Crazy Rumors Balzam na pery Choco Strawberry (Lip Balm) 4,4 ml
4,40 €

Čerstvo nazbierané, čokoládou pobozkané. Pôžitkárska čokoláda + šťavnaté jahody. Láska na prvý dotyk. Balzam na pery obsahuje vyváženú zmes čistých, vegánskych a organických zložiek, ktoré sa starajú o vaše pery.

Crazy Rumors Balzam na pery Citrus Bergamot (Lip Balm) 4,4 ml
4,40 €

Je libo voňavý šálku čaju Earl Gray? Citrusová zmes s tónmi citrónu, limetky, pomaranče + grapefruitu. Balzam na pery obsahuje vyváženú zmes čistých, vegánskych a organických zložiek, ktoré sa starajú o vaše pery.

Crazy Rumors Balzam na pery Bubble Gum (Lip Balm) 4,4 ml
4,40 €

Pripravte sa na návrat do detstva. Žuvačkovo príchuť inšpirovaná sladkými detskými snami. Balzam na pery obsahuje vyváženú zmes čistých, vegánskych a organických zložiek, ktoré sa starajú o vaše pery.

Crazy Rumors Balzam na pery Piňa Colada (Lip Balm) 4,4 ml
4,40 €

Pláž, palmy a šumenie oceánu . k tomu šťavnatý sladký ananás a kokosový krém. Tak čo tu ešte robíte? Balzam na pery obsahuje vyváženú zmes čistých, vegánskych a organických zložiek, ktoré sa starajú o vaše pery.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Baran (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

Posledný kus za túto cenu!

BARAN Optimistický, odvážny a nezávislý. Prirovnali by sme ťa ku slnečnému dňu. Vrelý / á, so sklonom vidieť na všetkom to dobré. Kde hľadáš tieň, keď ho potrebuješ, hm? Si ozajstný podnikavec s pozitívnym nastavením mysle, radostným prístupom a sladkým úsmevom.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Býk (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

BÝK Produktívne, spoľahlivý a umelecky založený. Si pripravený / a pustiť sa do práce a odškrtnúť všetky úlohy zo zoznamu? Jasne. Tvoja schopnosť vidieť krásu v okolitom svete je zároveň tvojím poslaním. Vždy ochotne priložíš ruku k dielu alebo vypočuješ priateľa.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Kozorožec (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

KOZOROŽEC Ambiciózny, zodpovedný a vtipný. Chceš všetko a hneď. Obľúbená aktivita: plnenie zoznamu úloh. Priateľov baví tvoja drzosť a sarkazmus. Kto by to nemiloval? Vo voľnom čase si chceš len rozpustiť vlasy a baviť sa, ale vždy máš premyslený svoj ďalší ťah. Capricorn ♑️ Kozorožec (22. 12.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Lev (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

LEV Priateľský, energický a sebavedomý. Je s tebou zábava a si vždy pripravený / á na veľké veci. Svojim kráľovským prístupom vyžaruješ sebaistotu, kamkoľvek ideš. Ako rocková hviezda. Obdivujú ťa blízki i vzdialení, fascinuješ svoje okolie. Leo ♌️ Lev (23. 7. – 22. 8.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Panna (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

PANNA Spoľahlivá, schopná a očarujúce. Potrebuješ mať všetko hotové, správne a na prvýkrát? Ďalej už ani nemusíš čítať. Priatelia si prichádzajú vypočuť tvoj názor. Vieš, ako si získať dav bez sladkých rečí. Nie vážne, kto stojí o pozlátka? Virgo ♍️ Panna (23. 8. – 22. 9.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Rak (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

RAK Súcitný, podporujúce a intuitívne. Vďaka tvojim praktickým a príhodným radám sa s tebou každý cíti naozaj výnimočne. Tvoj prirodzený talent: dokážeš rozpoznať pocity druhých. Láskavosť je tvoje druhé meno. To sa dobre počúva, viď? Cancer ♋️ Rak (21. 6. – 22. 7.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Ryby (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

RYBY Talentované, ochotné a inštinktívny. Tvoje schopnosť zvládať veľa vecí naraz je pozoruhodná. Nepotrebuješ čas na učenie, zdá sa, že všetko zvládaš na prvú dobrú. Keď je potreba, priatelia sa na teba vždy môžu spoľahnúť. Čítaš v nich ako v knihe a máš pre nich pochopenie.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Škorpión (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

ŠKORPIÓN Vynaliezavý, statočný a dynamický. Keď sa vyskytne problém, vyriešiš ho. Vážne, vždy nájdeš spôsob, ako na to. Je to jedna z mnohých tvojich zručností. K čomu upneš svoj zrak, to získaš. Nikdy sa neostýcháš a ideš do toho. Čo tak strašného sa môže stať, hm? Scorpio ♏️ Škorpión (23. 10.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Strelec (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

STRELEC Pozitívne, úprimný a milujúci dobrodružstvá. Si večný / á optimista / ka. Tvoj šťastný postoj je vážne príťažlivý. Otvorene a úprimne, tak to máš rád / a. Veď kto potrebuje chodiť okolo horúcej kaše? Život je dobrodružstvo a ty si pripravený / á na všetko, čo prinesie.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Váhy (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

VÁHY Vyrovnané, výrazné a kreatívne. Máš vo všetkom balans. Vieš, ako zvládať každú oblasť svojho života, neopomínáš ani jednu z nich. Priatelia, rodina, práca aj zábava – ukáž nám, ako sa to robí, prosím. Dokážeš, aby tí všetci rozumeli, to je tvoj dar. Libra ♎️ Váhy (23. 9. – 22. 10.

Crazy Rumors Balzam na pery Zodiac - Vodnár (Lip Balm) 4,4 ml
5,20 €

VODNÁR Ohľaduplný, inteligentný a otvorený. Tvoja rýdze láska a súcit s druhými sú hodné obdivu. Máš hlboké pochopenie pre potreby a pocity druhých, vieš sa vžiť do ich situácie. Tvoje motto: Neprestávaj rast. Miluješ novinky a trendy, aj keď ťa zavedú mimo tvoju komfortné zónu.