Chopollen Čokoláda CHOPOLLEN 40% s obnôžkovým peľom 85g
3,99 €

Jedinečná ručne vyrobená mliečna čokoláda s obsahom 40% kakaa a s obnôžkovým peľom vyrobená na Slovensku. Produkt bez palmového oleja. Čokoláda Chopollen spája kvalitnú čokoládu a tradíciu slovenského včelárstva. Obnôžkový peľ zbierajú včely v podobe peľových koláčikov na zadnom páre nôh.

Chopollen Čokoláda CHOPOLLEN 60% s obnôžkovým peľom 85g
3,99 €

Jedinečná ručne vyrobená mliečna čokoláda s obsahom 60% kakaa a s obnôžkovým peľom vyrobená na Slovensku. Produkt bez palmového oleja. Čokoláda Chopollen spája kvalitnú čokoládu a tradíciu slovenského včelárstva. Obnôžkový peľ zbierajú včely v podobe peľových koláčikov na zadnom páre nôh.

Chopollen Čokoláda CHOPOLLEN 55% s obnôžkovým peľom 85g
3,99 €

Jedinečná ručne vyrobená mliečna čokoláda s obsahom 55% kakaa a s obnôžkovým peľom vyrobená na Slovensku. Produkt bez palmového oleja. Čokoláda Chopollen spája kvalitnú čokoládu a tradíciu slovenského včelárstva. Obnôžkový peľ zbierajú včely v podobe peľových koláčikov na zadnom páre nôh.

Chopollen Čokoláda CHOPOLLEN BIO 74% s obnôžkovým peľom 85g
4,89 €

Jedinečná ručne vyrobená mliečna čokoláda s obsahom 74% kakaa a s obnôžkovým peľom vyrobená na Slovensku a dokonca v BIO kvalite. Produkt bez palmového oleja. Čokoláda Chopollen spája kvalitnú čokoládu a tradíciu slovenského včelárstva.

Čokoláda spájajúca kvalitnú čokoládu s tradíciou slovenského včelárstva.

Čokoláda spájajúca kvalitnú čokoládu s tradíciou slovenského včelárstva.