Compactor Bestlock nástenný držiak sprchy-26%
14,77 € 10,80 €

Držiak na sprchu, ktorý nie je potrebné vŕtať ani skrutkovať – prísavka dokonale priľne k akémukoľvek hladkému povrchu a možno ju jednoducho zložiť a pripevniť inam. Držiak od značky Compactor je vyrobený z chrómovanej ocele, ktorá je vodeodolná a nerezová.

Compactor Bestlock držiak na uteráky trojramenný, otočný-27%
38,93 € 28,10 €

Držiak na uteráky, ktorý nie je potrebné vŕtať ani skrutkovať – prísavka dokonale priľne k akémukoľvek hladkému povrchu a možno ju jednoducho zložiť a pripevniť inam. Držiak od značky Compactor je vyrobený z chrómovanej ocele, ktorá je vodeodolná a nerezová.

Compactor Life XXL 210 litrov - úložný box s vákuovým vreckom
26,66 € 24,60 €

Extra veľký úložný box Compactor Life XXL s objemom 210 litrov. Do boxu ľahko uskladníte oblečenie, rôzne textílie, deky alebo vankúše. Vnútri boxu sa nachádza vákuové vrecko. Vzduch z neho odsajete pomocou vysávača.

Compactor Hector 2 nemý sluha na šaty, dvojitý na kolieskach, prírodné orech
44,06 € 37,10 €

Ideálny pomocník na odloženie saka a nohavíc, keď ich nechcete ešte dať do skrine. Nemý sluha Hector od značky Compactor je vyrobený z orechového dreva, takže bude nielen pomocníkom, ale i dizajnovým kúskom vašej spálne či šatne. Vďaka kolieskam sa ľahko presúva.

Compactor Organizér do zásuvky Free šedý
10,10 €

Organizér do zásuvky Compactor Free má unikátne prevedenie. Je možné jeho tvar prispôsobiť veľkosti zásuvky. Vzniknú oddelené priestory, do ktorých uložíte vaše veci a budete o nich mať dokonalý prehľad.

Compactor Anton skladacia úložná krabica - kartón, biela/sivá
8,93 € 7,80 €

Úložná skladacie krabica Compactor Anton s vekom pre uskladnenie všetkého, čo nechcete, aby bolo vidieť. Vďaka svojej veľkosti je vhodná na uloženie do skríň, políc a zásuviek. Úchyty zabezpečia, že sa veľmi dobre vyťahuje a prenáša.

Compactor Textilný úložný box na perinu Madison
6,20 €

Textilný úložný box na perinu Compactor je skladným pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka tomu, že sa nejedná o pevný box, je celý výrobok skladný a ľahučký. Ľahko ho umiestnite napríklad pod posteľ alebo na dno skrine.

Compactor Textilný úložný box Madison nízky
6,60 €

Textilný úložný box so zipsom Compactor je priestorovo nenáročným pomocníkom. Vďaka tomu, že sa nejedná o pevný box, je celý výrobok veľmi skladný a ľahký. Ľahko ho umiestnite napríklad pod posteľ alebo na dno skrine.

Compactor Textilný úložný box na 2 periny, čierny
5,42 € 5 €

Úložný box pre uchovanie prikrývok, posteľnej bielizne, či sezónneho oblečenia. Compactor box je vyrobený z materiálu PEVA, ktorý je veľmi podobný PVC – ľahko sa preto umýva. Svoj obsah chráni pred nečistotami a prachom.

Compactor Life L 145 - litrov úložný box s vákuovým vreckom
26,66 € 23,80 €

Veľký úložný box Compactor Life L s objemom 145 litrov. Do boxu ľahko uskladníte oblečenie, rôzne textílie, deky alebo vankúše. Vnútri boxu sa nachádza vákuové vrecko. Vzduch z neho odsajete pomocou vysávača.

Compactor Sada 2 ks vákuových úložných vreciek Bag Aspispace XL - 80 x 130 cm
12,90 € 6,45 €/ks

Sada dvoch úložných vriec pre úsporu miesta pri skladovaní. Compactor Sada 2 ks vákuových úložných vreciek Bag Aspispace XL – 80 × 130 cm disponuje zipsom s jazdcom, regulačným ventilom a je 100% vzduchotesný. Vzduch z vreca možno odsať takmer všetkými vysávačmi.

Compactor Textilný úložný box na oblečenie pod posteľ, čierny
5,42 € 4,60 €

Úložný box pre uchovanie prikrývok, posteľnej bielizne, či sezónneho oblečenia. Compactor box je vyrobený z materiálu PEVA, ktorý je veľmi podobný PVC – ľahko sa preto umýva. Svoj obsah chráni pred nečistotami a prachom.

Compactor Sada 2 ks vákuových úložných vreciek Bag Aspispace L - 80 x 100 cm
9,70 € 4,85 €/ks

Sada dvoch úložných vriec pre úsporu miesta pri skladovaní. Compactor Sada 2 ks vákuových úložných vreciek Bag Aspispace L – 80 × 100 cm disponuje zipsom s jazdcom, regulačným ventilom a je 100 % vzduchotesný. Vzduch z vreca možno odsať takmer všetkými vysávačmi.

