DBB Remond Bezkontaktný infračervený teplomer
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdotykový infračervený teplomer značky dBb Remond je praktický pomocník do každej domácnosti nielen s deťmi. Poslúži vám k rýchlemu zmeraniu teploty čela bez toho aby ste museli svoje dieťa budiť. Okrem merania telesnej teploty vám prístroj zmeria aj teplotu predmetov ako sú pokrmy, nápoje aj voda vo vaničke.

DBB Remond Podbradník, s korýtkom, zajačik
9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Podbradník s korýtkom značky DBB Remond si vaše deti určite obľúbia vďaka svojmu veselému dizajnu. Praktický podbradník je určený pre deti od 4 mesiacov. Praktické korýtko pomôže ochrániť odev dieťaťa a možno ho kedykoľvek odobrať. Príjemný materiál dodá pocit pohodlia počas nosenia.

DBB Remond Sterilizátor a ohrievač Duo Steril 3v1
50,20 €

Sterilizátor a ohrievač 3v1, ktorý ohrieva fľaštičky s mliekom alebo príkrmami akýchkoľvek rozmerov a tiež varí v pare detské aj iné pokrmy. Jednoduché ovládanie vďaka intuitívnemu podsvieteniu s LCD displejom. Automatické vypínanie zvukovým signálom.

DBB Remond Detská sklenená fľaštička 240 ml
7,79 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaštička 240 ml z borosilikátového skla mechanicky aj tepelne odolná. Praktická fľaša so skrutkovacím uzáverom, silikónovým cumlíkom a hygienickým krytom so vzorom motýlikov si obľúbi každé bábätko od prvých dní.

DBB Remond Objaviteľský cumlík
6,60 €

Objaviteľský cumlík slúži pre preskúmanie rôznych potravín ešte pred tým, než ich vaše dieťa začne samo žuť. Kúsky ovocia, zeleniny, syru alebo koláča dáte do sieťky, alebo silikónového cumlíka a detské sliny ich zmäkčia a vylúhujú ich chuť bez toho, že by sa mohli deti väčšími kúskami dusiť.

DBB Remond Sada 6 misiek s viečkami
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické farebné tégliky s viečkami na detské pokrmy. Vhodné na cesty, obsah dózy je 120 ml a sú vhodné do chladničky i mrazničky. Jednoduchý ohrev v mikrovlnke. Jednoduchá údržba v umývačke riadu.

DBB Remond Jedálenská súprava
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská súprava s obrázkami, s ktorou bude radosť jesť pre každé dieťatko. Tanier a miska sú vybavené nekĺzavým podstavcom a odnímateľným okrajom. Nekvapkajúci hrnček s uškami pre ľahké uchopenie oboma ručičkami. Ergonomický tvar lyžičky a vidličky.

DBB Remond Cestovný nočník Nomád
27,20 €

Praktický nočník s pekným designom, ktorý je pripravený na použitie kedykoľvek a kdekoľvek, a to nielen na cestách. V hornej časti nočníka je priestor pre toaletný papier. Ľahko sa prenáša vďaka rúčke. Ani na cestách nemusíte prestať s učením alebo chodením na nočník. Kompatibilný nočník jednoducho vezmete kamkoľvek.

DBB Remond Jedálenská tácka s lyžicou a vidličkou
7,80 €

Obdĺžniková detská jedálenská tácka má tri oválne oddelenie na jedlo, miesto na hrnček a príbor s protišmykovou rukoväťou. Všetko je pevne spojené a stabilné, takže tácku nemôže prevrátiť. Misky na jedlo zdobia mačacie motívy.

DBB Remond Detská fľaštička 330 ml so širokým hrdlom z Tritanu
5,80 €

Detská fľaštička 330 ml so širokým hrdlom z Tritanu, ktorá vyzerá ako sklenená. Fľašky sú ľahké, veľmi odolné a vhodné pre sterilizáciu. Majú široké hrdlo, antikolikový silikónový cumlík s nastaviteľným prietokom a so stupnicou po 30 ml.

