Cannaderm Upokojujúci krém Robátko 50 g
7,70 €

Robátko upokojujúci krém je určený pre lokálne ošetrovanie svrbivých miest na pokožke detí i dospelých, ktorí majú veľmi citlivú pokožku. Krém je vhodný aj pre tie najmenšie deti.

Cannaderm Ošetrujúce mlieko Robátko 150 ml
8,60 €

Robátko detské mlieko je určený pre každodennú starostlivosť o pokožku detí alebo dospelých s veľmi citlivou pokožkou. Prírodné receptúra je vhodná aj pre najmenšie deti.

Cannaderm Robátko umývacia pena Sensitive 200 ml
10,90 €

Jemná umývacia pena Robátko obsahuje veľmi šetrné umývacie látky, ktoré jemne, ale účinne odstraňujú povrchové nečistoty z pokožky bez podráždenia alebo vysúšaniu.

Cannaderm Natura 24 krém na suchou pleť 75g
11,10 €

Cannaderm Natu ra 24 krém na suchú pleť zvláčňuje a upokojuje suchú a citlivú pokožku tváre, krku a dekoltu. Po aplikácii krému je pleť vyživená, pružná a hladká.

Cannaderm Natu ra šampón na normálne a mastné vlasy 200 ml
8,60 €

Cannaderm Natu ra šampón na normálne a mastné vlasy pre šetrné umývanie normálnych a mastných vlasov. Nová prírodná receptúra šampónu dôkladne, ale bez pocitov prerušenia alebo podráždenie umýva z vlasov a vlasovej pokožky nečistoty a prebytočný kožný maz.

Cannaderm Capillus seborea šampón 150 ml
12,30 €

Capillus šampón seborea pre umývanie vlasov a starostlivosť o citlivú, suchú, svrbiacu pokožku hlavy s prejavmi atopického ekzému alebo lupienky. Prírodná receptúra s veľmi šetrnými umývacími látkami zmierňuje tvorbu šupín, svrbenie aj začervenanie vlasovej pokožky.

Cannaderm thermolka, hrejivá konopné náplasť 3 ks
5,50 €

Cannaderm thermolka, hrejivá konopné náplasť znižuje lokálnu prekrvenie postihnutých miest. Krátky chladivý efekt po aplikácii (trvá niekoľko minút) sa postupne rozvíja v silný hrejivý účinok. Hydrogelová forma náplasti umožňuje ľahké sňatie náplasti z pokožky bez jej podráždenia a trhanie chĺpkov.

Cannaderm Atopos umývacia pena 180 ml
12,20 €

Atopos umývacia pena pre jemné, šetrné umývanie suchej a citlivej pokožky dospelých. Prírodná receptúra s veľmi šetrnými umývacími látkami zaisťuje mimoriadne šetrné umývanie pokožky s prejavmi atopického ekzému a lupienky.

Cannaderm Capillus šampón s kofeínom 150 ml
11,90 €

Capillus šampón s kofeínom je určený špeciálne pre šetrné umývanie vlasov a účinné ošetrovanie pokožky hlavy pri problémoch s nadmerným padaním vlasov.

Cannaderm Capillus sérum na vlasy s kofeínom 40 ml
15,10 €

Capillus sérum na vlasy s kofeínom. Špeciálne vlasové sérum v NOVOM balení s konopným proteínom, soľou z Mŕtveho mora s výťažkami z repíka, levandule a zázvoru pre ošetrovanie vlasovej pokožky a stimuláciu vlasových folikulov s nadmerným padaním vlasov.

Cannaderm Natu ra 24 krém na mastnú pleť 75 g
10,70 €

Cannaderm Natu ra 24 krém na mastnú pleť 75 g mierne redukuje tvorbu kožného mazu, vyživuje a zvláčňuje pokožku tváre a dekoltu. Po aplikácii krému je pleť jemná, hladká a matná.

Cannaderm Natu ra 24 krém ochranný 50 g
9,50 €

Cannaderm Natu ra 24 krém ochranný. Prírodné receptúra krému bez obsahu vody pokožku vyživuje, zvláčňuje a zabraňuje jej podráždeniu vplyvom nepriaznivého klímy.

