Caltha Mydlo káva a kakaové maslo 100 g
3,60 €

Novinka

Caltha Mydlo káva a kakaové maslo je kombinácia kávy s kakaovým maslom. Je koncentráciou výrazne veľkého množstva antioxidantov, ktoré dodávajú telu energiu a dobrú náladu, ale hlavne svojimi účinkami podporujú kožné bunky k aktivite a bojujú proti usadzovaniu tuku pod kožou. .

Caltha Tuhý šampón Orech 100 g
4,60 €

Novinka

Tuhý orechový šampón je určený pre všetky typy vlasov, obzvlášť tmavým vlasom dodáva prirodzený tón. Šampón robí krásnu penu a navracia vlasom ich prirodzenú kvalitu. Po umytí sú vlasy živé a prirodzené. .

Caltha Balzám na rty Červený 6 ml
3,10 €

Novinka

Caltha Balzam na pery Červený pery vyživuje, zvláčňuje a pokrýva jemným ochranným filmom. Pery sú stále ako v bavlnke. Balzam krásne vonia po pomaranči a včelím vosku. Balzam pery ľahko tónuje, nevysušuje a vydrží dlho.

Caltha Balzám na rty Přírodní 6 ml
3,10 €

Novinka

Caltha Balzam na pery Prírodné je plný výživných olejov, pery vyživuje, zvláčňuje a pokrýva jemným ochranným filmom. Pery sú stále ako v bavlnke. Balzam krásne vonia po pomaranči a včelím vosku. Balzam pery nevysušuje a vydrží dlho.

Caltha Bylinné mydlo Medovka 100 g
3,60 €

Novinka

Tuhé mydlo z novej bylinné radu s upokojujúcimi účinkami medovky pre všetky typy pleti. Medovkové mydlo regeneruje, upokojuje a znižuje stres, pôsobí proti nespavosti, pomáha proti migréne, dobre pôsobí na pomliaždeniny a krvné podliatiny. .

Caltha Dezodorant citrus 50 g
6,70 €

Novinka

Caltha Dezodorant citrus je prírodný deodorant plný sviežej vône. Poskytne bezpečie počas dňa. Hydratačný zložka Aloe Vera a Hydrolát Vilín pokožku hydratujú.

Caltha Dezodorant fresh 50 g
6,70 €

Novinka

Caltha Dezodorant fresh je prírodný deodorant plný sviežej vône. Poskytne bezpečie počas dňa. Hydratačný zložka Aloe Vera a Hydrolát Vilín pokožku hydratujú. .

Caltha Dezodorant sweet 50 g
6,70 €

Novinka

Caltha Dezodorant fresh je prírodný deodorant plný sviežej vône. Poskytne bezpečie počas dňa. Hydratačný zložka Aloe Vera a Hydrolát Vilín pokožku hydratujú. .

Caltha Mydlo bahno z mŕtveho mora 100 g
3,60 €

Novinka

Tuhé mydlo s čistiacimi účinkami je vhodné pre všetky typy pleti, zvlášť na problematickú pokožku s akné, ekzémom či lupienkou. Zemitá vôňa rozmarínového mydla je podčiarknutá peelingovým efektom prítomného bahna z mŕtveho mora. .

Caltha Mydlo klinček a škorica 100 g
3,60 €

Novinka

Klinčekov-škoricové mydlo s mandľovým olejom prehreje Váš organizmus, uvoľní celkové napätie a docieli pozitívne ladené atmosféry. .

Caltha Mydlo levanduľa a avokádový olej 100 g
3,60 €

Novinka

Caltha Mydlo levanduľa a avokádový olej, je tuhé mydlo s upokojujúcimi účinkami. Levanduľa a avokádový olej regenerujú suchú, citlivú a zapálenú pleť, podporuje obnovu buniek a regeneráciu pokožky.

Caltha Mydlo škorice a med 100 g
3,60 €

Novinka

Caltha Mydlo škorice a med – Súčasťou mydla je kakaové maslo, ktoré má dobrý vplyv na suchú pokožku, ktorú zvláčňuje, hydratuje, navyše chráni pred voľnými radikálmi a spomaľuje starnutie buniek. Má výborné regeneračné vlastnosti. .

Caltha Mydlo z kozieho mlieka 100 g
3,60 €

Novinka

Mydlo z kozieho mlieka aj pre jemnú detskú pokožku. Suchú aj citlivú pokožku jemne čistí, vyživuje a hydratuje. .

Caltha Tekutý šampon Lopuch 250 ml
7,40 €

Novinka

Caltha Šampón Lopúch je vhodný na dlhé aj krátke vlasy. Tekutý šampón s koreňom lopúcha a vŕbovej kôry obsahuje iba prírodné ingrediencie, tenzidy z kokosu a je vhodný pre namáhané vlasy, bojuje proti vypadávaniu vlasov a proti lupinám.

Caltha Tekutý šampon Yucca 250 ml
7,40 €

Novinka

Tekutý šampón s extraktmi koreňa Yucca navracia vitalitu poškodeným vlasom. Účinnosť šampónu je doplnená o esenciálne oleje škorica, klinčeky, céder. .

Caltha Tuhý šampón Yucca 100 g
4,60 € 4,50 €

Novinka

Tuhý šampón Yucca pôsobí proti vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín. Navracia vlasom prirodzenú kvalitu a má regeneratívne účinky. Šampón obsahuje macerát a odvar z koreňa mydlice lekárskej, ktorá je prírodným čistiacim prostriedkom.

Caltha Zubná pasta Bylinky 75 ml
5,90 €

Novinka

Zubná pasta Caltha Bylinky neobsahuje sódu bicarbona ani mentol. Dá sa teda použiť aj v kombinácii s homeopatickou liečbou. .

Caltha Zubná pasta Čierne uhlie 75 ml
7 €

Novinka

Prírodná zubná pasta s čistiacimi a bieliacimi účinkami aktívneho uhlia s čerstvou chuťou a vôňu paste dodáva výťažok z citróna a mäty. .