DBB Remond Silikónová mraziacia formička 6 x 60 ml
11,56 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónová forma na uskladnenie príkrmov. Pojme až 6 porcií po 60 ml. Okrem uloženia slúži aj ako multi dávkovač. Vhodný na zmrazenie ako zeleninových tak i mäsových príkrmov. Môžete doň pripraviť aj ovocie vo forme zmrzliny.

DBB Remond Silikónový cumlík pre objaviteľský dudlík, 2 ks
3,90 €

Náhradné silikónové cumlíky pre objaviteľský dudlík. Cumlík naplníte kúskami ovocia, zeleniny, syra alebo koláčov a pripevníte na špeciálny dudlík. Vaše dieťatko preskúma rôzne potraviny pomocou chuťových buniek ešte pred tým, než ich začne samo žuť.

DBB Remond Elektronický teplomer do kúpeľa ryba
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický teplomer, ktorý zmeria teplotu vody pri kúpaní vášho dieťatka vo vaničke, aby bola dostatočne teplá alebo v bazéniku vonku na záhrade, aby bola osviežujúca. S týmto teplomerom sa nemusíte báť farebný displej jasne indikuje horúcu vodu alebo studenú vodu. Meria aj teplotu v mísnosti.

DBB Remond Pohárik na sušienky, 300 ml
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický pohárik na sušienky a iné drobné potraviny, ktorý sa hodí ako na doma tak aj na cesty. Výhodou je, že sušienka sama nevypadne, vaše dieťa si ju musí samo vybrať alebo si ju „vybojovať“, čím sa zabaví napríklad na ceste autom.

DBB Remond Sterilizátor, schránka na cumlíky, lienka
13,60 €

Praktický roztomilý box na cumlíky s mnohým využitím. Až na 8 cumlíkov a z vonkajšej strany sa do neho zmestia 4 cumlíky. Pridaním vody na dno a umiestnením do mikrovlny môžete cumlíky sterilizovať parou. Rukoväť môžete upevniť na kočík alebo postieľku.

DBB Remond Súprava dvoch teplomerov-19%
15,40 € 12,40 €

Akcia

Spoľahlivá súprava dvoch lekárskych teplomerov na doma i na cesty. Prehľadný digitálny displej vás informuje o teplote celej rodiny a pre najmenších je tu cumlíkový teplomer. Rýchle pohodlné meranie do 10 sekúnd.

DBB Remond Kaučukové cumlíky Vario 4+, 2 ks
5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Anti-kolikový Vario cumlík na husté mlieko, kaše alebo polievky. Prietok cumlíka sa mení podľa toho, ako je cumlík natočený v ústach dieťaťa. Sada je vhodná pre deti od 4 mesiacov.

DBB Remond Baby pohárik, 250 ml
6,70 €

Hrnček uľahčí prechod z detskej fľaše. Otvorené rukoväte sú prispôsobené malým rúčkam dieťaťa od 4. mesiaca. Priehľadný materiál vám zaistí prehľad o príjme tekutín.

DBB Remond Náhradné sieťky pre objaviteľský cumlík
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradné nylonové sieťky pre objaviteľský cumlík. Sieťku naplníte kúskami ovocia, zeleniny, syra alebo koláčov a pripevníte na špeciálny cumlík. Vaše dieťatko preskúma rôzne potraviny pomocou chuťových buniek ešte pred tým, než ich začne samo žuť.

DBB Remond Detská vanička 0-3 roky
26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička pre vašich najmenších od narodenia až do cca 3 rokov. Vanička má protišmykové dno a rukoväte. V dolnej časti vaničky u nožičiek je miesto pre mydlo a šampón. Po kúpaní stačí použiť **odtok **vo vaničke. Radujte sa svojimi ratolesťami pri každovečernom kúpaní.

DBB Remond Detský nočník a pisoár 2v1
12,80 €

Inovatívny nočník 2v1 pre vaše najmenšie. Najprv ho využijete ako klasický nočník a pre chlapcov, ktorí už dokážu pri bežnej potrebe stať pripevníte veľmi silnými prísavkami na stenu. Váš chlapec sa bude cítiť ako veľký.