Compactor My Friends úložný box na 2 periny, biely polypropylén-17%
8,53 € 7 €

Úložný box pre uchovanie prikrývok, posteľnej bielizne, či sezónneho oblečenia. Compactor My Friends úložný box je možné použiť aj pre uchovanie objemných vecí, ako napríklad vankúšov, a to vďaka zapínania po celom obvode. Svoj obsah chráni pred nečistotami a prachom.

Compactor Jet Roll Bags M set 2 ks cestovných vákuových vriec-20%
9,31 € 7,40 € 3,70 €/ks

Tiež si na dovolenku zbalíte len pár kúskov oblečenia a do kufra sa už nič nezmestí? Tieto vákuové vrecia Jet Roll Bags od značky Compactor vytvoria ďalšie miesta a súčasne ich obsah chránia pred znečistením a vlhkom. A využiť ich môžete aj na ďalšej dovolenku.

Compactor Rivoli závesný organizér na oblečenie, 6 políc, hnedý-19%
14,01 € 11,30 €

Urobte si poriadok v skrini s pomocou organizéra Rivoli od značky Compactor. Do šiestich políc naskladáte oblečenie, doplnky či topánky. S výškou 128 cm sa tak akurát zmestí do skrine, ktorá bude vďaka nemu vyzerať usporiadanejšia ako kedykoľvek predtým.

Compactor Sada 2 ks vákuových úložných vreciek Bag Aspispace M - 55 x 90 cm
7,50 € 3,75 €/ks

Sada dvoch úložných vriec pre úsporu miesta pri skladovaní. Compactor Sada 2 ks vákuových úložných vreciek Bag Aspispace M – 55 × 90 cm disponuje zipsom s jazdcom, regulačným ventilom a je 100 % vzduchotesný. Vzduch z vreca možno odsať takmer všetkými vysávačmi.

Compactor Rivoli nízky textilný úložný box, hnedý-22%
8,53 € 6,60 €

Úložný box pre uchovanie prikrývok, posteľnej bielizne, či sezónneho oblečenia. Compactor Rivoli úložný box vďaka svojej výške je možné zasunúť po posteľ, či skriňu. Pred nečistotami a prachom chráni svoj obsah uzatvárateľným vekom s priehľadným krytom.

Compactor Espace sada 2 vákuových závesných vakov - 70 x 105 a 70 x 145 cm
13,95 € 13,20 €

Vákuové závesné obaly značky Compactor sú ideálnym pomocníkom do každej šatníkovej skrine. Vďaka nim získate vo svojej skrini až o 75% viac priestoru. Navyše svoje oblečenie ochránite pred prachom, roztočmi a vlhkosťou. Balenie obsahuje vaky dvoch veľkostí, ktoré sú vybavené univerzálnym ventilom.

Compactor Hector 2 nemý sluha na šaty, dvojitý na kolieskach, svetlé drevo
44,06 € 37,10 €

Ideálny pomocník na odloženie saka a nohavíc, keď ich nechcete ešte dať do skrine. Nemý sluha Hector od značky Compactor je vyrobený zo svetlého dreva, takže bude nielen pomocníkom, ale i dizajnovým kúskom vašej spálne či šatne. Vďaka kolieskam sa ľahko presúva.

Compactor Vákuový úložný box s puzdrom 3D Black Edition M 125 L - 42 x 40 x 25 cm
22,49 € 21,80 €

Vákuový úložný box s puzdrom s objemom 125 litrov. Compactor Vákuový úložný box s puzdrom 3D Black Edition M 125 L – 42 × 40 × 25 cm je vybavený patentovaným odsávacím ventilom, plastovým zipsom s jazdcom a integrovanými popruhmi. Transparentné okienka na prednej strane zaisťujú jednoduchú identifikáciu uložených vecí.

Compactor Jet Roll Bags L set 2 ks cestovných vákuových vriec-22%
10,87 € 8,40 € 4,20 €/ks

Tiež si na dovolenku zbalíte len pár kúskov oblečenia a do kufra sa už nič nezmestí? Tieto vákuové vrecia Jet Roll Bags od značky Compactor vytvoria ďalšie miesta a súčasne ich obsah chránia pred znečistením a vlhkom. A využiť ich môžete aj na ďalšej dovolenku.

Compactor Organizér na kozmetiku 2 zásuvky
15,03 € 14,50 €

Kvalitný organizér od spoločnosti Compactor je ideálny nielen na uloženie kozmetiky alebo šperkov, ktoré treba mať vždy po ruke a starostlivo roztriedené. Obe dve zásuvky sú vyložené mäkkou látkou.

Compactor Nordic skladacia úložná krabica - kartón, bledomodrá
8,93 € 7,80 €

Úložná skladacia krabica Compactor Nordic s vekom pre uskladnenie všetkého, čo nechcete, aby bolo vidieť. Vďaka svojej veľkosti je vhodná na uloženie do skríň, políc a zásuviek. Úchyty zabezpečia, že sa veľmi dobre vyťahuje a prenáša.

