priebehu času môžu pridať nepríjemné zápachy, keď perieme pri nízkych teplotách. Vlhkosť v bubne práčky…

Dr. Beckmann čistič pračky s aktivním uhlím 250 ml
5,94 €

Novinka

Popis Usazeniny, nečistoty a vodní kámen mohou mít vliv na funkci a výkon pračky. Složení s aktivním uhlím rozpouští a váže nečistoty, které se efektivně vypláchnou. Čištění: Odstraňuje odolné nečistoty, zbytky pracích prostředků a vápenaté usazeniny z nepřístupných…

Dr. Beckmann Spring vône na bielizeň pre práčky a sušičky
7,63 €

Novinka

Dodá vašej bielizni dlhotrvajúcu sviežu vôňu deň za dňom. Vďaka špeciálnej technológii uvoľňuje vôňu postupne a prevonia vašu bielizeň aj dlho po vypraní a počas nosenia. Každým pohybom sa uvoľní ďalšie vône pre váš svieži pocit. Vôňa neobsahuje zmäkčovadlá a je…

Dr. Beckmann Žlčové mydlo 100 g
4,20 €

Novinka

Žlčové mydlo cielene odstraňuje škvrny. Je vhodné na všetky farby a textílie, tiež na čalúnenie a koberce. Neobsahuje farbivá, parfum ani konzervačné látky. Hmotnosť 100 g.

Dr. Beckmann Čistič na sklokeramické dosky 250 ml
4,98 € 4,50 €

Jemný, účinný čistič na sklokeramické dosky. Čistí a chráni povrch bez zanechania šmúh. Vhodné aj na keramické dosky, indukčné dosky, žiaruodolné dvere rúry na pečenie. Objem 250 ml.

Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
5 €

Novinka

Žlučové mýdlo, 250 ml vhodný pre všetky textílie i farby. 3 x aktívne zloženie – čistiace zložky, aktivátor rozpúšťania škvŕn, extra silný na mastnotu. Objem balenia 250 ml.

Dr. Beckmann Hygienický čistič práčky 250 g
4,98 € 4,50 €

Hygienický čistič práčky značky Dr. Beckmann – účinne odstraňuje špinu a zápach. Čistí interiér práčky ako je bubon, tepelná špirála, hadice a ďalšie ťažko prístupné komponenty. S osviežujúcou vôňou. Veľkosť balenia 250 g.

Dr. Beckmann Čistič kobercov s kefou 650 ml
7,72 € 6,60 €

Špeciálny čistič na škvrny z kobercov. Účinne odstraňuje aj odolné škvrny a pachy z kobercov, aj od domácich maznáčikov. Zanecháva príjemnú vôňu. Objem 650 ml.

Dr. Beckmann Aktívny gélový čistič na rúry 375 ml
5,78 € 5 €

Špeciálny aktívny gélový čistič na rúry. Účinne odstraňuje odolné škvrny, pripálené zvyšky jedla a pripečené nánosy. Jeho prednosťou je, že nesteká a rýchlo pôsobí. Je vhodný tiež na grilovacie rošty a panvice. Objem 375 ml.

Dr. Beckmann Odfarbovač na omylom zafarbenú bielizeň 75 g
4,20 €

Novinka

Odfarbovač na omylom zafarbenú bielizeň efektívne odstráni zafarbenie a zašednutie. Je vhodný na všetky textílie a všetky farby od 30 °C. Po použití nie je potrebné odevy znovu prať. Obsah balenia 75 g.

Dr. Beckmann Obrúsky na zachytenie farieb a nečistôt 10 ks
4,59 € 4,50 € 0,45 €/ks

Špeciálne obrúsky na zachytávanie farieb a nečistôt ochránia vašu bielizeň pred zafarbením. Spoľahlivo zachytáva farby a umožňujú pranie oblečenia rôznych farieb naraz. Balenie obsahuje 10 ks

Dr. Beckmann Vôňa na bielizeň Fresh 250 ml
6,87 € 5,80 €

Dodá vašej bielizne dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Vôňa sa uvoľňuje postupne a prevonia vašu bielizeň aj dlho po vypraní. Bez zmäkčovadiel. Je vhodná na všetky textílie, do práčky a sušičky. Objem 250 ml.

