Dolce Ťahací slimák s aktivitami
32,65 € 31,90 €

Slimák je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity slimáka ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Slimákova ulita po rozbalení ponúka celý rad aktivít ukrytých v jednotlivých vrecúškach vyrobených z rôznych materiálov – pískacie jabĺčko, slniečko zrkadlo, šuštiaca rybička, šuštiaci vtáčik, hryzátko lístoček. Slimákovi je možné odpojiť dreven kolieska a vzniká tak mäkká hračka do postieľky.

Dolce Africký hrabáč Benjamín
34,90 €

Africký hrabáč je vyrobený z kvalitnej pleteniny a veľa rôznych textílií. Jeho farebné a šuštiace uši podporujú vizuálne a sluchové vnímanie. Stuhy a plastové krúžky rozvíjajú jemnú motoriku. Pri otáčaní konca chvosta sa ozýva zvuk. Pre rozvoj hmatu sú v končatinách umiestnené guľôčky, ktoré navyše plnia funkciu stability zvieratka. Rypáček hrabáča obsahuje pískatko a tiež vibrujúceho mravca.

Dolce Batôžtek s myškou a nákrčníkom
36,90 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batôžtek malého prieskumníka pre jeho prvé dobrodružstvo. V prednom vrecku je umiestnená veľká mäkká myška, ktorá je vyrobená z rôznych druhov textílií. K batôžku je pripnutý hebký nákrčník pre pohodlné cestovanie. Zips je opatrený kvetinkou pre ľahšie rozopínanie. Logo na batôžku je reflexné pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v šere.

Dolce Batôžtek so zajačikom a nákrčníkom
36,90 € 33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batôžtek malého prieskumníka pre jeho prvé dobrodružstvo. V prednom vrecku je umiestnený veľký mäkký králiček, ktorý je vyrobený z rôznych druhov textílií. Pri batôžku je pripnutý hebký nákrčník pre pohodlné cestovanie. Zips je opatrený šuštiacou mrkvičkou pre ľahšie rozopínanie. Logo na batôžku je reflexné pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v šere.

Dolce Moja prvá loďka
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká loďka je vyrobená z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Rôzne aktivity ponúkajú pre malé zvedavé deti skvelú zábavu a podporujú správny rozvoj jemnej a hrubej motoriky. Pomocou praktického krúžku je možné loďku zavesiť takmer kdekoľvek.

Dolce Hladná veľryba Matylda
30,90 €

Veľká veľryba má fúkací otvor, ktorý je prepojený s ústami. Ústa veľryby sa dajú otvoriť alebo zatvoriť zipsom. Hrajte s vaším dieťaťom hru na schovávačku s predmetmi, ktoré sú ukryté vo vnútri veľryby. Táto roztomilá veľryba má mäkké hryzátka, pískatko a svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií.