10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Cremesso Lungo Leggero kapsule 16ks Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks
Cremesso Lungo Leggero kapsule 16ks

Táto zmes čistých zŕn arabskej kávy zo Strednej a Južnej Ameriky, Afriky a Indie získava svoju jemnú, výdatnú dušu vďaka zvláštnemu postupu praženia. Skvele vyzretú arómu si najlepšie vychutnáte vo veľkej šálke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks
Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks

Zloženie vybraných kávových zŕn odrody Arabica z Južnej a Strednej Ameriky, Afriky a Ázie poskytujú tejto káve lungo vyrovnanú arómu. Stredné praženie kávy edícia Flavoured Edition harmonizuje s aromatickými vlastnosťami kávy a je ideálna ako lungo alebo latte macchiato. Edícia Flavoured Edition presvedčí svojou diskrétnou karamelovou príchuťou, ktorá harmonizuje s ušľachtilou chuťou praženej kávy Arabica.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cremesso Ristretto Forte kapsule 16ks Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks
Cremesso Ristretto Forte kapsule 16ks

Znamenitá Arabika zo Strednej a Južnej Ameriky a Ázie v dokonalej, jemnej a príjemnej kompozícii s ľahko orieškovým doznievaním chuti, ktorý ponúka výnimočný zážitok. Jemný proces praženia umožňuje optimálny rozvoj jemnej orechovej arómy. Stredné mletie zdôrazňuje svoju jedinečnú krémovú chuť. Mäkké telo a jemne svieža kyslosť je ideálny základ pre túto sofistikovanú kávu zakončenú sladkou vôňou.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Cremesso Espresso Alba kapsule 16ks Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks
Cremesso Espresso Alba kapsule 16ks

Plné telo, silná intenzívna chuť a výrazná aróma s ľahkým nádychom kakaa tejto malej, ale veľmi silnej kávy, je tvorené zmesou najlepšej arabiky z Centrálnej Ameriky a Robusty z Afriky. Tajomstvo tohto espressa je v tmavom pražení a stredne jemnom mletí, ktoré dáva tejto káve ľahkú kyslosť a sofistikovaný nádych. Espresso má nezameniteľnú sviežu ovocnú vôňu pre dokonalý pôžitok z kávy.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks
Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks

Na dosiahnutie plnej arómy tohto klasického espressa s jeho typickou jemnou penou (crema) sa mieša len tá najlepšia arabika zo Strednej Ameriky s robustou z Indie. Stredne intenzívne praženie dokonale podrhne vlastnosti kávových zŕn. Toto a jemné mletie zaisťuje dokonalý pôžitok z kávy. Toto klasické espresso sa vyznačuje jemnou nakyslosťou. Kvetinové tóny sa spájajú s ľahko orechovou arómou a vytvárajú sofistikované espresso.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Cremesso Lungo Vaniglia kapsule 16ks Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks
Cremesso Lungo Vaniglia kapsule 16ks

Jemné fazule Arabiky zo Strednej Ameriky charakterizujú jemnú kyslosť tohto lunga. Vybraná indická arabica jej dodáva na chuti slabo sladký záver a je harmonicky zavŕšená vôňou vanilky. Tmavá pečienka dodáva tomuto lungo ľahko praženú vôňu. Spolu s jemným mletím vzniká elegantné telo, ktoré jemne splýva s vanilkovou arómou. Dokonalá symbióza medzi elegantným pľúcom a jemnou vanilkovou chuťou sa rozvíja na lahodný kávový zážitok.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Značka Cremesso bola založená rovnomennou spoločnoťou v roku 1954 vo Švajčiarsku. Dominantou tejto značky je veľmi kvalitná pražená káva starostlivo vyberaná zo všetkých kútov sveta. Švajčiarska pražiareň spoločnosti Cremesso disponuje skúsenosťami získanými za viac než pol storočie pôsobenia v obore. Cremesso predáva certifikovanú kávu – UTZ certifikát (pochádzajúci od nezávislej, neziskovej organizácie). Táto organizácia riadi najväčší a najrýchlejšie rastúci svetový certifikovaný program pre overenú produkciu kávy. UTZ certifikát má široké pole pôsobnosti zahŕňajúce – ľudí a životné prostredie, rovnako ako dobré obchodné praktiky a kritériá.

Spoločnosť Cremesso sa v priebehu doby snaží prispôsobovať trendom a preto vyvinula vlastné prístroje na prípravu kávy na spôsob kávových kapsúl, ktoré obsahujú mletú kávu prvotriednej kvality.