Doh-Vinci Frozen rámček-79%
29,49 €

5,99 €

Akcia

Nechajte svoju obľúbenú fotografiu zažiariť v rámčeku, ktorý je v štýle obľúbenej rozprávky Ľadové Kráľovstvo. Táto sada pre fotografické rámčeky prináša úplne novú trblietavú hmotu DohVinci Sparkle, ktorá dá vyniknúť vašim návrhom.


Doh-Vinci Dekoračný set
22,16 €
20,31 €

Obklopte se skvělým DohVinci dizajnom s modelárskou sadou DohVinci Decals Design Kit! Jednoducho aplikujte obtisky na svoj dekoračný povrch, naplňte Styler hmotou Deco Pop, zamierte, stlačíte a navrhujte! Sada obsahuje tri listy s obtlačkami, Styler a 5 trubíc s náplňou.


Doh-Vinci Základný set
14,03 €

11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Téměř kdokoli se může stát umělcem DohVinci s touto zábavnou základní sadou se Stylerem. Jednoduše vložte tubu hmoty do Styleru, stiskněte rukojeť a kreslete a designujte silné 3D čáry, tečky, spirály nebo cokoli jiného inspiruje vaši kreativitu!


Doh-Vinci Set mixér farieb

Doh-Vinci Set mixér farieb

Hodnotenie: 1,5
19,99 €

Kreatívne tvorenie pre dievčatá aké tu ešte nebolo! Prispôsob si svoj dizajn na mieru ako nikdy predtým s touto úžasnou novinkou Blendables Color twister. Stlač jednoducho, zakrúť a stlač pre vytvorenie vlastných kúzelných farieb DohVinci !! Vlož svoju prázdnu tubu Doh Vinci do mixéra a stlač tak, aby vyskočil piest. Potom zakrúť kolotočom a vyber farbu. Potom stlač pre nabitie.