CHIMPANZEE BIO PROTEIN BAR Banana 45 g
1,90 €

BIO PROTEIN BAR Banana – Obsahuje viac ako 30% sušených BIO banánov z Srilanka. Jedinečná a čistá chuť. Naše proteínové tyčinky sú vyrobené šetrnou metódou RAW, bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 25% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov.

CHIMPANZEE Bio proteín bar Chocolate 40 g
1,90 €

Bio proteín bar Chocolate vám dodá elán a silu bez toho aby ste sa cítili zaplácnutí, ako po ostatných tyčinkách. Táto tyčinka je vhodná pre vegánov a vegetariánov, ktorí potrebujú vo svojej strave vyšší príjem kvalitných bielkovín.

CHIMPANZEE Energy bar Apricot 55 g
1,50 €

Energy bar Apricot dodáva telu okamžitú energiu prostredníctvom monosacharidov obsiahnutých vo trstinovom cukre, melase a ovocí. Zároveň vďaka polysacharidom obsiahnutým v celozrnných obilninách uvoľňuje energiu postupne, a tak zaisťuje dostatok energie pre vaše športové výkony.

CHIMPANZEE Energy bar Banana Chocolate 55 g
1,50 €

Energy bar Banana Chocolate – Nový koncept Chimpanzee Energy Bar. Pri vývoji novej receptúry sme miesto sójovej múky použili hrách a ryžu. Môžeš si tak dopriať energetickú tyčinku bez alergénov. Obsahuje BIO banány zo Srí Lanky.

CHIMPANZEE Energy bar Chocolate Espresso 55 g
1,50 €

Energy bar Chocolate Espresso zaistí dostatok energie pre Vaše športové výkony. Vyrobená čisto z prírodných surovín bez konzervantov a farbív – all natural.

CHIMPANZEE BIO PROTEIN BAR Berries 40 g
1,90 €

BIO PROTEIN BAR Berries je vyrobená šetrnou metódou RAW, bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 20% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov. .

CHIMPANZEE Bio proteín bar Peanut Butter 45 g
1,90 €

Bio proteín bar Peanut Butter obsahuje viac ako 20% orechov a javorový sirup. Proteínové tyčinky sú vyrobené šetrnou metódou RAW bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 26% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov.

CHIMPANZEE Bottle 0.5 l
15,50 €

Táto fľaša je 100% vyrobená z cukrovej trstiny. Cukrová trstina je obnoviteľný zdroj, ktorý prispieva k znižovaniu emisií skleníkových plynov. Je to celkom jednoduché: Ako rastie cukrová trstina, rastlina odstráni CO2 zo vzduchu.

CHIMPANZEE Energy bar Cashew Caramel 55 g
1,50 €

ENERGY BAR Cashew Caramel je vďaka výživnému zloženiu vhodná nielen keď vás prepadne chuť na niečo dobré, ale aj na doplnenie energie po športe, či ako zdravá desiata.

CHIMPANZEE Energy bar Crunchy Peanut 55 g
1,50 €

Energy bar Crunchy Peanut z ovsených vločiek, ryžových lupienkov a arašidov je skvelým zdrojom bielkovín, vitamínov či minerálov. Dodá vám energiu po cvičení alebo si ju môžete jednoducho dať ako chutnú desiatu.

CHIMPANZEE Energy Bar Dark Chocolate - Sea Salt 55 g
1,50 €

Energy Bar Dark Chocolate je novinka, ktorá nahrádza obľúbenou Energy Bar Dates & Chocolate. Základom je novo šošovka namiesto sóje. Šošovka patrí medzi kvalitné strukoviny s vysokým obsahom vlákniny a narozdiel od sóje nie je alergénne.

CHIMPANZEE Energy chews Forest Fruit 30 g
1,50 €

Energy chews Forest Fruit – Gumové cukríky sú ľahko konzumovateľný zdroj sacharidov, ktoré tvoje telo potrebuje čoby zdroj energie počas fyzickej aktivity.

CHIMPANZEE Energy gel Ananás - Pina Colada 35 g
1,90 €

Energy gel Ananás – Pina Colada – základom je BIO Agávový sirup (fruktóza), ktorého výhodou je nízky glykemický index a efektívne vstrebávanie v tráviacom ústrojenstve.

CHIMPANZEE Energy gel Chocolate 35 g
1,90 €

Energy gel Chocolate – základom je BIO Agávový sirup (fruktóza), ktorého výhodou je nízky glykemický index a efektívne vstrebávanie v tráviacom ústrojenstve.

CHIMPANZEE Energy gél Forest Fruit 35 g
1,90 €

Energy gel Forest Fruit – základom je BIO Agávový sirup (fruktóza), ktorého výhodou je nízky glykemický index a efektívne vstrebávanie v tráviacom ústrojenstve.

CHIMPANZEE Energy gel Lemon 35 g
1,90 €

Energy gel Lemon – základom je BIO Agávový sirup (fruktóza), ktorého výhodou je nízky glykemický index a efektívne vstrebávanie v tráviacom ústrojenstve.

CHIMPANZEE Isotonic drink Lemon 30 g
1,10 €

Isotonic drink Lemon kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy v optimálnom pomere. Vďaka tomu je výrazne obmedzený výkyv hladiny krvného cukru v priebehu výkonu. Energetický nápoj je obohatený iónmi sodíka, draslíka, horčíka a vápnika. Použité suroviny sú v prírodnej forme.

CHIMPANZEE Isotonic drink Orange 30 g
1,10 €

Isotonic drink Orange kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy v optimálnom pomere. Vďaka tomu je výrazne obmedzený výkyv hladiny krvného cukru v priebehu výkonu. Energetický nápoj je obohatený iónmi sodíka, draslíka, horčíka a vápnika. Použité suroviny sú v prírodnej forme.

CHIMPANZEE Isotonic drink Wild Cherry 30 g
1,10 €

Isotonic drink Wild Cherry kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy v optimálnom pomere. Vďaka tomu je výrazne obmedzený výkyv hladiny krvného cukru v priebehu výkonu. Energetický nápoj je obohatený iónmi sodíka, draslíka, horčíka a vápnika. Použité suroviny sú v prírodnej forme.

CHIMPANZEE QuickMIX PROTEIN Cocoa Maple syrup 350 g
17,80 €

QuickMIX PROTEIN Cocoa Maple syrup je proteínový MIX zo sójového izolátu a lupinového koncentrátu. Je určený pre športovcov vegetariánov i vegánov a je obohatený o nutričné zložky, ktoré v ich strave chýba, tak aby príjem zložiek dôležitých pre správnu činnosť organizmu bol čo najkomplexnejšie.