Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch
88,95 € 74,40 €

Cyklistická vesta s objemom 4 l disponuje integrovaným 1,5 l hydrovakom. Je vybavený odvetrávaným chrbtovým systémom 3D Vent Mesh a 2 hrudnými popruhmi s praktickými vreckami. Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch má bezpečnostné reflexné prvky.

Camelbak Circuit Vest Graphite/Sulphur Spring
78,70 € 64,90 €

Vesta na behanie disponuje integrovaným vodným vakom Crux s objemom 1,5 l a chrbtovým systémom 3D Mesh. Má dvojitý hrudný pás, ktorý možno výškovo nastaviť a vrecká na drobnosti. Camelbak Circuit Vest Graphite/Sulphur Spring je opatrený reflexnými bezpečnostnými prvkami.

Camelbak Podium Kids 0,6 l
11,59 € 10,80 €

Detská fľaša s objemom 0,6 l má samozatvárací náustok, ktorý zamedzuje kvapkaniu tekutiny. Spolu s viečkom je možné ju ľahko rozobrať a vyčistiť. Nápoj vďaka systému Hydroguard nebude chutiť ako plast. Camelbak Podium Kids 0,6 l je z nezávadného plastu.

Camelbak Rogue

Camelbak Rogue

Hodnotenie: 5
67,95 € 55 €

Ľahký malý batoh Camelbak Rogue je ideálny na kratšie cyklistické výlety. Ponúka externé plnenie, nastaviteľný hrudný pás, reflexné prvky, Tube Trap, organizér i pútko na kľúče.

Camelbak Eddy+ 1 l

Camelbak Eddy+ 1 l

Hodnotenie: 5
19,34 € 19 €

Univerzálna fľaša s objemom 1 l disponuje technológiou Bite Valve, vďaka ktorej sa nápoj nerozleje. Pri pití nie je nutné fľašu naklápať, tekutinu ľahko nasajete pomocou zabudovanej slamky. Camelbak Eddy+ 1 l je z nezávadného plastu a dá sa umývať v umývačke.

Camelbak Eddy+ 0,75 l

Camelbak Eddy+ 0,75 l

Hodnotenie: 4,9
19,90 €

Akcia

Univerzálna fľaša s charakteristickým ventilom Bite Valve, ktorý efektívne zabraňuje rozliatiu. Na viečku nájdete okrem praktického úchytu aj slamku zo silikónu, vďaka ktorej nemusíte fľašu nijako naklopiť. Telo Camelbak Eddy+ 0,75 l je vyrobené z materiálu BPA-Free, ktorý je zdravotne nezávadný.

Camelbak Chute Mag 0,75l

Camelbak Chute Mag 0,75l

Hodnotenie: 4,5
17,90 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická všestranná fľaša. Camelbak Chute Mag 0,75 l je vyrobená z odolného plastu a disponuje špeciálnym uzáverom, ktorý zabraňuje rozliatiu. Viečko je vybavené magnetom pre prichytenie počas pitia. Pútko v hornej časti pre pohodlné prenášanie. Fľašu je možné umývať v umývačke.

Camelbak Eddy Kids 0,4 l

Camelbak Eddy Kids 0,4 l

Hodnotenie: 4,8
15,46 € 13,60 €

Detská fľaša s objemom 0,4 l disponuje technológiou Bite Valve, vďaka ktorej sa nápoj nerozleje. Pri pití nie je nutné fľašu naklápať, tekutinu ľahko nasajete pomocou zabudovanej slamky. Camelbak Eddy Kids 0,4 l je z nezávadného plastu a dá sa umývať v umývačke.

Camelbak Rogue Racing Red/Silver
66,58 € 55 €

Univerzální batoh Camelbak Rogue Racing Red/Silver je určen pro uschování základních věcí, které budete potřebovat při výletech na kole. Reflexní prvky zajistí Vaši větší bezpečnost.

Camelbak Classic Racing 3L Red/Silver
57,95 € 48,60 €

Malý cyklistický batôžtek Camelbak Classic Racing Red / Silver je určený pre zhruba dvojhodinové vychádzky. Odľahčené popruhy a hrudný pás zvyšujú pohodlie pri jazde.

Camelbak Hawg LR

Camelbak Hawg LR

Hodnotenie: 5
146,40 € 123,30 €

Batoh o objeme 20 l disponuje 3 l hydrovakom s magnetickým úchytom na hadičku. Je vybavený odvetrávaným chrbtovým panelom Flow AC a bedrovým pásom s vreckami. Súčasťou je priestor pre uloženie helmy, okuliarov aj telefónu. Camelbak Hawg LR nájde využitie predovšetkým pri horskej cyklistike.

Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,4l
27,09 € 25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša na pitie pre dlhotrvajúce udržanie teploty nápoja. Menšie prevedenie sa hodí napríklad pri ceste do práce ako termohrnček alebo v prípade krátkych výletov. Spĺňa štandardy BPA, BPS a BPF free, zaisťujúci zdravotnú nezávadnosť. Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,4 l je odporúčaná pre horúce nápoje s teplotou do 90 ⁰C.

Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,6l
30,97 € 19,90 €

Fľaša na pitie pre dlhotrvajúce udržanie teploty nápoja. Vzhľadom k symetrickému viečku môžete pohodlne piť z akejkoľvek strany. Spĺňa štandardy BPA, BPS a BPF free, zaisťujúci zdravotnú nezávadnosť. Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,6 l je odporúčaná pre horúce nápoje s teplotou do 90 ⁰C.

Camelbak Podium 0,62 l

Camelbak Podium 0,62 l

Hodnotenie: 5
12 €

Fľaša s objemom 0,62 l má samozatvárací náustok, ktorý zamedzuje kvapkani tekutiny. Spolu s viečkom je možné ju ľahko rozobrať a vyčistiť. Nápoj vďaka systému Hydroguard nebude chutiť ako plast. Camelbak Podium 0,62 l je z nezávadného plastu.

Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue
30,68 € 29,30 €

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.

Camelbak Classic Black/Graphite-31%
57,95 € 39,90 €

Akcia

Malý cyklistický batôžtek Camelbak Classic Black/Graphite je určený pre zhruba dvojhodinové vychádzky. Odľahčené popruhy a hrudný pás zvyšujú pohodlie pri jazde.

Camelbak Unbottle 2l Frost Grey/Turkish Sea
44,37 € 38,30 €

Vak na vodu Camelbak Unbottle 2l Frost Grey/Turkish Sea můžete snadno vložit a upevnit do jakéhokoli batohu. S jeho pomocí snadno vytvoříte z klasického batohu všestranného pomocníka na jakoukoli výpravu.