danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Z-Wave
255,80 € 199 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečným cylindrom M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Z-Wave.

danalock V3 šikovný zámok - Bluetooth
152,09 € 144,90 €

Šikovný zámok s najvyšším stupňom zabezpečenia AES 256. Kompatibilný s väčšinou platforiem Bluetooth Smart, ZigBee a Z-Wave.

danalock Bridge, Bluetooth - Wi-Fi vrátane adaptéru
90,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ovládajte svoj inteligentný zámok skutočne odkiaľkoľvek. Danalock Bridge sprostredkuje vášmu inteligentnému zámku Danalock V3 internetové pripojenie a umožní vám ho ovládať na diaľku. Zaistí interakciu zámku s cloudovými službami a dá vám kompletný prehľad o tom, kto k vám domov prichádza. Všetka jeho komunikácia so zámkom je bezpečne šifrovaná.

danalock Danalock Danabridge V3
85 €

Danabridge V3 vám umožní vzdialený prístup k zámku Danalock V3 cez internet. Možnosť vzdialeného ovládania a kontroly prístupov Vášho zámku Danalock V3. Pracuje cez cloudovú službu. Danabridge je permantne prepojení cez bluetooth so zámkom Danalock V3 → musí byť v dosahu…

danalock - Náhradný kľúč k cylindrickej vložke Gerda
11,68 € 11 €

Náhradný kľúč k cylindrickej vložke Gerda je špeciálne určený pre montáž s inteligentnými zámkami Danalock V3. Kľúč je nevyrezaný. Pred samotnou inštaláciou a použitím je nutné navštíviť zámočníka a kľúč si nechať strojovo upraviť.

danalock Certifikovaná cylindrická vložka, univerzálna
67,90 € 59,90 €

Vaše dvere sú zabezpečené tak, ako bezpečná je vaša cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí a určené výlučne pre inteligentný zámok Danalock V3.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & HomeKit
255,80 € 189 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečným cylindrom M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou iPhonu, Apple Watch alebo pokynu Siri. Zamyká automaticky a možno ovládať aj manuálne. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu HomeKit.

danalock Danapad V3 - elektronický kódový zámok
127,67 € 99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronický kódový zámok, ktorý vám zaistí prístup domov za pomoci PIN kódu. Uľahčite si od kľúčov aj od telefónu, Danapad V3 má pamäť až pre 20 rôznych kódov s dĺžkou 4–10 znakov. S chytrým zámkom komunikuje šifrovane a je odolný proti vode, Hmle, soli, horúčave aj mrazu. Poteší vás malými rozmermi a elegantným dizajnom.

danalock Danalock Danapad V3 klávesnica
99 €

Danapad V3 s Bluetooth od spoločnosti Danalock je klávesnica bezdrôtového prístupu na ovládanie vášho inteligentného zámku Danalock bez telefónu. Dánsky dizajn a šifrovací algoritmus Poskytuje prístup prostredníctvom kódov PIN Na vonkajšie použitie Na použitie s aplikáciou…

danalock Náhradný kľúč k cylindrickej vložke
10,90 €

Vaše dvere sú zabezpečené tak, ako bezpečná je vaša cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí a určené výlučne pre inteligentný zámok Danalock V3.

danalock Univerzálny adaptér pre Danalock V3
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostné cylindrická vložka pre inteligentný zámok Danalock V3. Cylindrická vložka má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth
245 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a nastaviteľnou cylindrickou vložkou M & C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu až 100 užívateľom alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth.

danalock V3 chytrý zámok - Bluetooth &HomeKit
209,50 €

Najsilnejší a najrýchlejší šikovný zámok na trhu s malými rozmermi a elegantným dizajnom. Danalock V3 vám umožní nechať kľúče doma a odomknúť dotykom telefónu alebo chytrých hodiniek. Umožní vám monitorovať príchody a odchody alebo automaticky zamykať, možno ho ovládať aj manuálne. Je kompatibilný s iOS a watchOS a určený na použitie s cylindrickou vložkou Gerda.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Zigbee
255,80 € 216,30 €

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a nastaviteľnou cylindrickou vložkou M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Zigbee.