Chipolo ONE - Bluetooth lokátor, čierny
26,40 €

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v čiernej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Chipolo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre iOS aj Android.

Chipolo CARD – Bluetooth lokátor
32,20 €

Novinka

Stáva sa vám často, že pri odchode z domu hľadáte peňaženku, či osobné doklady? Chipolo CARD – Bluetooth lokátor je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare tenkej karty vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate.

Chipolo ONE - Bluetooth lokátor, biely
26,40 €

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v bielej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Chipolo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre iOS aj Android.

Chipolo ONE - Bluetooth lokátor, červený
26,40 €

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v červenej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Chipolo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre iOS aj Android.

Chipolo ONE - Bluetooth lokátor, modrý
26,40 €

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v modrej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Chipolo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre iOS aj Android.

Chipolo ONE - Bluetooth lokátor, zelený
26,40 €

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v zelenej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Chipolo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre iOS aj Android.

Chipolo ONE - Bluetooth lokátor, žltý
26,40 €

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v žltej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Vychytané prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času aj stresu pri hľadaní predmetov, ktoré každý deň používate. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Chipolo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre iOS aj Android.

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor, modrý
30 €

Novinka

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor v modrej farbe je perfektný pomocník do každodenného života. Prevedenie v tvare malého prívesku vám ušetrí veľa času pri hľadaní predmetov !. Špeciálna edícia Chipola teraz ponúka lokátor vyrobený z recyklovaných rybárskych sietí, ktoré spôsobujú plastové znečistenia oceánu. Kúpou tejto jedinečnej edície navyše prispejete 1 $ neziskovej organizácii Oceanic Global a podporíte tak ich snahu o vyčistenie oceánov a pláží od plastového odpadu.