Deryan Plážový stan - Krémový
49,70 €

Deryan plážový stan poskytuje spoľahlivú ochranu pred slnkom a hmyzom. Praktický stan s 50% UV ochranou je možné celý uzavrieť a vďaka moskytiéry je aj dobre odvetraný.

Deryan Peuter Box Luxe Krémová
169 €

Cestovnú postieľku DERYAN PeuterBox LUX možno využiť aj ako ohrádku pre hranie alebo plážový stan (50% UV ochrana). Vďaka samonafukovaciemu matracu a bavlnenej podložke dieťa leží pohodlne a je spoľahlivo chránené pred hmyzom.

Deryan moskytiéra na cestovnú postieľku
29,80 €

Moskytiéra na detskú postieľku od holandskej značky Deryan zaistí pokojný a ničím nerušený spánok vášho dieťaťa. Praktický systém Pop-up umožní jednoduché rozloženie už počas 2 sekúnd. Po rozložení možno moskytiéru pomocou 2 klipov ľahko pripevniť k postieľke.

Deryan cestovná postieľka INFANT 2020 - CREAM
55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná postieľka INFANT od holandskej značky Deryan zaistí pokojný spánok vášho dieťaťa kdekoľvek na cestách. Postieľka s hmotnosťou iba 0,8 kg je vhodná pre deti od narodenia. Praktická moskytiéra ochráni bábätko pred hmyzom a zaistí mu ničím nerušený spánok.

Deryan Cestovná postieľka Baby Luxe
80 €

Deryan Baby Luxe je veľmi ľahká a skladná cestovná postieľka, ktorá je ideálna na cestovanie s bábätkom do dvoch rokov veku. Postieľku možno zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd a použiť aj ako plážový stan.

Deryan Cestovná postieľka Peuter Luxe
107,65 € 99,30 €

Deryan Peuter Luxe je cestovná postieľka, ktorá výrazne uľahčuje cestovanie s bábätkom až do štyroch rokov veku. Vďaka samonafukovaciemu matracu a bavlnenému spaciemu vrecu bude vaše bábätko vždy v pohodlí.

Deryan Cestovná postieľka PeuterBox Lux
163,50 €

Cestovná postieľka Deryan PeuterBox Lux je zárukou pohodlia vášho bábätka doma i na cestách. Ide o model s konštrukciou, ktorú možno využiť aj ako druhú postieľku v domácnosti, či ako ohrádku.

Deryan cestovná hracia ohrádka
148,40 €

Cestovná hracia ohrádka od holandskej značky Deryan je praktické riešenie pre rodiny, ktoré často niekam cestujú. Ohrádka s horným aj bočným vstupom sa ľahko rozloží za 2 sekundy. Je vybavená ** bezpečnostnými zámkami **, ktoré ju udržia v stabilnej polohe a predídu zrúteniu.