Cotoons Hracia podložka Activity s hrazdou, modrá
40 €

Cotoons Hracia podložka Activity s hrazdou, modrá je deka na hranie pre malých chlapčekov. Rozmery 84×82 cm. Súčasťou zrkadlo, 2 hrkálky a hryzátko na zavesenie. Vhodná od narodenia.

Cotoons Cotoons autíčko vkladačka, modré
15,90 €

Farebná vkladačka autíčko z kvalitného materiálu značky Cotoons. Hračka, ktorá podnecuje detskú fantáziu, rozvíja ich motoriku a učí rozpoznávať tvary zaujme deti aj ich rodičov.

Cotoons Multifunkčný hrací stôl modrý
54,90 €

Veselý hrací stôl pre najmenších s postavičkami Cotoons. Elektronické aj mechanické funkcie napomáhajú rozvoju jemnej motoriky dieťaťa. Na stolíku deti nájdu bubienok, ozubené kolieska, vkladačky a ďalšie.

Cotoons Chodítko 2v1 zelené
53 € 44,90 €

Chodítko pre uľahčenie prvých krôčikov dieťaťa s postavičkami Cotoons so zvukovými a svetelnými efektmi. Systém blokácie koliesok poskytuje dostatočnú oporu pri vstávaní dieťaťa a predchádzaní úrazom.

Cotoons Xylofón, biela
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský farebný xylofón s obľúbenými motívmi postavičiek Cotoons pre najmenších hudobníkov. Súčasťou sú 2 paličky a 2 bubny. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Cotoons Vodne hrátky do vany
23,90 €

Vodné hrátky s postavičkou Cotoons do vane. Dve prísavky pre bezpečné udržanie na stene. Nalej vodu priloženým kelímkom na príslušné miesto a rybička bude plávať. Stlač hviezdicu a začne tiecť sprcha. Pri dostatočnom množstve vody sa objaví postavička Cotoons Wabab!

Cotoons Domček vkladačka elektronická, modrá
21,52 € 14,90 €

Obľúbený domček vkladačka značky Cotoons v novom prevedení a s novými funkciami. Strecha domčeka teraz so svetelným a zvukovým efektom. Pri vložení správneho tvaru do príslušného otvoru v streche, sa rozsvieti okno a začne hrať hudba alebo sa aktivuje zvuk.

Cotoons Cotoons domček vkladačka, modrá
23,50 €

Domček Cotoons je plný prekvapení. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary (musí priradiť správny kľúč do správnych dverí) a farby. Štyri farebné postavičky Cotoons potom ešte viac rozvíjajú predstavivosť.

Cotoons Cotoons domček vkladačka, ružová
19,40 €

Domček Cotoons je plný prekvapení. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary (musí priradiť správny kľúč do správnych dverí) a farby. Štyri farebné postavičky Cotoons potom ešte viac rozvíjajú predstavivosť.

Cotoons Cotoons Smartphone, ružový
19,57 € 11,70 €

Chytrý telefón v licencii Cotoons pre najmenších. Pre objavovanie je tu 6 tlačidiel, so svetelným alebo zvukovým efektom. Telefón tiež umožňuje nahrať krátky odkaz, ktorý si batoľa môže opakovane prehrávať.