Colorwin Sprej na krytie šedín a odrastov 75 ml (Odtieň Svetlohnedý)
1x

Colorwin Sprej na krytie šedín a odrastov 75 ml

8,30 €
7,90 €

Colorwin sprej je prvý český sprej na krytie šedín a odrastov. Veľmi jednoducho, rýchlo a hlavne ľahko zakrýva viditeľné odrasty. Je veľmi jemný a ľahký na vlasoch. Vlasy nezaťažuje a nelepí. Nepoužíva ako hlavnú nosnú zložku tekutý silikón.

Partner: Vivantis
Colorwin Púder na šediny (Root Cover Up Powder) 3,2 g (Odtieň Černý)

Colorwin Púder na šediny (Root Cover Up Powder) 3,2 g

7,90 €

Púder Colorwin ponúka riešenie pre rýchle prekrytie odrastov, šedín a dodanie objemu vlasom. Počas chvíľky zakryje nevzhľadné šediny v cestičke, v oblasti okolo uší, čela, spánkov. Aplikuje sa na suché vlasy. Vďaka aplikátoru je nanesenie púdru veľmi presné. Prekryje iba problematické miesta.

Partner: Vivantis
Colorwin Sprej a korektor na krytie šedín a odrastov Blond 75 ml + 4,6 g

Colorwin Sprej a korektor na krytie šedín a odrastov Blond 75 ml + 4,6 g

11,40 €

Sprej: Butane, Methylal, Propane, Titanium Dioxide, Isobutane, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Triethoxycaprylylsilane, Mica, Parfum Korektor: Octyldodecanol, Cera Microcristallina, CI 77891, Isopropyl Palmitate, Talc, Glyceryl Stearate, Polyethylene, Mica, CI 77492, CI 77491, Tocopheryl Acetate, Phen

Partner: Vivantis
Colorwin Šampón pre mužov k potlačeniu šedín 150 ml
3x

Colorwin Šampón pre mužov k potlačeniu šedín 150 ml

7,50 €

Šampón Colorwin na krytie šedín je prvý český šampón na potlačenie šedín. Receptúra šampónu je postavená na stáročnej tradícii a skúsenosti našich babičiek pri farbení vlasov. Colorwin Men obsahuje extrakt z orecha kráľovského, ktorý prispieva k potlačeniu prvých šedín.

Partner: Vivantis
Colorwin Šampón pre mužov proti vypadávaniu vlasov 150 ml

Colorwin Šampón pre mužov proti vypadávaniu vlasov 150 ml

7,50 €
6,60 €

Vypadávajú vám vlasy, máte vlasy oslabené a riedke a potrebujete podporiť ich rast? Šampón Color win proti vypadávaniu vlasov sa postará o posilnenie vašich vlasov od korienkov po končeky, zabráni odumieranie vlasových folikulov, potlačí vypadávanie vlasov a bude stimulovať rast nových vlasov.

Partner: Vivantis

Colorwin je novou českou vlasovou kozmetickou značkou pre ženy aj mužov. Výrobky značky Colorwin ponúkajú jednoduché a časovo nenáročné riešenie pre momenty, kedy chcete vyzerať upravene, prirodzene a zároveň nechcete, aby šediny prezradili váš skutočný vek. Colorwin vám prináša inovatívne, zdravotne nezávadné kozmetické výrobky, ktoré sú svojim zložením šetrné k vlasom a zbytočne ich nezaťažujú.

Výrobky Colorwin zlepšie váš vzhľad, náladu a sebavedomie. Vyskúšajte tohto pomocníka a uvidíte, že sa stane vaším tajným a jedinečným trikom, ako omladnúť o niekoľko rokov mávnutím prútika.