Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Café Intención

Upresniť parametre
ecológico Café Crema FT&BIO 1000g zrno Ecológico FT&BIO 500g mletá vákuovo balená
ecológico Café Crema FT&BIO 1000g zrno

Čistá certifikovaná bio kvalita. Vďaka špeciálnemu praženiu má káva vysokú vyváženosť a jemnú chuť. K jej príprave sa používajú len tie najkvalitnejšie zrná surovej kávy z vysokohorských oblastí. Café Crema zrno je osvedčená káva pre prípravu v automatických kávovaroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Ecológico FT&BIO 500g mletá vákuovo balená Ecológico FT&BIO 500g mletá vákuovo balená
Ecológico FT&BIO 500g mletá vákuovo balená

100% Arabica káva z čistých, úplne ekologicky pestovaných zrniek (EG-Bio Certifikát). K jej príprave sa používajú len tie najkvalitnejšie zrná surovej kávy z vysokohorských oblastí. Táto jemne mletá káva je vhodná do všetkých pákových kávovarov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Už od roku 1993 má firma J.J. Darboven vo svojom sortimente aj kávu FairTrade. FairTrade hrá dôležitú úlohu pre udržateľný rozvoj ekonomicky znevýhodnených producentov kávy ako sú drobní pestovatelia a plantážni robotníci. Z tohto férového obchodu dnes profituje cez 7 miliónov ľudí v 58 krajinách Afriky, Ázie a Latinskej Ameriky. Káva FairTrade je považovaná za zvlášť kvalitnú, pretože drobní pestovatelia pre ktorých je káva základom existencie venujú svojim plantážam mimoriadnu starostlivosť. Café Intención firmy Burkhof k príprave, ktorej sa používajú len tie najkvalitnejšie druhy surovej kávy z vysokohorských oblastí sa vyznačuje vynikajúcou chuťou a vďaka špeciálnemu praženiu taktiež veľmi vysokou výdatnosťou.