Defunc PLUS Hybrid slúchadlá s mikrofónomchristmas delivery
15,55 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálne pre všetkých multitaskerov, ktorí si potrpia na kvalitný zvuk aj možnosť vybavovať handsfree hovory – káblové prenosné slúchadlá Defunc PLUS Hybrid sú oproti konkurencii o niečo lepšie vďaka modernému dizajnu a precíznemu mikrofónu. Vo výbave im nechýba 120 cm kábel s 3,5 mm jackom a klips pre prichytenie.

Defunc TRUE Bluetooth bezdrôtové slúchadláchristmas delivery
84,90 €

Nechajte sa okúzliť nielen švédskym šarmom, ale aj kvalitným zvukom obľúbenej hudby – prenosné bezdrôtová slúchadlá Defunc TRUE Bluetooth zaujmú škandinávskym dizajnom a zvukovými vlastnosťami. Vo výbave majú nabíjaciu batériu s výdržou 3 h a PowerBank puzdro, ktoré slúchadlá nabije 20× až pre 60 h prevádzky.

Defunc BT Earbud Basic Hybridchristmas delivery
23,40 € 18,60 €

Štupľové Bluetooth slúchadlá do uší s mikrofónom pre hands-free telefónne hovory sa stanú nepostrádateľným parťákom na cestách. Na jedno nabitie zvládnu púšťať až 4 hodiny hudby. Regulovať hlasitosť piesní umožnia slúchadla Defunc BT Earbud Basic Hybrid 3-tlačidlovým ovládaním na kábli.

Defunc BT Headphone PLUSchristmas delivery
66,10 € 62,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá cez hlavu Defunc BT Headphone PLUS s výdržou batérie až 15 hodín na jedno nabitie ponúka čistý zvuk s mohutnými basmi. Pohodlné mäkké náušníky sa starajú o váš komfort aj po dlhom počúvaní. Hlasitosť je možné regulovať ovládaním umiestneným na slúchadle.

Defunc TRUE GOchristmas delivery

Defunc TRUE GO

Hodnotenie: 3,4
58,40 € 47,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Defunc TRUE GO s krytím IPX4 proti striekajúcej vode sú vybavené mikrofónom pre hands-free telefónne hovory a dotykovým ovládaním hlasitosti. Silikónová pätka zabezpečí pevnejšie usadenie. Batéria vydrží vďaka dobíjaciemu puzdru 14 h.

Defunc TRUE GO - zánovnéchristmas delivery-29%
58,40 € 41,20 €

Zánovné

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Defunc TRUE GO s krytím IPX4 proti striekajúcej vode sú vybavené mikrofónom pre hands-free telefónne hovory a dotykovým ovládaním hlasitosti. Silikónová pätka zabezpečí pevnejšie usadenie. Batéria vydrží vďaka dobíjaciemu puzdru 14 h.

Defunc TRUE GO Slimchristmas delivery

Defunc TRUE GO Slim

Hodnotenie: 3,5
49,90 €

Pekné prevedenie, krásne vyladený zvuk, mikrofón pre handsfree, IPX4 odolnosť voči vode a potu – moderné bezdrôtová Bluetooth 5.0 slúchadlá Defunc TRUE GO Slim bodujú nielen sviežim dizajnom, ale aj skvelými audio vlastnosťami, za ktoré vďačia 13 mm meničom. Na nabitie hrajú až 4 h a o ďalšie nabitia sa postará nabíjací 400 mAh box.

Defunc TRUE PLUSchristmas delivery
87,90 €

Pekné prevedenie, krásne vyladený zvuk, duálny mikrofón pre handsfree, IPX4 odolnosť voči vode a potu – moderné bezdrôtová Bluetooth 5.0 slúchadlá Defunc TRUE PLUS bodujú nielen sviežim dizajnom, ale aj skvelými audio vlastnosťami, za ktoré vďačia 13mm meničom. Na nabitie hrajú až 6 h a o ďalšie nabitia sa postará nabíjací 500mAh box.

Defunc BT Earbud Basic Sportchristmas delivery
23,90 €

Štupľové Bluetooth slúchadlá s uchytením vnútri klenby ucha zaistí pevné usadenie aj pri náročných športových aktivitách. Defunc BT Earbud Basic Sport ponúka aj mikrofón pre hands-free telefónne hovory. Na jedno nabitie vydržia slúchadlá trénovať až 4 hodiny. Regulovať hlasitosť piesní možno 3tlačítkovým ovládaním na kábli.

Defunc BT Earbud PLUS Musicchristmas delivery
38,90 € 37 €

Posledný kus za túto cenu!

Štupľové Bluetooth slúchadlá do uší optimalizované pre komfortné počúvanie hudby. Tou vás zásobí až 7 hodín na jedno nabitie, pričom hlasitosť piesní možno regulovať 3tlačítkovým ovládaním na kábli. Defunc BT Earbud PLUS Music ponúka aj mikrofón pre hands-free telefónne hovory,

Defunc BT Earbud PLUS Hybridchristmas delivery
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štupľové Bluetooth slúchadlá do uší s mikrofónom pre hands-free telefónne hovory sa stanú nepostrádateľným parťákom na cestách. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia až 7 hodín prehrávania. Regulovať hlasitosť piesní umožnia slúchadlá Defunc BT Earbud PLUS Hybrid 3tlačítkovým ovládaním na kábli.

Defunc BT Earbud PLUS Športchristmas delivery
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štupľové Bluetooth slúchadlá s uchytením vnútri klenby ucha zaistí pevné usadenie aj pri náročných športových aktivitách. Defunc BT Earbud PLUS Šport ponúka aj mikrofón pre hands-free telefónne hovory. Na jedno nabitie s vami môžu slúchadlá trénovať až 7 hodín. Regulovať hlasitosť piesní možno 3tlačítkovým ovládaním na kábli.

Defunc MUTE Earbudchristmas delivery
84,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Defunc MUTE Earbud s aktívnym potlačením hluku sú vybavené mikrofónom pre hands-free telefónne hovory a ovládaním hlasitosti. Uchytenie vnútri klenby ucha bezpečne zaistí slúchadlá aj pri športových aktivitách. Batéria vydrží na jedno nabitie 3 h so zapnutou funkciou ANC.

Defunc TRUE GAMINGchristmas delivery
99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové štupľové slúchadlá stvorené pre hráčov mobilných hier. Defunc TRUE GAMING vdýchne hrám priestorový zvuk s 360° surrond sound technológiou. Aj keď sa pri hre zapotíte, krytie IPX4 zabráni poškodeniu vodou alebo potom. Hlasitosť ovládate dotykovým panelom na slúchadlách.

Defunc BT Earbud Basic Music
23,90 €

Štupľové Bluetooth slúchadlá do uší s mikrofónom pre hands-free telefónne hovory sa stanú nepostrádateľným parťákom na cestách. Na jedno nabitie zvládnu púšťať až 4 hodiny hudby. Regulovať hlasitosť piesní umožnia slúchadla Defunc BT Earbud Basic Music 3-tlačidlovým ovládaním na kábli.