CAT STEP Togu Green Tea 2,7 kg
5,50 €

Hrudkovitá podstielka s vôňou zeleného čaju. Je 100% biologicky odbúrateľná, možno buď spláchnuť alebo kompostovať. Je vhodná pre mačacie toalety a skvele pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Green Tea 2,7 kg neobsahuje chemické prísady a je vyrobená zo sójovej vlákniny a odpadovej drte.

CAT STEP Crystal Blue silikátové stelivo 1,67 kg
4 €

Silikagélové stelivo pre mačacie toalety. Neparfumovaná zmes, vhodná aj pre precitlivené mačky. Bez toxických látok a škodlivej chémie. Okamžite absorbuje pachy a vlhkosť. Cat Step Crystal Blue silikátové stelivo 1,67 kg má podobu kryštálov, ktoré majú vysokú nasiakavosť. Nenáročné na starostlivosť, vydrží až 4 týždne.

CAT STEP Crystal Blue silikátové stelivo 6,68 kg
15,70 €

Silikagélové stelivo pre mačacie toalety. Neparfumovaná zmes, vhodná aj pre precitlivené mačky. Bez toxických látok a škodlivej chémie. Okamžite absorbuje pachy a vlhkosť. Cat Step Crystal Blue silikátové stelivo 6,68 kg má podobu kryštálov, ktoré majú vysokú nasiakavosť. Nenáročné na starostlivosť, vydrží až 4 týždne.

CAT STEP Crystal Fresh Mint silikátové stelivo 1,67 kg
4 €

Stelivo pre mačky zo silikátu s jemnou vôňou mäty. Bráni šíreniu pachov a množení baktérií. Je nenáročné na údržbu (vydrží až 4 týždne). Cat Step Crystal Fresh Mint silikátové stelivo 1,67 kg má charakter kryštálov, ktoré v sebe tekutinu uzamknú. Bez prídavku toxických látok a škodlivej chémie.

CAT STEP Togu Original 2,7 kg
5,50 €

Hrudkovitá podstielka je 100% biologicky odbúrateľná, možno buď spláchnuť alebo kompostovať. Je vhodná pre mačacie toalety a skvele pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Original 2,7 kg neobsahuje chemické prísady a je vyrobená zo sójovej vlákniny a odpadovej drte.

CAT STEP Togu Original 5,4 kg
10,30 €

V predaji od 13. 6.

Hrudkujúca podstielka je 100% biologicky odbúrateľná, možno buď spláchnuť alebo kompostovať. Je vhodná pre mačacie toalety a skvele pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Original 5,4 kg neobsahuje chemické prísady a je vyrobená zo sójovej vlákniny a odpadovej drte.