Cannaderm Natu ra hydratačné mydlo 100 g
4,40 €

Cannaderm Natu ra hydratačné mydlo s veľmi šetrnými umývacími látkami a glycerínom jemne, ale účinne odstraňuje povrchové nečistoty z pokožky bez podráždenia alebo vysúšaniu. Ideálne pre umývanie všetkých typov pokožky vrátane citlivej, podráždenej a pokožky s akné.

Cannaderm Natu ra krém na oči 15 ml
11 €

Cannaderm Natu ra krém na oči je ľahký krém s gélovou konzistenciou pre každodennú starostlivosť o jemnú a citlivú pokožku okolo očí. Prírodné receptúra krému sa ľahko vstrebáva, nemastí a dokonale zvláčňuje a regeneruje pokožku okolo očí.

Cannaderm Natu ra pleťová voda na mastnú pleť 200 ml
7,60 €

Cannaderm Natu ra pleťová voda na mastnú pleť s obsahom alkoholu, nechtíkom, harmančekom a šalviou pre každodenné čistenie a tonizáciu mastnej pleti. Účinne čistí pleť, jemne sťahuje póry a odstraňuje kožný maz.

Cannaderm Natu ra šampón na suché poškodené vlasy 200 ml
8,70 €

Cannaderm Natu ra šampón na suché poškodené vlasy je špeciálne určený k jemnému, avšak dôkladnému umývanie suchých a poškodených vlasov. Prírodné extrakty napomáhajú k rýchlej obnove ochranného filmu na vlasoch, a tým dodávajú vlasom lesk, objem, pružnosť a zlepšuje ich upraviteľnosť do účesu.

Cannaderm NATURA čistiace a ošetrujúce maska 75 g-18%
13,70 € 11,10 €

Cannaderm NATURA čistiace a ošetrujúce maska okamžite upravuje stav a vzhľad mastnej pokožky, sťahuje póry a dlhodobo reguluje tvorbu kožného mazu a rozšírených pórov. Pleť je po aplikácii masky výrazne zjemnená, pružná a hladká, bez výrazných rozšírených pórov alebo mastných miest.

Cannaderm NATURA pleťové mlieko hydratačné 200 ml
7,40 €

Hydratačné pleťové mlieko pre každodennu starostlivosť o citlivú pokožku jemne a účinne čistí pleť a odstraňuje líčenie alebo make-up. Prírodné krémová receptúra v jednom kroku pleť čistí a zároveň ju hydratuje, upokojuje a vyživuje.

Cannaderm NATURA telové mlieko vyživujúce 200 ml
13,10 €

Vyživujúce telové mlieko pre každodennú starostlivosť o pokožku tela. Prírodné krémová receptúra účinne vyživuje a spevňuje pokožku, upokojuje a zjemňuje jej. Ideálny pre starostlivosť o telo po sprche alebo kúpeli.

Cannaderm RegeMa krém 50 g
8,60 €

RegeMa krém s výrazným regeneračným účinkom pre pokožku so špecifickými nárokmi na starostlivosť. Certifikovaná prírodná receptúra kombinuje konopný olej s jedľovým olejom podľa tradičnej sibírskej medicíny.

Cannaderm Robátko ochranný krém 50 g
7,60 €

Cannaderm Robátko ochranný krém na celodennú starostlivosť o pokožku detí a dospelých s veľmi citlivou pokožkou v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Špeciálna prírodná kozmetika Cannaderm je pripravená za pomoci extraktov z liečivého konope.

Táto rastlina sa už stáročia využíva v potravinárstve a medicíne kvôli svojim priaznivým účinkom na organizmus a antiseptickým účinkom. Kozmetika Cannaderm neobsahuje chemické konzervanty, parfumy ani parabény. Je hypoalergénna a vyrábaná v BIO kvalite. Pomáha pri najrôznejších ťažkostiach a dostupná je najmä ako regeneračné séra, ochranné krémy, pleťové, telové či vlasové prípravky.

Špeciálna prírodná kozmetika Cannaderm je pripravená za pomoci extraktov z liečivého konope.

Táto rastlina sa už stáročia využíva v potravinárstve a medicíne kvôli svojim priaznivým účinkom na organizmus a antiseptickým účinkom. Kozmetika Cannaderm neobsahuje chemické konzervanty, parfumy ani parabény. Je hypoalergénna a vyrábaná v BIO kvalite. Pomáha pri najrôznejších ťažkostiach a dostupná je najmä ako regeneračné séra, ochranné krémy, pleťové, telové či vlasové prípravky.