Camelbak Eddy+ 0,75 l

Camelbak Eddy+ 0,75 l

Hodnotenie: 4,5
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna fľaša s charakteristickým ventilom Bite Valve, ktorý efektívne zabraňuje rozliatiu. Na viečku nájdete okrem praktického úchytu aj slamku zo silikónu, vďaka ktorej nemusíte fľašu nijako naklopiť. Telo Camelbak Eddy+ 0,75 l je vyrobené z materiálu BPA-Free, ktorý je zdravotne nezávadný.

Camelbak Classic Racing 3L Red/Silver
58,30 €
+ doprava zadarmo

Malý cyklistický batôžtek Camelbak Classic Racing Red / Silver je určený pre zhruba dvojhodinové vychádzky. Odľahčené popruhy a hrudný pás zvyšujú pohodlie pri jazde.

Camelbak Chute Mag 0,75 l
17,90 €

Praktická všestranná fľaša. Camelbak Chute Mag 0,75 l je vyrobená z odolného plastu a disponuje špeciálnym uzáverom, ktorý zabraňuje rozliatiu. Viečko je vybavené magnetom pre prichytenie počas pitia. Pútko v hornej časti pre pohodlné prenášanie. Fľašu je možné umývať v umývačke.

Camelbak Chute Mag Vacuum Stainless 0,6 l
35 €

Praktická všestranná fľaša. Camelbak Chute Mag Vacuum Stainless 0,6 l je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a disponuje špeciálnym uzáverom s integrovaným magnetom. Fľaša je vákuovo izolovaná a udrží nápoj studený až 24 h alebo teplý 6 h. Možno umývať v hornom koši umývačky

Camelbak Eddy+ 1 l
19,34 € 17,90 €

Univerzálna fľaša s objemom 1 l disponuje technológiou Bite Valve, vďaka ktorej sa nápoj nerozleje. Pri pití nie je nutné fľašu naklápať, tekutinu ľahko nasajete pomocou zabudovanej slamky. Camelbak Eddy+ 1 l je z nezávadného plastu a dá sa umývať v umývačke.

Camelbak Eddy Kids 0,4 l

Camelbak Eddy Kids 0,4 l

Hodnotenie: 5
15,90 €

Detská fľaša s objemom 0,4 l disponuje technológiou Bite Valve, vďaka ktorej sa nápoj nerozleje. Pri pití nie je nutné fľašu naklápať, tekutinu ľahko nasajete pomocou zabudovanej slamky. Camelbak Eddy Kids 0,4 l je z nezávadného plastu a dá sa umývať v umývačke.

Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,4l
30,90 €

Fľaša na pitie pre dlhotrvajúce udržanie teploty nápoja. Menšie prevedenie sa hodí napríklad pri ceste do práce ako termohrnček alebo v prípade krátkych výletov. Spĺňa štandardy BPA, BPS a BPF free, zaisťujúci zdravotnú nezávadnosť. Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,4 l je odporúčaná pre horúce nápoje s teplotou do 90 ⁰C.

Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,6l
31 €

Fľaša na pitie pre dlhotrvajúce udržanie teploty nápoja. Vzhľadom k symetrickému viečku môžete pohodlne piť z akejkoľvek strany. Spĺňa štandardy BPA, BPS a BPF free, zaisťujúci zdravotnú nezávadnosť. Camelbak Hot Cap Vacuum Stainless 0,6 l je odporúčaná pre horúce nápoje s teplotou do 90 ⁰C.

Camelbak Luxe
116,70 €
+ doprava zadarmo

Dámsky cyklistický batoh Camelbak Luxe, do ktorého sa zmestí všetko, čo budete potrebovať na výlete na bicykl, či v prírode. Súčasťou je 3 litrový rezervoár Crux. Chrbtový systém udrží váš chrbát v suchu.

