Casualplay Slnečník - Desert
25 € 23,75 €

CASUALPLAY – Slnečník – Desert. Slnečník určený na kočíky Casualplay (okrem Kudu). Farba Desert.

Casualplay Držiak na nápoje pre kočík LOOP
13,90 € 12,99 €

CASUALPLAY – Držiak na nápoje pre kočík LOOP. Praktický výsuvný držiak na nápoje, jednoduchá inštalácia, je možné ho zložiť spolu s kočíkom. K dispozícii ku Casualplay Loop.

Casualplay Kočík pre dvojičky Stwinner - METAL-16%
599 € 499 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

CASUALPLAY – Kočík pre dvojičky Stwinner – METAL. Neuveriteľne praktický pre rodiny s dvojčatami alebo s deťmi, ktoré boli narodené krátko po sebe, a to z dôvodu rôznych možných kombinácií medzi športovými sedačkami, vaničkami a autosedačkami.

Casualplay Zmenšovacia vložka do kočíka LOOP - Grey
33 € 31,35 €

CASUALPLAY – Zmenšovacia vložka do kočíka LOOP – Grey. Vyrobená z polstrovanej a mäkkej textílie, ponúka bábätku mimoriadny komfort. Rýchlo a ľahko sa prispôsobí kočíku LOOP od Casualplay a umožní dieťaťu úplne od malička pozorovať okolitý svet.

Casualplay Prebaľovacia taška na kočík 2017 - ICE
49 € 46,55 €

CASUALPLAY – Prebaľovacia taška na kočík 2017 – ICE. Má vlastný štýl a zároveň je veľmi praktická. Je vybavená pohodlným horným závesným popruhom (háčiky), vďaka ktorým ju možno pripevniť na Casualplay, ale aj na všetky kočíky s plnou rukoväťou.

Casualplay Fusak Urban Collection 2016 - LAPIS LAZULI-14%
49 € 41,99 €

Výpredaj

CASUALPLAY – Fusak Urban Collection 2016 – LAPIS LAZULI. Fusak Casualplay vďaka teplému fleesu zvnútra udrží vaše dieťa v teple aj na zimných prechádzkach. Dokonale sedí do všetkých kočíkov Casualplay.