DERMEDIC Šampón pre liečbu a stimuláciu rastu vlasov Capilarte 300 ml
8,10 €

Novinka

Šampón pre liečbu a stimuláciu rastu vlasov Capilarte stimuluje rast vlasov. Je určený pre citlivú pokožku hlavy, rednúce vlasy a vypadávanie vlasov. Dokonale umýva vlasy a čistí pokožku hlavy, zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov a zároveň posilňuje vlasové vlákna. Vlasy regeneruje a vyživuje.


DERMEDIC Šampón proti lupinám Capilarte 300 ml
6,60 €

Novinka

Šampón proti lupinám Capilarte upokojuje citlivú pokožku hlavy, dôkladne vlasy umýva a zároveň zbavuje vlasy lupín. Vyživuje a regeneruje vlasy a zanecháva ich jemné a vitálne.


DERMEDIC Bezoplachové sérum pre liečbu a stimuláciu rastu vlasov Capilarte 150 ml
8,90 €

Novinka

Bezoplachové sérum pre liečbu a stimuláciu rastu vlasov Capilarte je špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku hlavy, rednúce vlasy a vypadávanie vlasov. Má regeneračný účinok, aktivuje činnosť vlasových korienkov a zároveň zvyšuje hustotu a silu vlasov. Dodáva vlasom potrebnú výživu a hydratáciu.


DERMEDIC Micelárna voda pre suchú pleť Hydrain3 Hialuro 500 ml
7,70 €

Novinka

Micelárna voda Hydrain3 Hialuro je určená pre potreby suchej pleti. Zbavuje pleť každodenných nečistôt aj odumretých kožných buniek a zanecháva ju osvieženú. Navyše ju možno použiť aj pre odlíčenie celej tváre, očí aj pier.


DERMEDIC Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov Capilarte 300 ml
6,60 €

Novinka

Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov Capilarte je určený pre citlivú pokožku hlavy, poškodené a rednúce vlasy a vypadávanie vlasov. Tento šampón dokonale umýva vlasy a čistí pokožku hlavy a zároveň zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov. Regeneruje a vyživuje vlasy a stimuluje ich rast.


DERMEDIC Regeneračný krém na ruky Linum Emolient 100 g
5 €

Novinka

Regeneračný krém na ruky Linum Emolient je obzvlášť vhodný pre atopickú, suchú až veľmi suchú pokožku. Tú intenzívne hydratuje, podporuje regeneráciu pokožky a tiež zamedzuje jej popraskaniu. Dodáva pokožke potrebnú vláčnosť a jemnosť, obnovuje ju a chráni.


DERMEDIC Sprchový gél pre obnovu kožnej bariéry Linum Emolient 200 ml
5,80 €

Novinka

Sprchový gél pre obnovu kožnej bariéry Linum Emolient je obzvlášť vhodný pre atopickú, suchú až veľmi suchú pokožku. Tú šetrne umýva a zároveň jej dodáva potrebnú hydratáciu. Vyživuje pokožku, zmierňuje jej napätie a chráni ju pred podráždením. Výsledkom je zamatovo hebká a čistá pokožka.