Cillit Bang Aktívna pena Antibacterial 600 ml-20%
5,79 € 4,60 €

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni, zničí 99% baktérií a zanechá žiarivý lesk.

Cillit Bang Aktívna pena 600 ml-20%
5,79 € 4,60 €

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni a zanechá žiarivý lesk.

Cillit Bang Veľké upratovanie-43%
23 € 12,90 € 3,23 €/ks

Veľké upratovanie sa blíži. Všetko, čo preň potrebujete, nájdete v tomto balíčku čistiacich prostriedkov od značky Cillit Bang – antibakteriálnu penu v spreji, sprej proti vodnému kameňu, čistidlo do kúpeľne a odmasťovač.

Cillit Bang Odstraňovač čiernej plesne 750ml
5,51 € 4,80 €

Vysoko účinný prostriedok v spreji rýchlo odstraňuje a dezinfikuje miesta s výskytom plesní a nečistôt. Je ideálny pre čistenie dlažby, sprchových kútov a vlhkých miest náchylných k výskytu plesní.

Cillit Bang Spray Proti mastnote a pre väčší lesk 750 ml-22%
5,79 € 4,50 €

Nový Cillit Bang proti mastnote a pre väčší lesk pôsobí už behom niekoľkých sekúnd. Účinne odstraňuje škvrny od jedla, mastnotu a zapečené jedlo. Výsledkom je dokonalá čistota a žiarivý lesk. Objem 750 ml.

Cillit Bang čistiaci sprej do kúpeľne 750 ml-21%
5,70 € 4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaci prostriedok Cillit Bang proti vodnému kameňu udržuje vašu kúpeľňu v čistote. Navracia lesk už v priebehu niekoľkých sekúnd, účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla, špinu a hrdzu v celej kúpeľne.

Cillit Bang Prirodzene účinný odstraňovač vodného kameňa 750 ml
7,70 €

Čistiaci prostriedok pre efektívne odstraňovanie vodného kameňa. Cillit-Bang Prirodzene účinný odstraňovač vodného kameňa 750 ml obsahuje aktívne látky prírodného pôvodu, ako je napríklad kyselina citrónová, ktorá odstraňuje vodný kameň, hrdzu a čistí škáry pre žiarivú kúpeľňu.

Cillit Bang Prirodzene účinný odmasťovač 750 ml
7,70 €

Čistiaci prostriedok pre efektívne odstraňovanie mastnoty. Cillit-Bang Prirodzene účinný odmasťovač 750 ml obsahuje aktívne látky prírodného pôvodu, ako je napríklad jedlá sóda, ktorá odstraňuje mastnotu, odolné škvrny a zápach z povrchov.