Compactor Bamboo úložný organizér Box XXL - 30 x 15 x 6,35 cm
12,50 €

Úložný organizér značky Compactor je praktickým bambusovým organizérom v prírodnom dizajne, ktorý vám pomôže usporiadať najrôznejšie veci. Organizér je určený do zásuviek a políc. Využiť ho možno od kuchyne, cez kúpeľňu až po spálňu. Rozmery: 30 cm x 15 cm x 6,5 cm.

Compactor Obal na krátke šaty a obleky, čierny
4,80 €

Uzatvárateľný obal na obleky a krátke šaty s možnosťou vloženia ramienka je vyrobený z PEVA materiálu. Compactor obal na obleky chráni vaše spoločenské odevy pred znečistením, prachom a pokrčením.

Compactor Háčiky do kúpeľne bez vŕtania 2 ks
10,39 € 9,60 €

Háčiky do kúpeľne Compactor umiestnite ľahko a rýchlo aj bez vŕtania. Praktický pomocník, či už potrebujete zavesiť utierku, uterák, alebo napríklad kozmetický organizér. Pochrómovaný plast dobre nielen vyzerá, ale tiež sa ľahko udržuje v čistote, stačí utrieť handričkou.

Compactor Bamboo úložný organizér Box S - 15 x 7,5 x 6,5 cm
6,20 €

Úložný organizér Bamboo Box S značky Compactor vás zaujme svojim dizajnom v prírodnom štýle. Box je vyrobený z bambusového dreva. Stane sa štýlovým doplnkom aj praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Usporiadajte si svoje veci prehľadne, ale zároveň štýlovo.

Compactor Life M 125 litrov - úložný box s vákuovým vreckom
22,60 €

Veľký úložný box Compactor Life M s objemom 125 litrov. Do boxu ľahko uskladníte oblečenie, rôzne textílie, deky alebo vankúše. Vnútri boxu sa nachádza vákuové vrecko. Vzduch z neho odsajete pomocou vysávača.

Compactor Organizér do zásuvky Madison
7 €

Organizér do zásuvky Compactor Madison má šestnásť oddelených priestorov. Vďaka tomu môžu byť vaše veci starostlivo roztriedené a nebudú sa strácať. Organizér je vyrobený z netkanej textílie.

Compactor Držiak na fén bez vŕtania
13,80 €

Nech máte fén malý alebo veľký, s týmto elegantným držiakom ho môžete mať pekne po ruke. Je z chrómovanej ocele, a znesie aj použitím zahriaty fén. Praktické uchytenie bez vŕtania.

Compactor Textilný úložný box na zips Madison
9,30 €

Textilný úložný box Compactor Madison má praktické rozmery 46 × 46 × 20,5 cm. Je vyrobený z pevnej netkanej látky s potlačou. Nepoužívané oblečenie či lôžkoviny v ňom uzavrite pomocou zipsu.

Compactor Vákuové úložné vrece Bag Aspispace M 55 x 90 cm
6,50 €

Vákuové úložné vrece Compactor je pomocník pri skladovaní vecí. Vzduch sa z vreca vysaje pomocou vysávača, je kompatibilné so všetkými druhmi vysávačov. Výhodou je transparentnosť, o uložených veciach máte prehľad.

Compactor Malý vešiak na uteráky bez vŕtania
11,50 €

Malý krúžkový vešiak na uteráky Compactor s prísavkou je vyrobený z chrómovanej ocele. Je vodeodolný a nemusíte sa báť, že by zhrdzavel. Praktické uchytenie bez vŕtania.

Compactor Aspi Fresh - 4 dielny set plastových vaku dóz na potraviny-45%
38,67 € 21 €

Sada vákuových boxov, ktorá zaručí predĺženie čerstvosti potravín a zabráni šíreniu baktérií a pachu v chladničke. Compactor Aspi Fresh sú polypropylénové dózy vhodné ako do umývačky, tak do mikrovlnnej rúry, vyrobené bez ftalátov a BPA.

Compactor Nordic skladací úložný box PVC so zipsom, bledomodrý-18%
10,87 € 8,90 €

Úložný skladací box Compactor Nordic s vekom pre uskladnenie všetkého, čo nechcete, aby bolo vidieť. Vďaka svojej veľkosti je vhodný na uloženie do skríň, políc a zásuviek. Je vyrobený z kartónu a PVC a možno ho preto ľahko umývať.

Compactor stojan na šperky v tvare stromu, čierny
7,40 €

Originálny držiak na šperky v tvare stromu ozdobí váš toaletný stolík. Môžete si naň zavesiť náušnice, náramky alebo náhrdelníky. Je vyrobený z odolného polystyrénu.

Compactor Držiak na zubné kefky s prísavkou-21%
12,32 € 9,70 €

Držiak na zubné kefky Compactor vďaka prísavke Bestlock uchytíte aj bez vŕtania. Kombinácia chrómovanej ocele držiaka a téglik z číreho matného plastu je jednoducho elegantný.