Camelbak Podium 0,62 l
12,90 €

Fľaša s objemom 0,62 l má samozatvárací náustok, ktorý zamedzuje kvapkani tekutiny. Spolu s viečkom je možné ju ľahko rozobrať a vyčistiť. Nápoj vďaka systému Hydroguard nebude chutiť ako plast. Camelbak Podium 0,62 l je z nezávadného plastu.

Camelbak Podium 0,71 l

Camelbak Podium 0,71 l

Hodnotenie: 4,5
13,53 € 12,90 €

Fľaša s objemom 0,71 l má samozatvárací náustok, ktorý zamedzuje kvapkani tekutiny. Spolu s viečkom je možné ju ľahko rozobrať a vyčistiť. Nápoj vďaka systému Hydroguard nebude chutiť ako plast. Camelbak Podium 0,71 l je z nezávadného plastu.

Camelbak Podium Dirt Series 0,62 l
17,90 €

Fľaša s objemom 0,62 l má samozatvárací náustok, ktorý zamedzuje kvapkani tekutiny. Spolu s viečkom je možné ju ľahko rozobrať a vyčistiť. Nápoj vďaka systému Hydroguard nebude chutiť ako plast. Camelbak Podium Dirt Series 0,62 l je z nezávadného plastu.

Camelbak Podium Kids 0,6 l
12,90 €

Detská fľaša s objemom 0,6 l má samozatvárací náustok, ktorý zamedzuje kvapkaniu tekutiny. Spolu s viečkom je možné ju ľahko rozobrať a vyčistiť. Nápoj vďaka systému Hydroguard nebude chutiť ako plast. Camelbak Podium Kids 0,6 l je z nezávadného plastu.

Camelbak Quick Grip Chill-36%
31,53 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.

Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue
30,50 €

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.

Camelbak Unbottle 2l Frost Grey/Turkish Sea
44,37 € 42,50 €
+ doprava zadarmo

Vak na vodu Camelbak Unbottle 2l Frost Grey/Turkish Sea můžete snadno vložit a upevnit do jakéhokoli batohu. S jeho pomocí snadno vytvoříte z klasického batohu všestranného pomocníka na jakoukoli výpravu.

Camelbak Rogue

Camelbak Rogue

Hodnotenie: 5
67,95 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Ľahký malý batoh Camelbak Rogue je ideálny na kratšie cyklistické výlety. Ponúka externé plnenie, nastaviteľný hrudný pás, reflexné prvky, Tube Trap, organizér i pútko na kľúče.

Camelbak Gambler-11%
92,51 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Batoh s úzkym profilom Camelbak Gambler s objemom 2 l je dokonalým spoločníkom pre jazdu vo voľnom teréne i na zjazdovkách. Pojme základné vybavenie, ktoré potrebujete na celodenné jazdenie. Oceníte ľahký prístup k rezervoáru, ktorý je veľmi dobre izolovaný.

Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch
88,90 €
+ doprava zadarmo

Cyklistická vesta s objemom 4 l disponuje integrovaným 1,5 l hydrovakom. Je vybavený odvetrávaným chrbtovým systémom 3D Vent Mesh a 2 hrudnými popruhmi s praktickými vreckami. Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch má bezpečnostné reflexné prvky.

Camelbak Hawg LR

Camelbak Hawg LR

Hodnotenie: 5
146,40 € 125,40 €
+ doprava zadarmo

Batoh o objeme 20 l disponuje 3 l hydrovakom s magnetickým úchytom na hadičku. Je vybavený odvetrávaným chrbtovým panelom Flow AC a bedrovým pásom s vreckami. Súčasťou je priestor pre uloženie helmy, okuliarov aj telefónu. Camelbak Hawg LR nájde využitie predovšetkým pri horskej cyklistike.

Camelbak Luxe Carve Blue/Fiery Coral
116,70 €
+ doprava zadarmo

Dámsky cyklistický batoh o objeme 10 l disponuje chrbtovým systémom Ait Director. Súčasťou sú nastaviteľné ramenné popruhy. Camelbak Luxe Carve Blue/Fiery Coral je kompatibilný s 3 l hydrovakom.