Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Derby Krem na holeni Shaving cream Normal 100 gr./3.5 oz. Derby Krem na holeni Shaving cream Menthol 100 gr./3.5 oz.
Derby Krem na holeni Shaving cream Normal 100 gr./3.5 oz.

Jeho prirodzené zloženie poskytuje neuveriteľnú hydratáciu, aby sa zabránilo vyrážkam a začervenaniu. Zmäkčuje fúzy a chráni pred podráždením. Navyše, citlivá pokožka zostáva počas holenia aj po ňom upokojená a hladká.

môžete mať 25.09 - 26.09

Derby Krem na holeni Shaving cream Menthol 100 gr./3.5 oz. Derby Krem na holeni Shaving cream Menthol 100 gr./3.5 oz.
Derby Krem na holeni Shaving cream Menthol 100 gr./3.5 oz.

S chladom mentolu a ľahkou penivosťou. Krémy na holenie Derby zjemňujú fúzy a uľahčujú pohyb žiletky. Tiež chráni pokožku pred podráždením.

môžete mať 25.09 - 26.09

Derby Žiletky Professional Singl edge razor blade Derby Krem na holeni Shaving cream Menthol 100 gr./3.5 oz.
Derby Žiletky Professional Singl edge razor blade

Vyrobené z pásov z nerezovej ocele zo Švédska, kalené a brúsené najmodernejším vybavením. Rezná hrana Derby vzťahuje hromokeramikoy, volfrám a platinu,aby im optimálnu tvrdosť pre dlhšiu životnosť.

môžete mať 25.09 - 26.09

Derby Žiletky Professional Singl edge premium Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks
Derby Žiletky Professional Singl edge premium

Vyrobené z vysoko kvalitnej švédskej nehrdzavejúcej ocele. Derby Premium Blackpolovice čepelí patria medzi najlepšie jednostranné žiletky. Sú považované zaostrejšie a tenšie ako Derby Green.

môžete mať 25.09 - 26.09

Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks
Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks

Polovičné žiletky Derby Professional sú vyrobené z pásov z nerezovej ocele zo Švédska, kalené a brúsené najmodernejším vybavením.

môžete mať 27.09

Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks
Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks

Polovičné žiletky Derby Premium 1/2 sú vyrobené z vysoko kvalitnej švédskej nehrdzavejúcej ocele. Tieto čepele sú potiahnuté chrómom, keramikou, platinou a volfrámom pre super hladké oholenie.Derby Premium Black polovice čepelí patria medzi najlepšie jednostranné žiletky.

môžete mať 27.09

Derby žiletky Derby Extra Blue (10ks) Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml
Derby žiletky Derby Extra Blue (10ks)

Derby Extra Blue sú klasické dvojité žiletky, ktoré dobre fungujú v štandardných holiacich alebo mäkkých štetinách, ako aj pri holení na hlave.Derby Extra Blue Blades sú vyrobené z nehrdzavejúcej švédskej ocele a hrany žiletky sú potiahnuté chrómovou keramikou, volfrámom a platinou.

môžete mať 27.09

Derby Pena na holenie Derby Lemon 200ml Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml
Derby Pena na holenie Derby Lemon 200ml

Pena na holenie Derby Lemon je všestranná a vhodná pre akýkoľvek typ pleti a špeciálne zloženie, s glycerínom, mentolom a aloe vera, poskytuje príjemné oholenie, hydratáciu a sviežosť pokožky.Derby Lemon Shave Foam má príjemnú citrónovú vôňu, ktorej ľahký dotyk znižuje stres, tóny a pomáha zobudiť…

Momentálne nedostupné

Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml
Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml

Derby Menthol pena na holenie je univerzálny produkt, ktorý je vhodný pre všetky typy pokožky a je rovnako účinný pri aplikácii na suchú alebo mokrú pokožku.Špeciálne zloženie peny Derby poskytuje jednoduché a príjemné oholenie a glycerín, mentol a aloe vera obsiahnuté v jej zložení zmäkčuje a hyd…

Momentálne nedostupné

Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml
Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml

Derby Normál pena na holenie – je kvalitný výrobok pre rýchle holenie, vhodný pre všetky typy pleti, má príjemne hustú textúru a nemá výrazný zápach, vôňa je ľahká kozmetická.Vďaka špeciálnej patentovanej receptúre, pena Derby Normal zmäkčuje pokožku a poskytuje ľahké holenie.

Momentálne nedostupné

Derby žiletky Derby Extra Green (5 ks) Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml
Derby žiletky Derby Extra Green (5 ks)

Žiletky Derby Extra Green sú ostré a zároveň pomerne hladké a šetrné k pokožke, preto sú často obľúbené u majiteľov pokožky náchylnej na podráždenie.

Momentálne nedostupné

Derby žiletky Derby Premium Black 5ks Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml
Derby žiletky Derby Premium Black 5ks

Derby Premium Black žiletky sú súčasťou prémiovej série blade a sú vyrobené zo švédskej prémiovej ocele.

Momentálne nedostupné

Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks
Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks

Čepele tureckej výroby nie sú horšie ako svetové bestsellery, pokiaľ ide o vlastnosti alebo vlastnosti. Ich ostrosť je mierne priemerná, čo je vhodné pre absolútne všetky typy pleti. Vďaka dokonalému zaostreniu sa dosiahne presný strih štetín, a preto nie je tvár roztiahnutá a nepoškodená.

Momentálne nedostupné

Čepele Derby sú tou pravou voľbou pre mužov na celom svete. Turecká značka vďaka kvalite svojich výrobkov získala lásku mnohých mužov nielen doma, ale aj ďaleko za hranicami. Pri výrobe holiacich mydiel používajú patentovanú receptúru a jedinečnú arómu, ktorá zaisťuje dokonalé kĺzanie čepele po pokožke a hladké a čisté oholenie. Na výrobu žiletiek sa používa vysokokvalitná švédska oceľ, ktorá sa považuje za jednu z najlepších na svete. Derby používa pri výrobe čepelí a holiacich mydiel najmodernejšie technológie a moderné vybavenie, pretože Turecko bolo vždy zodpovedné za vytváranie holiacich predmetov. Postupy a produkty značky sa neustále vylepšovali, aby svojim zákazníkom poskytovali najlepší výsledok.