DBB Remond Cestovné hniezdo s ochranou UV-42%
40 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické cestovné hniezdo, ktoré sa hodia na záhradu, chatu i vode. Vaše bábätko bude na vzduchu a chránené pred slnečnými lúčmi aj hmyzom. Vďaka jeho skladnosti a ľahkosti ho jednoducho zbalíte a vezmete so sebou. Súčasťou je taška s vreckom.

DBB Remond Nádoba Baby Lunch 400 ml s vekom-17%
12,90 € 10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická misa, ktorá slúži nielen na uloženie hotového jedla, ale aj k ohrevu a to buď v mikrovlnke alebo v klasickej rúre. Parádna na cesty s hermetickým uzáverom a tesnením zo silikónu môžete bez obáv prevážať aj tekuté pokrmy.

DBB Remond Baby Snack, súprava 4 misiek, tanier, lyžica
11,30 €

Praktická súprava navrhnutá priamo pre cestovanie s dieťaťom. Potravu môžete uložiť samostatne do nádobiek s vekom prípadne i zmraziť. Tanier i dózy bez viečka môžete použiť pre ohrev v mikrovlnke. Servírovanie na tanieriku a s priloženou lyžicou. Všetky časti môžu byť umývané v umývačke riadu.

DBB Remond Detský lekársky teplomer-19%
10,49 € 8,40 €

Akcia

Spoľahlivý teplomer na doma i na cesty. Prehľadný digitálny displej vás informuje o teplote vášho dieťaťa, alebo aj o vašej, keď sa necítite dobre. Rýchle meranie do 10 sekúnd s mäkkou a flexibilnou špičkou.

DBB Remond Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry
25,30 €

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry vrátane príslušenstva bez akéhokoľvek zápachu. Sterilizátor prináša prirodzený spôsob sterilizácie. Pre 6 štandardných fľaštičiek alebo pre 5 fľaštičiek so širokým hrdlom.

DBB Remond Sada 3 podbradníkov
19,20 €

Praktická sada troch podbradníkov s detským motívom. Podbradníky majú vrecko na padajúce zvyšky jedál, takže vaše dieťa, ktoré sa učí jesť neurobí neporiadok. Podbradníky jednoducho zbalíte a môžete ich vziať so sebou kamkoľvek.

DBB Remond Kaučukové cumlíky Super 6+, 2ks
5,70 €

Antikolikový Super cumlík na hustú potravu od 6. mesiaca. Otvor v cumlíku má tvar písmena T. Dieťa sa pri saní hustejších pokrmov a kaší toľko neunaví.

DBB Remond Sada 3 fľaštičiek so širokým hrdlom z Tritanu
14 €

Sada 3 dojčenských fliaš z Tritanu, ktoré vyzerajú ako sklenené. Fľašky sú ľahké, veľmi odolné a vhodné pre sterilizáciu. Majú široké hrdlo, antikolikový silikónový cumlík s nastaviteľným prietokom a so stupnicou po 30 ml.

DBB Remond Detská fľaštička Dodo PP 120 ml
7,70 €

Detská fľaša 120 ml z polypropylénu. Fľaštička je ľahká, veľmi odolná a vhodná pre sterilizáciu. Má silikónový antikolikový cumlík so stupnicou po 30 ml.

DBB Remond Detská redukcia na toaletu
11,30 €

Detská redukcia na sedadlo na WC. Kompatibilný so všetkými záchodovými doskami obvyklých WC. Fixačný krúžok, ktorý zabezpečí stabilitu. Uľahčí prechod z nočníka na klasickú toaletu vášmu dieťaťu.

DBB Remond Detská sklenená fľaštička Vintage 240 ml
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaštička 240 ml z borosilikátového skla mechanicky aj tepelne odolná pre bábätko od prvých dní. Praktická fľaša so skrutkovacím uzáverom, silikónovým cumlíkom s dvomi otvormi prináša dokonalú kontrolu dávkovania potravy a to vďaka profesionálnemu značeniu priamo na fľaši.