Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks
Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks

Polovičné žiletky Derby Professional sú vyrobené z pásov z nerezovej ocele zo Švédska, kalené a brúsené najmodernejším vybavením.

môžete mať 26.06

Derby žiletky Derby Premium Black 5ks Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks
Derby žiletky Derby Premium Black 5ks

Derby Premium Black žiletky sú súčasťou prémiovej série blade a sú vyrobené zo švédskej prémiovej ocele.

môžete mať 26.06

Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks Derby žiletky pre barberov polovicne Derby Professional 100 ks
Derby žiletky na holenie Derby Mini 100 ks

Čepele tureckej výroby nie sú horšie ako svetové bestsellery, pokiaľ ide o vlastnosti alebo vlastnosti. Ich ostrosť je mierne priemerná, čo je vhodné pre absolútne všetky typy pleti. Vďaka dokonalému zaostreniu sa dosiahne presný strih štetín, a preto nie je tvár roztiahnutá a nepoškodená.

môžete mať 26.06

Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks
Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks

Polovičné žiletky Derby Premium 1/2 sú vyrobené z vysoko kvalitnej švédskej nehrdzavejúcej ocele. Tieto čepele sú potiahnuté chrómom, keramikou, platinou a volfrámom pre super hladké oholenie.Derby Premium Black polovice čepelí patria medzi najlepšie jednostranné žiletky.

môžete mať 26.06

Derby žiletky Derby Extra Blue (10ks) Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks
Derby žiletky Derby Extra Blue (10ks)

Derby Extra Blue sú klasické dvojité žiletky, ktoré dobre fungujú v štandardných holiacich alebo mäkkých štetinách, ako aj pri holení na hlave.Derby Extra Blue Blades sú vyrobené z nehrdzavejúcej švédskej ocele a hrany žiletky sú potiahnuté chrómovou keramikou, volfrámom a platinou.

môžete mať 26.06

Derby žiletky Derby Extra Green (5 ks) Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks
Derby žiletky Derby Extra Green (5 ks)

Žiletky Derby Extra Green sú ostré a zároveň pomerne hladké a šetrné k pokožke, preto sú často obľúbené u majiteľov pokožky náchylnej na podráždenie.

Momentálne nedostupné

Čepele Derby sú tou pravou voľbou pre mužov na celom svete. Turecká značka vďaka kvalite svojich výrobkov získala lásku mnohých mužov nielen doma, ale aj ďaleko za hranicami. Pri výrobe holiacich mydiel používajú patentovanú receptúru a jedinečnú arómu, ktorá zaisťuje dokonalé kĺzanie čepele po pokožke a hladké a čisté oholenie. Na výrobu žiletiek sa používa vysokokvalitná švédska oceľ, ktorá sa považuje za jednu z najlepších na svete. Derby používa pri výrobe čepelí a holiacich mydiel najmodernejšie technológie a moderné vybavenie, pretože Turecko bolo vždy zodpovedné za vytváranie holiacich predmetov. Postupy a produkty značky sa neustále vylepšovali, aby svojim zákazníkom poskytovali najlepší výsledok.