Cannaderm Atopos umývacia pena 180 ml
11,70 €

Atopos umývacia pena pre jemné, šetrné umývanie suchej a citlivej pokožky dospelých. Prírodná receptúra s veľmi šetrnými umývacími látkami zaisťuje mimoriadne šetrné umývanie pokožky s prejavmi atopického ekzému a lupienky.

Cannaderm Capillus šampón s kofeínom 150 ml
11,50 €

Capillus šampón s kofeínom je určený špeciálne pre šetrné umývanie vlasov a účinné ošetrovanie pokožky hlavy pri problémoch s nadmerným padaním vlasov.

Cannaderm Capillus seborea šampón 150 ml
11,90 €

Capillus šampón seborea pre umývanie vlasov a starostlivosť o citlivú, suchú, svrbiacu pokožku hlavy s prejavmi atopického ekzému alebo lupienky. Prírodná receptúra s veľmi šetrnými umývacími látkami zmierňuje tvorbu šupín, svrbenie aj začervenanie vlasovej pokožky.

Cannaderm Capillus sérum na vlasy s kofeínom 40 ml
14,50 €

Capillus sérum na vlasy s kofeínom. Špeciálne vlasové sérum v NOVOM balení s konopným proteínom, soľou z Mŕtveho mora s výťažkami z repíka, levandule a zázvoru pre ošetrovanie vlasovej pokožky a stimuláciu vlasových folikulov s nadmerným padaním vlasov.

Cannaderm DUO-pack Capillus šampon + sérum seborea
17,80 €

Cannaderm Duo-pack Capillus šampón + sérum SEBOREA Jedná sa o výhodné dvoj-balenie ktoré obsahujú Capillus šampón seborea 150ml a Capillus vlasové sérum seborea 40ml. .

Cannaderm Natu ra 24 krém na mastnú pleť 75 g
10,30 €

Cannaderm Natu ra 24 krém na mastnú pleť 75 g mierne redukuje tvorbu kožného mazu, vyživuje a zvláčňuje pokožku tváre a dekoltu. Po aplikácii krému je pleť jemná, hladká a matná.

Cannaderm Natu ra 24 krém ochranný 50 g
9,10 €

Cannaderm Natu ra 24 krém ochranný. Prírodné receptúra krému bez obsahu vody pokožku vyživuje, zvláčňuje a zabraňuje jej podráždeniu vplyvom nepriaznivého klímy.

Cannaderm Natu ra krém na oči 15 ml
10,60 €

Cannaderm Natu ra krém na oči je ľahký krém s gélovou konzistenciou pre každodennú starostlivosť o jemnú a citlivú pokožku okolo očí. Prírodné receptúra krému sa ľahko vstrebáva, nemastí a dokonale zvláčňuje a regeneruje pokožku okolo očí.

Cannaderm Natu ra kúpeľné mydlo s rašelinou 80 g
4,90 €

Cannaderm Natu ra kúpeľné mydlo s rašelinou. Pokožka je po kúpeli dokonale čistá, hladká a dobre tonizovaná vďaka zvýšenému príjmu konopných lipidov a huminových kyselín z rašeliny.

Cannaderm Natu ra pleťová voda na mastnú pleť 200 ml
7,30 €

Cannaderm Natu ra pleťová voda na mastnú pleť s obsahom alkoholu, nechtíkom, harmančekom a šalviou pre každodenné čistenie a tonizáciu mastnej pleti. Účinne čistí pleť, jemne sťahuje póry a odstraňuje kožný maz.

Cannaderm Natu ra pleťová voda na suchú pleť 200 ml
7,10 €

Cannaderm Natu ra pleťová voda na suchú pleť s extraktom z konopného semienka, nechtíkom, harmančekom a levanduľou pre čistenie a tonizáciu normálnej, suchej alebo citlivej pleti. Neobsahuje alkohol, jemne čistí a tonizuje pleť bez podráždenia.

Cannaderm Natu ra šampón na normálne a mastné vlasy 200 ml
8,30 €

Cannaderm Natu ra šampón na normálne a mastné vlasy pre šetrné umývanie normálnych a mastných vlasov. Nová prírodná receptúra šampónu dôkladne, ale bez pocitov prerušenia alebo podráždenie umýva z vlasov a vlasovej pokožky nečistoty a prebytočný kožný maz.

