CronaPlast PVC 3D obklad - Kamenne kvety hnedé
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Kamenne kvety hnedé je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Škorica
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Škorica je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Parkety tmavé
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Parkety tmavé je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - bridlica hnedá
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel bridlica hnedá  je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - kameň béžový
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel kameň béžový  je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Travertin obkladačky 270x76
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Travertin obkladačky 270×76 je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Vlny šedé
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

3D dekoratívny nástenný panel Vlny šedé je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Piesok
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Piesok je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast Opulence classic 58259
36,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tapeta Marburg – Opulence classic 58259

 

Materál: vliesová tapeta Platnosť katalógu: 12/2021 Farba: biela-šedá Vzor: bez vzoru Rozmer rolky: 10,05 × 0,70 m Opakovanie vzoru: nie je

Tapeta je umývateľná, má dobrú farebnú stálosť na svetle, s dobrou tepelnú a zvukovú izoláciu.

CronaPlast PVC 3D obklad - bridlica piesková
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Bridlica piesková je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - bridlica svetlá
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel bridlica svetlá  je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Čaj
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Čaj je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Drevo tmavé obkladačky 36x84
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

3D dekoratívny nástenný panel Drevo tmavé je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - kameň šedý
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel kameň šedý  je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Kamenne kvety modré
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Kamenne kvety modré je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Konáre svetlé
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Konáre svetlé je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Levanduľa
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Levanduľa je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Listy hnedé
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

3D dekoratívny nástenný panel Listy hnedé je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Mozaika modrá
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Mozaika modrá je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Mozaika pláž
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Mozaika pláž je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Romance
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Repat je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Rook Hibiscus
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

3D dekoratívny nástenný panel Rook Hibiscus je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Sakura
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Sakura je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Sarmat hnedý
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Sarmat hnedý je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - spojovacia lišta 1,5 m
1,44 €

Lišta môže byť použitá na dodatočnú dekoráciu škár akýchkoľvek prvkov v interiéri (steny, strop, dvere, krby, oblúky atď.)

Rozmer lišty:

dĺžka – 1,5 m

pre panel o hrúbke 8 mm 

Dodávaná je v bielej farbe. Uvedená cena je za kus.

CronaPlast PVC 3D obklad - spojovacia lišta 3,0 m
12,48 €

Lišta môže byť použitá na dodatočnú dekoráciu škár akýchkoľvek prvkov v interiéri (steny, strop, dvere, krby, oblúky atď.) Rozmer lišty:

dĺžka – 3 m

pre panel o hrúbke 8 mm 

Dodávaná je v bielej farbe. Uvedená cena je za kus.

CronaPlast PVC 3D obklad - tehla béžová
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

3D dekoratívny nástenný panel tehla béžová je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - tehla biela
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel tehla biela je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - tehla červená
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel tehla červená  je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - tehla šedá
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel tehla šedá je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

CronaPlast PVC 3D obklad - Zelený čaj
3,50 €

3D dekoratívny nástenný panel Zelený čaj je vyrobený z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu.

3D PVC obklady, interiérové doplnky.

3D PVC obklady, interiérové doplnky.