Dolce Hravý dinosaurus Vendelín
30,90 €

Dinosaurus na prvý pohľad zaujme úžasným vodopádom farebných korálikov. Vďaka priehľadnej špirále umiestnenej v strede tela dinosaura korálky pri otočení prepadávajú postupne. Tvar špirály umožňuje ľahké držanie a otáčanie. Po vytiahnutí lístočku z papule dinosaura, začne celý vibrovať. Pre rozvoj jemnej motoriky má dinosaurus ceduľky a krúžky. A samozrejme nechýba ani hryzátko.

Dolce Hladná veľryba Matylda
30,90 €

Veľká veľryba má fúkací otvor, ktorý je prepojený s ústami. Ústa veľryby sa dajú otvoriť alebo zatvoriť zipsom. Hrajte s vaším dieťaťom hru na schovávačku s predmetmi, ktoré sú ukryté vo vnútri veľryby. Táto roztomilá veľryba má mäkké hryzátka, pískatko a svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií.

Dolce Ťahací slimák s aktivitami
36,90 € 31,90 €

Slimák je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity slimáka ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Slimákova ulita po rozbalení ponúka celý rad aktivít ukrytých v jednotlivých vrecúškach vyrobených z rôznych materiálov – pískacie jabĺčko, slniečko zrkadlo, šuštiaca rybička, šuštiaci vtáčik, hryzátko lístoček. Slimákovi je možné odpojiť dreven kolieska a vzniká tak mäkká hračka do postieľky.

Dolce Africký hrabáč Benjamín
34,90 €

Africký hrabáč je vyrobený z kvalitnej pleteniny a veľa rôznych textílií. Jeho farebné a šuštiace uši podporujú vizuálne a sluchové vnímanie. Stuhy a plastové krúžky rozvíjajú jemnú motoriku. Pri otáčaní konca chvosta sa ozýva zvuk. Pre rozvoj hmatu sú v končatinách umiestnené guľôčky, ktoré navyše plnia funkciu stability zvieratka. Rypáček hrabáča obsahuje pískatko a tiež vibrujúceho mravca.

Dolce Farebný papuchalk Bruno
31,10 € 26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký papuchalk vďaka svojej veľkej farebnosti priláka pozornosť malých detí. Rôzne druhy tkanín rozvíjajú hmat a cit v malých prstoch. Vo vrecku má papuchalk okrem hryzátka umiestnené svoje rovnako farebné mláďa, ktoré možno využiť ako maňušky. Jemnú motoriku podporujú ceduľky, krúžky na nohe, chvostík či malé pierka u oboch papuchalkoch. Na jeho zadočku sú umiestnené korálky pre správnu stabilitu, ale aj pre objavovanie malými bádateľmi.

Dolce Môj prvý poník

Dolce Môj prvý poník

Hodnotenie: 5
15,90 €

Poník je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity zvieratka ponúka pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné zvieratko zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Africký hrabáč Kvído junior
19,40 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Africký hrabáč junior je zmenšenina Afrického hrabáča. Hračka je vyrobená z kvalitnej pleteniny a veľa rôznych textílií. Jeho farebné a šuštiace uši podporujú vizuálne a sluchové vnímanie. Stuhy a plastové krúžky rozvíjajú jemnú motoriku. Gorálkové počítadlo na chrbte hrabáča zoznamuje deti s počítaním. Rypáčik hrabáča obsahuje vibrujúceho mravca.

Dolce Batôžtek s myškou a nákrčníkom
36,90 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batôžtek malého prieskumníka pre jeho prvé dobrodružstvo. V prednom vrecku je umiestnená veľká mäkká myška, ktorá je vyrobená z rôznych druhov textílií. K batôžku je pripnutý hebký nákrčník pre pohodlné cestovanie. Zips je opatrený kvetinkou pre ľahšie rozopínanie. Logo na batôžku je reflexné pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v šere.

Dolce Moje prve kuriatko
15,50 € 13,90 €

Kuriatko je vyrobené z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity zvieratka ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné zvieratko zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Senzorická vážka
17,50 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vážka je vyrobená z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity vážky ponúka pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné vážku zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Siamská mačka Micka
25,20 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Siamská mačka je vyrobená z jemnej pleteniny, menčestru, bavlny a ďalších textílií pre správny rozvoj hmatu. Sluchové vnímanie podporí šušťanie ušiek, hrkanie labky či pískanie myšky umiestnenej na chvostíku. V strede tela mačičky sa nachádza malé počítadlo s farebnými kvietkami pre rozvoj jemnej motoriky. Pre zvedavé bábätká nechýba ani zrkadlo na ľavej labke.

