Daga Kompresní hřející bandáž ortéza - bedra
72,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hřející a kompresní bandáž značky Daga je navržená pro neomezující pohyb v oblasti beder při současném zajištění jejich nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.


Daga Bedrová nahrievacia dečka Flexy Heat
59,32 €

49,75 €
+ doprava zadarmo

Nahrievacia dečka Daga vám pomôže zbaviť sa stuhnutých, najmä chrbtových bedrových, svalov. Ponúka voľbu z 3 teplotných stupňov, rýchlo sa nahrieva a automaticky sa po 90 minútach vypne. Hebký povrch z mikrovlákna vám ešte viac spríjemní každé použitie.


Daga BS-40-24%
24,09 €

18,30 €

Akcia

Osobná váha značky Daga v ultra tenkom prevedení je vyrobená z bezpečnostného skla a zváži hmotnosť až do výšky 150 kg s presnosťou na 100 g. Disponuje funkciou automatického vypnutia a indikuje preťaženie .


Daga Chladicí podložka Flexy Heat Fresh, malá
15,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Chladící podložka pro ochlazení těla značky Daga s rozměrem 40 × 30 cmautonomní systém pro chlazení, odnímání tepla od zdroje. Podložku není potřeba jakkoliv před použitím ochladzovat. Její účinnost trvá v závislosti na okolní teplotě, a to 3–6 hodin.


Daga Kompresná hrejúca bandáž - ortéza, krk
61,50 €

54,15 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompresná vyhrievaná bandáž Daga je navrhnutá pre neobmedzujúci pohyb krku pri súčasnom zabezpečení jeho nahrievania. Energiu pre ohrev dodáva integrovaná batéria, ktorá neobmedzuje pohyb, avšak zaisťuje dve funkcie, kompresiu a teplo nutné pre liečbu alebo regeneráciu.


Daga Kompresná hrejúca bandáž - ortéza, rameno
76,98 €

67,69 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrejúca a kompresná bandáž značky Daga je navrhnutá pre neobmedzujúci pohyb ramena pri súčasnom zabezpečení jeho nahrievania. Energiu pre ohrev dodáva integrovaná batéria, ktorá neobmedzuje pohyb, avšak zaisťuje dve funkcie, kompresiu a teplo nutné pre liečbu alebo regeneráciu.


Daga Kompresná hrejúca bandáž - ortéza, zápästie
54,92 €

48,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálna hrejúca kompresný bandáž Dage je navrhnutá pre neobmedzujúci pohyb zápästia pri zaistení jeho nahrievania. Energiu pre ohrev dodáva integrovaná batéria, ktorá neobmedzuje pohyb, avšak zaisťuje dve funkcie, kompresiu a teplo nutné pre liečbu alebo regeneráciu. Univerzálna veľkosť je vhodná pre všetky obvody zápästia.


Daga Ohrievacie dečka 46x34cm
60,17 €

49,81 €
+ doprava zadarmo

Ohrejte sa počas chladných večerov pomocou dečky Daga. Jej rozmer činí 46 × 34 cm a ponúka 4 stupne teploty. Pohodlné používanie zaisťuje ovládač, programovateľné ovládanie na 60 a 90 minút a *automatické vypínanie.


Daga Ohrievacia deka pod prestieradlo CIN Comfort-35%
72,73 €

46,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zahrejte si studenú posteľ pred spaním pomocou elektrickej podložky Daga. Má rozmer 150 × 90 cm a disponuje 3 stupňami teploty, ochranou proti prehriatiu a automaticky sa vypína. Jemný povrch z mikrovlákna spríjemní jej používanie.


Daga Chrbtová ohrievacia dečka
57,12 €

50,17 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Červená vyhrievacia dečka Daga je ideálna pre uvoľnenie stuhnutých, najmä chrbtových a krčných, svalov. Disponuje 3 stupňami teplotného nastavenia, rýchlo sa nahrieva a veľmi príjemný povrch z mikrovlákna spríjemňuje jej užívanie.


Daga BB-20
69,66 €

61,24 €
+ doprava zadarmo

Detská osobná váha Daga s integrovanou vaničkou pre deti do hmotnosti 20 kg váži s presnosťou na 10 g. Veľký displej s dobre čitateľnými údajmi indikuje preťaženie, nízku kapacitu batérie a hmotnosť zobrazuje v jednotkách kg, lb alebo st.


Daga Kompresní hřející bandáž ortéza - koleno
50,90 €
+ doprava zadarmo

Vyhřívaná kompresní bandáž značky Daga je navržená pro neomezující pohyb kolene při současném zajištění jeho nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.


Daga Ohrievacia deka pod prestieradlo Flexy Heat CIE
48,98 €

42,09 €
+ doprava zadarmo

Vyhrejte si studenú posteľ pred spaním pomocou nahrievacej podložky Daga. Je určená pre jednolôžko a jej rozmer činí 150 × 90 cm. Disponuje 3 stupňami teploty, ochranou proti prehriatiu a automaticky sa vypína. Jemný povrch z ** mikrovlákna ** spríjemnia jej používanie.


Daga Ohrievacia deka Softy
97,62 €

84,21 €
+ doprava zadarmo

Zabaľte sa do vyhrievanej deky značky Daga a užite si chladný večer v teple !. Deka má rozmer 160 × 100 cm a je vyrobená z príjemne hebkého mikrovlákna, vďaka ktorému si každé použitie užijete. Naviac je nahriata rýchlo do 5 minút!


Daga Ohrievací koberček AB
70,40 €

61,89 €
+ doprava zadarmo

Ohrievací koberček Daga je skvelá vychytávka do priestorov, kde je studená dlažba, a ste tu nútení stráviť dlhší čas a hrozí prechladnutie chodidiel. Zapínanie aj vypínanie je prispôsobené pre ovládanie nôh – nášľapný mechanizmus. Ideálna pomôcka do kúpeľne či na toaletu.