Buzzy vlhčené obrúsky Kitchen 48ks - Kuchyňa
1,62 €

Vlhčené obrúsky – vlhčené obrúsky nemeckej značky sú vhodné pre každú modernú ženu, ktorá nechce upratovaním tráviť celé dni. Tieto utierky umožňujú jedným pohybom odstrániť nečistoty v každej kuchyni. Obrúsky si bez problémov poradí so škvrnami, spálenými zvyšky potravín alebo tuky.

Buzzy vlhčené obrúsky Furniture 48ks - Nábytok
1,62 €

Vlhčené obrúsky – vlhčené obrúsky nemeckej značky sú vhodné pre každú modernú ženu, ktorá nechce upratovaním tráviť celé dni. Tieto utierky umožňujú jedným pohybom udržiavať dokonalú čistotu nábytku. Obrúsky nábytok nepoškodzujú, dodávajú mu lesk a príjemnú vôňu. Vyrobené v Nemecku.

Buzzy pracie prášok Universal 3,3 kg
8,60 €

Buzzy prací prášok Universal 3,3 kg – skvelý prací prášok na biele a stálofarebné prádlo s marseillským mydlom a siLou kyseliny citrónovej. Veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode a výBorne perie od nízkych teplôt 20 – 95 ° C a ľahko odstráni všetky nečistoty i škvrny.

Buzzy vlhčené obrúsky Universal 48ks
1,62 €

Vlhčené obrúsky – univerzálne vlhčené obrúsky nemeckej značky sú ideálnym pomocníkom pre každú modernú ženu, ktorá upratovaním nechce tráviť celé dni. Tieto obrúsky čistí, odstraňujú nečistoty, zanechávajú krásny lesk a sú vhodné pre čistenie všetkých umývateľných plôch v dome.

Buzzy vlhčené obrúsky Windows & Glass 30ks - okná a sklá
1,60 €

Vlhčené obrúsky – bezzápachové vlhčené obrúsky nemeckej značky sú vhodné pre každú modernú ženu, ktorá nechce upratovaním tráviť celé dni. Tieto utierky umožňujú jedným pohybom umyť všetky sklenené povrchy jedným ťahom a to bez zanechania Prohm, šmúh alebo škvŕn.

Buzzy aktívny pena 435 ml - Koberce a poťahy
3,02 €

Buzzy aktívna pena – Koberce a poťahy – skvelý pomocník pre čistenie kobercov a čalúnenia. Výrobok skvele odstraňuje nečistoty a vďaka obsahu polymérov impregnuje textilné vlákna a chráni ich proti opätovnému usadzovaniu nečistôt.

Buzzy aktívny pena 435 ml - Kúpeľne
3,02 €

Buzzy aktívna pena – Kúpeľne – pena na čistenie kúpeľne. Produkt účinne odstraňuje každodenné nečistoty, ako sú mydlá, šampóny a gély, a tiež dokonale zvládne kamenné usadeniny tvorené tvrdou vodou. Obnovuje pôvodný vzhľad a žiarivosť každej kúpeľne!

Buzzy aktívny pena 435 ml - MULTISURFACE
3,02 €

Buzzy aktívna pena – MULTISURFACE – táto pena je ideálna pre čistenie mnohých povrchov – dreveného nábytku, skla, plastu, kovu. Jemne čistí, odstraňuje prach, pracuje antistaticky vzhľadom na obsah glycerínu a katiónové látky. Zanecháva čerstvú, príjemnú vôňu.

Buzzy aktívny pena 435 ml - Nábytok
2,54 €

Buzzy aktívna pena – Nábytok – pena na čistenie nábytku. Výrobok je vhodný pre čistenie drevených a drevených povrchov. Jemne čistí, odstraňuje prach a má antistatické účinky. Poskytuje jemný lesk vďaka obsahu emulzie avokádového oleja a zanecháva príjemnú a sviežu vôňu.

Buzzy aktívny pena 435 ml - Windows a sklá
3,02 €

Buzzy aktívna pena – Okná a skla – pena na čistenie skla, zrkadiel a iných sklenených povrchov. Ľahko odstraňuje všetky nečistoty. Pridanie alkoholu produkt rýchlo vyparí a nezanecháva pruhy ani škvrny a dáva lesk.

Buzzy drôtenka sa saponátom 10 ks
2,35 €

Buzzy drôtenka sa saponátom -Skvelý čistiaci prostriedok na čistenie suchých povrchov hrncov, panvíc, keramických dosiek, umývadiel, krbov, pecí atď. Balenie obsahuje 10 ks.

Buzzy pracie prášok Colour 3,3 kg
8,60 €

Buzzy prací prášok CoLour 3,3 kg – účinný prací prášok na biele a stálofarebné prádlo s marseillským mydlom a siLou kyseliny citrónovej. Veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode a výBorne perie od nízkych teplôt 20 – 95 ° C a ľahko odstráni všetky nečistoty i škvrny.

Buzzy vlhčené obrúsky Kúpeľňa 48ks - Kúpeľňa
1,62 €

Vlhčené obrúsky – vlhčené obrúsky nemeckej značky sú vhodné pre každú modernú ženu, ktorá nechce upratovaním tráviť celé dni. Tieto utierky umožňujú jedným pohybom umyť všetky plochy v kúpeľni a zbaviť ich Tak nánosov mydla, sprochové gélu alebo šampónov a prachu.