danalock Danalock V3 Inteligentný zámok Bluetooth
158 €

Inteligentný dverový zámok so Bluetooth. Pracuje samostatne skrz Bluetooth. Ideálny napr. pre B&B alebo hotel. Poznámka: Potrebná vhodná cylindrická vložka. Poznámka 2: Batérie nie sú v balení.

danalock Danalock V3 Inteligentný zámok HomeKit
198 €

Inteligentný dverový zámok podporujúci HomeKit. Môže byť pridaný do HomeKit siete. Vzdialené ovládanie cez HomeKit. Ideálny napr. pre B&B alebo hotel. Poznámka: Potrebná vhodná cylindrická vložka. Poznámka 2: Batérie nie sú v balení.

danalock Danalock Danabridge V3
86 €

Danabridge V3 vám umožní vzdialený prístup k zámku Danalock V3 cez internet. Možnosť vzdialeného ovládania a kontroly prístupov Vášho zámku Danalock V3. Pracuje cez cloudovú službu. Danabridge je permantne prepojení cez bluetooth so zámkom Danalock V3 → musí byť v dosahu…

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth-20%
213,40 € 169,40 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a nastaviteľnou cylindrickou vložkou M & C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu až 100 užívateľom alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth.

danalock V3 chytrý zámok - Bluetooth &HomeKit
209,52 € 193,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Najsilnejší a najrýchlejší šikovný zámok na trhu s malými rozmermi a elegantným dizajnom. Danalock V3 vám umožní nechať kľúče doma a odomknúť dotykom telefónu alebo chytrých hodiniek. Umožní vám monitorovať príchody a odchody alebo automaticky zamykať, možno ho ovládať aj manuálne. Je kompatibilný s iOS a watchOS a určený na použitie s cylindrickou vložkou Gerda.

danalock Danalock Danapad V3 klávesnica
99 €

Danapad V3 s Bluetooth od spoločnosti Danalock je klávesnica bezdrôtového prístupu na ovládanie vášho inteligentného zámku Danalock bez telefónu. Dánsky dizajn a šifrovací algoritmus Poskytuje prístup cez PIN Na vonkajšie použitie Na použitie s aplikáciou Danalock Až 20 kódov…

danalock - Náhradný kľúč k cylindrickej vložke Gerda
22,40 €

Náhradný kľúč k cylindrickej vložke Gerda je špeciálne určený pre montáž s inteligentnými zámkami Danalock V3. Kľúč je nevyrezaný. Pred samotnou inštaláciou a použitím je nutné navštíviť zámočníka a kľúč si nechať strojovo upraviť.

danalock Náhradný kľúč k cylindrickej vložke
22,10 €

Vaše dvere sú zabezpečené tak, ako bezpečná je vaša cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí a určené výlučne pre inteligentný zámok Danalock V3.

danalock Danapad V3 - elektronický kódový zámok-21%
127,67 € 99,90 €

Elektronický kódový zámok, ktorý vám zaistí prístup domov za pomoci PIN kódu. Uľahčite si od kľúčov aj od telefónu, Danapad V3 má pamäť až pre 20 rôznych kódov s dĺžkou 4–10 znakov. S chytrým zámkom komunikuje šifrovane a je odolný proti vode, Hmle, soli, horúčave aj mrazu. Poteší vás malými rozmermi a elegantným dizajnom.

danalock Certifikovaná cylindrická vložka, univerzálna
67,90 € 59,90 €

Vaše dvere sú zabezpečené tak, ako bezpečná je vaša cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí a určené výlučne pre inteligentný zámok Danalock V3.

danalock Bridge, Bluetooth - Wi-Fi vrátane adaptéru
84,90 €

Ovládajte svoj inteligentný zámok skutočne odkiaľkoľvek. Danalock Bridge sprostredkuje vášmu inteligentnému zámku Danalock V3 internetové pripojenie a umožní vám ho ovládať na diaľku. Zaistí interakciu zámku s cloudovými službami a dá vám kompletný prehľad o tom, kto k vám domov prichádza. Všetka jeho komunikácia so zámkom je bezpečne šifrovaná.

danalock Univerzálny adaptér pre Danalock V3
27,60 €

Bezpečnostné cylindrická vložka pre inteligentný zámok Danalock V3. Cylindrická vložka má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Z-Wave-22%
255,80 € 199 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečným cylindrom M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Z-Wave.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Zigbee
255,80 € 233,20 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a nastaviteľnou cylindrickou vložkou M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Zigbee.