Dolce Sovička Júlia s hodinami
23,30 € 19,90 €

Sovička má pletené telo s veľkými hodinami. S ručičkami sa dá veľmi ľahko pohybovať. Pre deti sa stane malá sova prvým kamarátom, ktorý ich bude sprevádzať pri poznávaní čísel a určovania času. Táto roztomilá sovička má mäkké hryzátko, pískatko a svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií.

Dolce Batôžtek so zajačikom a nákrčníkom
36,90 € 30,90 €

Batôžtek malého prieskumníka pre jeho prvé dobrodružstvo. V prednom vrecku je umiestnený veľký mäkký králiček, ktorý je vyrobený z rôznych druhov textílií. Pri batôžku je pripnutý hebký nákrčník pre pohodlné cestovanie. Zips je opatrený šuštiacou mrkvičkou pre ľahšie rozopínanie. Logo na batôžku je reflexné pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v šere.

Dolce Moja prvá loďka
10,50 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká loďka je vyrobená z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné loďku zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Moje prvé jahniatko
15,50 € 13,90 €

Jahniatko je vyrobené z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity zvieratka ponúka pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné zvieratko zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Strakatá kravička Sára
27,20 € 22,90 €

Strakatá kravička je vyrobená z kvalitnej pleteniny a z rôznych textílií ponúka skvelú zábavu pre malé deti. Farebné kontrasty končatín a kruhy na tele kravičky zaujmú detské oči. Šuštiace ucho, pískací noštek a pískacie vemienko podporí sluchové vnímanie. Hrkajúca gulička umiestnená v ľavom prednom kopýtku zaujme malých prieskumníkov. Zrkadielko namiesto kopýtka urobí radosť všetkým malým objavovateľom. V zadočku sú pre objavovanie zabudované malé korálky.

Dolce Učiteľka zebra Kamila
34,90 €

Táto veľká zebra ponúka mnoho aktivít. Malé dieťa sa tak učí zábavnou formou hry. Telo je vyrobené z úpletu. Táto roztomilá zebra má mäkké hryzátko, zrkadlo, hrkálku, pískatko a svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií. Je **ideálnou hračkou pre zdokonalenie jemnej a hrubej motoriky a zmyslového skúmania.

Dolce Opička Žofia s mláďatkom
27,20 € 22,90 €

Dospelá opička má vo svojom vrecku malé roztomilé mláďatko. Rozprávajte a starajte sa spoločne s vašim dieťaťom a opičkou o malé mláďatko. Pre malé deti to bude prvé zoznámenie s rodičovskými povinnosťami. Táto roztomilá opička má mäkké hryzátko, pískatko, hrkálka a svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií.

Dolce Hudobná žirafa Agáta
31,10 € 26,90 €

Veľká hudobná žirafa je ideálna pre upokojenie aktívneho dieťaťa pred spaním. Táto roztomilá veľryba má mäkké hryzátko, svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií a kamarátku vážku. Po vytiahnutí vážky začne hrať upokojujúce melódie Brat Kubo.

Dolce Môj prvý zajačik
15,90 €

Zajačik je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity zvieratka ponúka pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné zvieratko zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Ťahací slon Hubert s kamarátom
33 € 27,90 €

Slon s malým panáčikom je ideálnou hračkou na prechádzku v batoľacom veku. Malé dieťa sa pri ťahaní slona zdokonaľuje v chôdzi. Po sňatí koliesok sa z ťahacieho slona stáva plyšák na maznanie. Tento roztomilý slon má svojho panáčika, mäkké hryzátko, pískatko a svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií.

Dolce Batôžtek s myškou
31,10 € 25,90 €

Batôžtek malého prieskumníka pre jeho prvé dobrodružstvo. V prednom vrecku je umiestnená veľká mäkká myška, ktorá je vyrobená z rôznych druhov textílií. Zips je opatrený kvetinkou pre ľahšie rozopínanie. Logo na batôžku je reflexné pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v šere.

Dolce Batôžtek so zajačikom
31,10 € 29,10 €

Batôžtek malého prieskumníka pre jeho prvé dobrodružstvo. V prednom vrecku je umiestnený veľký mäkký králiček, ktorý je vyrobený z rôznych druhov textílií. Zips je opatrený šuštiacou mrkvičkou pre ľahšie rozopínanie. Logo na batôžku je reflexné pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v šere.

Dolce Môj prvý športiak
10,90 €

Mäkký športiak je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné športiak zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Môj prvý tučniak
15,50 € 13,90 €

Tučniak je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity zvieratka ponúka pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné zvieratko zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Moja prvá bugatka

Dolce Moja prvá bugatka

Hodnotenie: 5
10,50 € 9,90 €

Mekká bugatka je vyrobená z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné bugatka zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Moje prvé teliatko
15,90 €

Teliatko je vyrobené z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity zvieratka ponúka pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné zvieratko zavesiť takmer kdekoľvek.