Derby Žiletky Extra 5ks

Derby Žiletky Extra 5ks

1,30 €

Žiletky Derby z vysoko kvalitnej nerezovej ocele (0,1 mm) s platinovým povlakom pre Vaše hladké oholenie. Každá žiletka je balená zvlášť vo voskovanom papieri. Dodávané v plastovej krabičke, ktorá obsahuje 5 žiletiek.

Partner: Gaira
Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks

Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks

6,50 €

Polovičné žiletky Derby Premium 1/2 sú vyrobené z vysoko kvalitnej švédskej nehrdzavejúcej ocele. Tieto čepele sú potiahnuté chrómom, keramikou, platinou a volfrámom pre super hladké oholenie.Derby Premium Black polovice čepelí patria medzi najlepšie jednostranné žiletky.

Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks

Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks

9 €

Čepele tureckej výroby nie sú horšie ako svetové bestsellery, pokiaľ ide o vlastnosti alebo vlastnosti. Ich ostrosť je mierne priemerná, čo je vhodné pre absolútne všetky typy pleti. Vďaka dokonalému zaostreniu sa dosiahne presný strih štetín, a preto nie je tvár roztiahnutá a nepoškodená.

Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml

Derby Pena na holenie Derby Menthol 200ml

3 €

Derby Menthol pena na holenie je univerzálny produkt, ktorý je vhodný pre všetky typy pokožky a je rovnako účinný pri aplikácii na suchú alebo mokrú pokožku.Špeciálne zloženie peny Derby poskytuje jednoduché a príjemné oholenie a glycerín, mentol a aloe vera obsiahnuté v jej zložení zmäkčuje a hyd…

Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml

Derby Pena na holenie Derby Normál 200ml

3 €
Posledný kus za túto cenu!

Derby Normál pena na holenie – je kvalitný výrobok pre rýchle holenie, vhodný pre všetky typy pleti, má príjemne hustú textúru a nemá výrazný zápach, vôňa je ľahká kozmetická.Vďaka špeciálnej patentovanej receptúre, pena Derby Normal zmäkčuje pokožku a poskytuje ľahké holenie.

Derby Pena na holenie Derby Lemon 200ml

Derby Pena na holenie Derby Lemon 200ml

3 €

Pena na holenie Derby Lemon je všestranná a vhodná pre akýkoľvek typ pleti a špeciálne zloženie, s glycerínom, mentolom a aloe vera, poskytuje príjemné oholenie, hydratáciu a sviežosť pokožky.Derby Lemon Shave Foam má príjemnú citrónovú vôňu, ktorej ľahký dotyk znižuje stres, tóny a pomáha zobudiť…

Derby žiletky Derby Extra Blue (10ks)

Derby žiletky Derby Extra Blue (10ks)

0,75 €

Derby Extra Blue sú klasické dvojité žiletky, ktoré dobre fungujú v štandardných holiacich alebo mäkkých štetinách, ako aj pri holení na hlave.Derby Extra Blue Blades sú vyrobené z nehrdzavejúcej švédskej ocele a hrany žiletky sú potiahnuté chrómovou keramikou, volfrámom a platinou.

Čepele Derby sú tou pravou voľbou pre mužov na celom svete. Turecká značka vďaka kvalite svojich výrobkov získala lásku mnohých mužov nielen doma, ale aj ďaleko za hranicami. Pri výrobe holiacich mydiel používajú patentovanú receptúru a jedinečnú arómu, ktorá zaisťuje dokonalé kĺzanie čepele po pokožke a hladké a čisté oholenie. Na výrobu žiletiek sa používa vysokokvalitná švédska oceľ, ktorá sa považuje za jednu z najlepších na svete. Derby používa pri výrobe čepelí a holiacich mydiel najmodernejšie technológie a moderné vybavenie, pretože Turecko bolo vždy zodpovedné za vytváranie holiacich predmetov. Postupy a produkty značky sa neustále vylepšovali, aby svojim zákazníkom poskytovali najlepší výsledok.