Cannaderm Natu ra šampón na suché poškodené vlasy 200 ml
8,40 €

Cannaderm Natu ra šampón na suché poškodené vlasy je špeciálne určený k jemnému, avšak dôkladnému umývanie suchých a poškodených vlasov. Prírodné extrakty napomáhajú k rýchlej obnove ochranného filmu na vlasoch, a tým dodávajú vlasom lesk, objem, pružnosť a zlepšuje ich upraviteľnosť do účesu.

Cannaderm Natura 24 krém na suchou pleť 75g
10,70 €

Cannaderm Natu ra 24 krém na suchú pleť zvláčňuje a upokojuje suchú a citlivú pokožku tváre, krku a dekoltu. Po aplikácii krému je pleť vyživená, pružná a hladká.

Cannaderm NATURA balzam na vlasy 200 ml
7,90 €

Cannaderm NATURA balzam na vlasy pre ľahšie rozčesávanie vlasov po umytí a ich úpravu do účesu. Nová receptúra s konopným olejom, glycerínom, kreatínom a levanduľou rýchlo upokojuje citlivú alebo podráždenú vlasovú pokožku.

Cannaderm NATURA čistiace a ošetrujúce maska 75 g
13,30 €

Cannaderm NATURA čistiace a ošetrujúce maska okamžite upravuje stav a vzhľad mastnej pokožky, sťahuje póry a dlhodobo reguluje tvorbu kožného mazu a rozšírených pórov. Pleť je po aplikácii masky výrazne zjemnená, pružná a hladká, bez výrazných rozšírených pórov alebo mastných miest. .

Cannaderm NATURA pleťové mlieko hydratačné 200 ml
7,10 €

Hydratačné pleťové mlieko pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku jemne a účinne čistí pleť a odstraňuje líčenie alebo make-up. Prírodné krémová receptúra v jednom kroku pleť čistí a zároveň ju hydratuje, upokojuje a vyživuje. .

Cannaderm NATURA telové mlieko vyživujúce 200 ml
12,70 €

Vyživujúce telové mlieko pre každodennú starostlivosť o pokožku tela. Prírodné krémová receptúra účinne vyživuje a spevňuje pokožku, upokojuje a zjemňuje jej. Ideálny pre starostlivosť o telo po sprche alebo kúpeli.

Cannaderm RegeMa krém 50 g
8,30 €

RegeMa krém s výrazným regeneračným účinkom pre pokožku so špecifickými nárokmi na starostlivosť. Certifikovaná prírodná receptúra kombinuje konopný olej s jedľovým olejom podľa tradičnej sibírskej medicíny.

Cannaderm Robátko ochranný krém 50 g
7,30 €

Cannaderm Robátko ochranný krém na celodennú starostlivosť o pokožku detí a dospelých s veľmi citlivou pokožkou v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Cannaderm thermolka, hrejivá konopné náplasť 3 ks
5,30 €

Cannaderm thermolka, hrejivá konopné náplasť znižuje lokálnu prekrvenie postihnutých miest. Krátky chladivý efekt po aplikácii (trvá niekoľko minút) sa postupne rozvíja v silný hrejivý účinok. Hydrogelová forma náplasti umožňuje ľahké sňatie náplasti z pokožky bez jej podráždenia a trhanie chĺpkov.

Cannaderm Upokojujúci krém pH 4,7 Robátko 50 g
7,40 €

Robátko upokojujúci krém je určený pre lokálne ošetrovanie svrbivých miest na pokožke detí i dospelých, ktorí majú veľmi citlivú pokožku. Krém je vhodný aj pre tie najmenšie deti.

Špeciálna prírodná kozmetika Cannaderm je pripravená za pomoci extraktov z liečivého konope.

Táto rastlina sa už stáročia využíva v potravinárstve a medicíne kvôli svojim priaznivým účinkom na organizmus a antiseptickým účinkom. Kozmetika Cannaderm neobsahuje chemické konzervanty, parfumy ani parabény. Je hypoalergénna a vyrábaná v BIO kvalite. Pomáha pri najrôznejších ťažkostiach a dostupná je najmä ako regeneračné séra, ochranné krémy, pleťové, telové či vlasové prípravky.

Špeciálna prírodná kozmetika Cannaderm je pripravená za pomoci extraktov z liečivého konope.

Táto rastlina sa už stáročia využíva v potravinárstve a medicíne kvôli svojim priaznivým účinkom na organizmus a antiseptickým účinkom. Kozmetika Cannaderm neobsahuje chemické konzervanty, parfumy ani parabény. Je hypoalergénna a vyrábaná v BIO kvalite. Pomáha pri najrôznejších ťažkostiach a dostupná je najmä ako regeneračné séra, ochranné krémy, pleťové, telové či vlasové prípravky.