Clippasafe Cestovný vankúšik
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný vankúšik **drží hlavičku a krk dieťaťa v vzpriamenej a **pohodlnej pozícii. Tento **nákrčník **pomáha vylepšiť držanie tela dieťaťa a poskytuje mu **dodatočnú podporu **hlavičky a krku, najmä keď spí.

Clippasafe Bezpečnostný pás do auta pre tehotné
30,60 €

Bezpečnostný pás do auta pre tehotné značne znižuje riziko zranenia a zaisťuje, že pás nerozptyľuje pri riadení. Navrhnutý pre použitie od 2. mesiaca tehotenstva až po narodenie.

Clippasafe Mäkký ochranný pás 2 m
12,90 €

Mäkký ochranný pás 2 m. Pre použitie na hrany stolov, police, krbové vložky alebo na akékoľvek ďalšie hrany, kde sa dieťa môže zraniť. Nehorľavý, netoxický a bez ftalátov.

Clippasafe Slnečná roleta rolovacia, 2 ks
11,50 €

Slnečná roleta rolovacia 2ks chráni Vás a vaše deti pred škodlivými slnečnými lúčmi. Buď môžu byť pripnuté na vrch postranného okienka vozidla alebo prichytené na akékoľvek okno priloženými prísavkami.

Clippasafe Batôžtek s vodítkom "Penguin"
18,90 €

Clippsafe Batôžtek s vodítkom „Penguin“ je detský batôžtek v tvare roztomilého tučniaka s odnímateľným rodičovským „vodítkom“ pre voľný pohyb Vašich najmenších. Vnútri všitá ceduľka na adresu, váha iba 0,10 kg.

Clippasafe Ochranné gombíky sporák 4ks
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranné kryty Clippasafe zabraňujú nebezpečenstvu zapnutia alebo regulácie plynu. Pozor pozor, všetky mamičky aj oteckovia. Ak máte doma malého kuchtíka, ktorý sa už nemôže dočkať až začne vytvárať svoje Michelinské diela, odporúčame túto vychytávku na každý sporák. Využitie u **sporákov. Výrobok prestaňte používať ihneď, ako s ním **vie dieťa manipulovať.

Clippasafe Slnečná roleta s prísavkou 2 ks
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Slnečná roleta s prísavkou od značky Clippasafe ochráni vás a vaše deti pred slnečnými lúčmi počas jazdy v aute. Balenie obsahuje 2 kusy roliet, ktoré môžu byť pripnuté na vrch bočného okienka vozidla alebo prichytené na akékoľvek okno priloženými prísavkami.

Clippasafe Vodítko na ruku pre dieťa
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Už sa nemusíte báť, že vám dieťatko utečie do cesty, keď sa otočíte napríklad pri platení. Vodítko pre dieťa na ruku **je vhodné pre použitie medzi **6 mesiacmi a 4 rokmi, keď vaše dieťa dokáže dobre a s istotou chodiť

Clippasafe Batôžtek s vodítkom "Football"
18,90 €

Clippsafe Batôžtek s vodítkom „Football“ je malý roztomilý batôžtek s motívom futbalovej lopty. Má odnímateľné rodičovské „vodítko“ pre voľný pohyb Vašich najmenších. Vnútri všitá ceduľka na adresu, váha iba 0,10 kg.

Clippasafe Vodítko pre dieťa
9,50 €

Vodítko pre dieťa. Vhodné na prechádzky, na nákupy, vždy, aby ste mohli asistovať svojmu dieťaťu, keď sa učí chodiť a udržiavať bezprostredné kontroly v rušných a nebezpečných prostrediach.

Clippasafe Sieťová taška na kočík
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Áno. **Sieťovky **sú zase v trende! **Sieťová taška na kočík **vhodná pre kočíky s hlbokou korbou, športové kočíky. A preto neváhajte, pokiaľ ju ešte nemáte.

Clippasafe Bezpečnostný pás do auta pre tehotné
25,50 €

Bezpečnostný pás do auta pre tehotné značne znižuje riziko zranenia a zaisťuje, že pás nerozptyľuje pri riadení. Navrhnutý pre použitie od 2. mesiaca tehotenstva až po narodenie.

Clippasafe Nákrčník

Clippasafe Nákrčník

Hodnotenie: 4
12,27 € 11,60 €

CLIPPASAFE Nákrčník. Nákrčník Secure-Belt® udržuje popruhy od krku, aby zastavili trenie, a pomáhali predchádzať dieťaťu od lezenia von z autosedačky.

Clippasafe Vodotesný chránič sedadla
9,60 € 9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodotesný chránič sedadla. Chráni kočíky a autosedačku pred presiaknutím plienky a pred nehodami pri učení na nočník. Mäkké savé froté s vodotesnou podporou.

Clippasafe Batôžtek s vodítkom "Flower"
18,90 €

Clippsafe Batôžtek s vodítkom „Flower“ je roztomilý kvetovaný batôžtek s odnímateľným rodičovským „vodítkom“ pre voľný pohyb Vašich najmenších. Vnútri všitá ceduľka na adresu, váha iba 0,10 kg.

Clippasafe Sieť na autosedačku
7,40 €

Jemná moskytiéra na **autosedačku **pomáha chrániť dieťa pred muchami, osami, komármi a iným hmyzom. Áno. Už sa **nemusíte báť, že vaše bábätko bude celé poštípané od komárov. **Sieťka proti hmyzu na autosedačku vám v tom pomôže!

Clippasafe Protišmyková podložka do vane
12 €

Protišmyková podložka do vane. Pri vliezaní do či vyliezaní z vane alebo sprchy vždy dieťaťu poskytnite oporu. Vyrobená z prírodnej gumy.

Clippasafe Zábrana SWING (KOV) 72.5-95cm, Biela
51,90 €

CLIPPASAFE zábrana SWING (KOV) 72.5–95 cm, Biela. Rozšíriteľná zábrana, od 72,5 cm do 95 cm s unikátnym integrovaným predlžovacím systémom. Možno nastaviť na otvorenie v oboch smeroch alebo len na jeden.

Clippasafe Slnečná roleta rolovacia 1ks
7,40 €

Slnečné rolety Clippasafe chránia Vás a vaše deti pred škodlivými slnečnými lúčmi. Tieto rolety sú **jednoduché na použitie. Buď môžu byť pripnuté na vrch postranného okienka vozidla alebo prichytené na **akékoľvek okno **priloženými prísavkami. Vhodné na použitie v akomkoľvek **motorovom vozidle, karavane či lodi.