DERMEDIC Micelárna voda pre suchú pleť Hydrain3 Hialuro 500 ml-16%
7,90 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Micelárna voda Hydrain3 Hialuro je určená pre potreby suchej pleti. Zbavuje pleť každodenných nečistôt aj odumretých kožných buniek a zanecháva ju osvieženú. Navyše ju možno použiť aj pre odlíčenie celej tváre, očí aj pier.

DERMEDIC Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov Capilarte 300 ml
6,70 € 6,30 €

Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov Capilarte je určený pre citlivú pokožku hlavy, poškodené a rednúce vlasy a vypadávanie vlasov. Tento šampón dokonale umýva vlasy a čistí pokožku hlavy a zároveň zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov. Regeneruje a vyživuje vlasy a stimuluje ich rast.

DERMEDIC Regeneračný krém na ruky Linum Emolient 100 g-25%
5,10 € 3,80 €

Regeneračný krém na ruky Linum Emolient je obzvlášť vhodný pre atopickú, suchú až veľmi suchú pokožku. Tú intenzívne hydratuje, podporuje regeneráciu pokožky a tiež zamedzuje jej popraskaniu. Dodáva pokožke potrebnú vláčnosť a jemnosť, obnovuje ju a chráni.

DERMEDIC Šampón proti lupinám Capilarte 300 ml-16%
6,70 € 5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Šampón proti lupinám Capilarte upokojuje citlivú pokožku hlavy, dôkladne vlasy umýva a zároveň zbavuje vlasy lupín. Vyživuje a regeneruje vlasy a zanecháva ich jemné a vitálne.

DERMEDIC Sprchový gél pre obnovu kožnej bariéry Linum Emolient 200 ml
5,90 € 5,30 €

Sprchový gél pre obnovu kožnej bariéry Linum Emolient je obzvlášť vhodný pre atopickú, suchú až veľmi suchú pokožku. Tú šetrne umýva a zároveň jej dodáva potrebnú hydratáciu. Vyživuje pokožku, zmierňuje jej napätie a chráni ju pred podráždením. Výsledkom je zamatovo hebká a čistá pokožka.