Curapil Aktivačný šampón na podporu rastu vlasov ( Hair Care ) 200 ml
12,40 €

Energetický šampón Curapil pre podporu rastu vlasov. Vďaka bohatému zloženiu šetrne a dlhodobo posilňuje vlasy od korienkov po končeky. Obsiahnutý keratín zapĺňa trhliny vo vlasovom vlákne, a tak zničený vlas „opravuje“. Kofeín, arganový olej a keratín posilní vaše vlasy.

Curapil Regeneračné sérum pre poškodené vlasy ( Hair Care ) 30 ml
15,10 €

Bezoplachová starostlivosť pre poškodené vlasy s prírodnými zložkami a kyselinou hyalurónovou. Tá vlasy vyživuje, regeneruje a zachováva ich pružnosť. Keratin udržuje vlasy pevné a zdravé. Bavlníkový olej vytvára na vlasoch ochranný film. Navracia im jemnosť a pevnosť.

Curapil Doplnok stravy pre podporu rastu vlasov 60 tabliet
27 €

Český prírodný doplnok stravy pre starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku hlavy, ktorý pomohol viac ako 92% zákazníčok. Jedno balenie Curapil u obsahuje 60 tabliet s výťažkami z topinambura, kvasnice a aminokyseliny.

Curapil Doplnok stravy pre podporu rastu vlasov 180 tabliet
71,50 €

Český prírodný doplnok stravy pre starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku hlavy, ktorý pomohol viac ako 92% zákazníčok. Výhodné balenie Curapil u obsahuje 180 tabliet s výťažkami z topinambura, kvasnice a aminokyseliny.

Curapil Hyalurónovej sérum pre hebkú pleť bez vrások 30 ml
15,50 €

Novinka

Jedná sa o intenzívny anti-age sérum pre každodennú starostlivosť o pleť. Obsahuje kyselinu hyaluronovú, kolagén, alantoín a výťažky z aloe vera, ktoré prenikajú hlboko do pokožky a spomaľujú prejavy starnutia.