Dr. Beckmann Roll-on na škvrny 75 ml-45%
4,96 € 2,70 €

Akcia

Expert v čistení odevov a ideálny pomocník na cesty zároveň. Jednoducho a rýchlo odstraňuje bez prania čerstvé i staršie škvrny od ovocia, kávy, krvi a pod. Objem 75 ml.

Dr. Beckmann Vôňa na bielizeň Spring 250 ml
6,87 € 5,80 €

Dodá vašej bielizne dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Vôňa sa uvoľňuje postupne a prevonia vašu bielizeň aj dlho po vypraní. Bez zmäkčovadiel. Je vhodná na všetky textílie, do práčky a sušičky. Objem 250 ml.

Dr. Beckmann Aktívne bieliace utierky 15 ks
4,58 € 4,50 € 0,30 €/ks

Novinka

Aktívne bieliace utierky pôsobia proti zošednutiu a žltnutiu. Vašej bielizni vrátai žiarivú bielu farbu. Pohodlné a jednouché použitie. Balenie obsahuje 15 utierok.

Dr. Beckmann Diablik na škvrny Tuky a omáčky 50 ml
4,56 € 4,50 €

Unikátny čistič na odstraňovanie škvŕn. Svojim špeciálnym zložením si poradí s rôznymi typmi škvŕn, podľa ich základu. Tento čistič odstraňuje škvrny od – smotany, nugátového krému, margarína, sadla, dippy, horčice, pesta, dresingu. Je šetrný k odevom. Objem 50 ml.

Dr. Beckmann Odstraňovač vodného kameňa 500 ml
5,01 € 4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálny odstraňovač vodného kameňa je vhodný pre použitie v kuchyni aj v kúpeľni. Husté gélové zloženie odstraňuje vodný kameň a usadeniny zo všetkých povrchov ako je keramika, porcelán, chróm, sklo, akryl, nerez, plast a kameň. Objem 500 ml.

Dr. Beckmann Hygienický čistič chladničiek 250 ml
4,98 € 4,40 €

Hygienický čistič chladničiek značky Dr. Beckmann – s bio alkoholom. Neutralizuje pachy a je bezpečný pre potraviny. Vhodný aj pre mikrovlnné rúry a pracovnej plochy. Objem 250 ml.

Dr. Beckmann Hygienický čistič umývačky 75 g
4,98 € 4,50 €

Výpredaj

Hygienický čistič umývačky značky Dr. Beckmann – proti pachom a mastnote. Účinne odstraňuje zvyšky prostriedku a nečistoty aj na ťažko dosiahnuteľných miestach umývačky. Zanecháva hygienickú sviežosť a tým predlžuje životnosť umývačky. Veľkosť balenia 75 g.

Dr. Beckmann Bielič na záclony 80 g
3,50 €

Novinka

Soľ na záclony odstráni zachytený prach, mastnotu a nepríjemné pachy z vašich záclon. Zanechá ich čisté a žiarivo biele s príjemnou sviežou vôňou. Obsah 80 g (2 pracie dávky).

Dr. Beckmann Ďiablik na škvrny Maziva a oleje 50 ml
4,59 € 4,30 €

Unikátny čistič na odstraňovanie škvŕn. Svojim špeciálnym zložením si poradí s rôznymi typmi škvŕn, podľa ich základu. Tento čistič odstraňuje škvrny od – strojného oleja, motorového oleja, oleja na bicykle, palivového oleja, benzínu, vazelíny, sadze, popola, atramentu, tonera, benzínu, uhlia. Je šetrný k odevom. Objem 50 ml.

Dr. Beckmann Diablik na škvrny Ovocie a nápoje 50 g
4,59 € 4,50 €

Unikátny čistič na odstraňovanie škvŕn. Svojim špeciálnym zložením si poradí s rôznymi typmi škvŕn, podľa ich základu. Tento čistič odstraňuje škvrny od – ovocia, zeleniny, červeného víno, kávy, čaju, džúsu, kakaa, plesní, likérov, aperitívov, šumivého vína, zmrzliny, limonády, kolového nápoja, balsamiky a džemu. Je šetrný k odevom. Objem 50 ml.

Dr. Beckmann Odstraňovač zápachu 500 ml
7,34 € 6,70 €

Špeciálny odstraňovač zápachu textílií veľmi účinne odstraňuje zápach. Je vhodný pre pranie so všetkými pracími prostriedkami a na všetky teploty. Balenie vystačí až na 14 praní. Objem 500 ml.