Bruxxi Konferenčný stolík Zaky, 60 cm, masív Sheesham-27%
332,76 € 240 €

Akcia

Konferenčný stolík Zaky vás zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhly tvar a dizajnová podnož z kovu v čiernej farbe dodá stolíku jeho jedinečnosť. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Konferenčný stolík Lilly, 80 cm, biela-28%
216,76 € 156,01 €

Akcia

Konferenčný stolík Lilly vo vysokomodernom dizajne rozjasní vašu obývaciu izbu. Stolová doska je z MDF v bielej farbe vo vysokom lesku a oceľová podnož má takisto bielu farbu. Skvele vám poslúži v obývacej izbe na odloženie potrebných vecí či rôznych dekorácií.

Bruxxi Pracovný stôl/komoda Edit, 166 cm, biela-27%
540,75 € 392 €

Akcia

Pracovný stôl Edit je viacúčelový moderný stôl, ktorý sa hodí do kancelárie, pracovne či študentskej izby. Jedným ťahom zasuniete stolovú dosku a máte modernú komodu.

Bruxxi Konferenčný stolík Guls, 74 cm, biela-27%
143,97 € 104 €

Akcia

Konferenčný stolík Guls je štýlový stolík, ktorý vás hneď na prvý pohľad zaujme svojim moderným dizajnom. Vďaka 4 priestranným odkladacím boxom máte dostatok miesta na odloženie novín, časopisov, TV ovládača či dekoratívnych košíkov.

Bruxxi Konferenčný stolík Scanio, 80x45 cm, čierna/buk-34%
219 € 143,09 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Konferenčný stolík Scanio je moderný dizajnový nábytok s výraznými prvkami škandinávskeho retro štýlu.

Kolekcia dizajnového nábytku Scanio predstavuje stále veľmi obľúbený škandinávsky dizajn, ktorý sa vyznačuje kombináciou dreva a bielej, prípadne tiež čiernej farby.

Bruxxi Konferenčný stolík Mumbai, 110 cm, masív Sheesham-27%
290 € 210 €

Akcia

Konferenčný stolík Mumbai predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný konferenčný stolík z kolekcie nábytku Mumbai z dreva Sheesham poskytuje veľký úložný priestor v obývacej izbe pri pohovke.

Bruxxi Odkladacie stolíky Scanio, 2 ks, čierna/buk-34%
160 € 104,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odkladacie stolíky Scanio sú moderné dizajnový nábytok s výraznými prvkami škandinávskeho retro štýle.

Kolekcia dizajnového nábytku Scanio predstavuje stále veľmi obľúbený škandinávsky dizajn, ktorý sa vyznačuje kombináciou dreva a bielej alebo čiernej farby.

Bruxxi Tv stolík Gina, 160 cm, masív Sheesham-27%
843,70 € 608 €

Akcia

Televízny stolík Gina je nábytok vo veľmi modernom dizajne. Stolík obdĺžnikového tvaru ponúka bohatý úložný priestor vo 2 vysúvacích zásuvkách a 1 otváraciu skrinku s dvierkami.

Bruxxi Konferenčný stolík Lola, 80 cm, čierna/medená-27%
396,48 € 288 €

Akcia

Konferenčný stolík Lola vo vysokomodernom dizajne rozjasní vašu obývaciu izbu. Tvorí ho okrúhla stolová doska z bezpečnostného skla v čiernej farbe a v zrkadlovom dekóre. Kovová podnož v medenom vyhotovení má tvar písmena „V“.

Bruxxi Konferenčný stolík Sira, 44 cm, masív Sheesham-27%
171 € 124 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Konferenčný stolík Sira predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok do obývacej izby z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný konferenčný stolík Sira má tvar štvorca 44×44 cm, preto sa ľahko zmestí aj do malého interiéru bude sa hodiť aj k malej pohovke.

Bruxxi Konferenčný stolík Visa, 72 cm, strieborná-29%
414,17 € 292 €

Akcia

Konferenčný stolík Visa je dizajnový stolík v orientálnom štýle. Prekrásny povrchový dekor pôsobí luxusným dojmom. Veľká odkladacia plocha vám ponúka dostatok priestoru na odloženie novín, tv ovládača či kvetín.

Bruxxi Konzolový stôl Lenna, 100 cm, biela-28%
317,45 € 228 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Konzolový stôl Lenna je dizajnový nábytok vo vidieckom štýle. Obdĺžniková stolová doska vám poslúži na uloženie rôznych dekorácií či kvetín a disponuje 2 priestrannými zásuvkami. Celý stôl je vyrobený z masívnej borovice v bielom dekóre.

Bruxxi Jedálenský stôl Live, 48 cm, biela-33%
119,57 € 80,01 €

Akcia

Moderný jedálenský stôl Live je jedálenský nábytok v jednoduchom dizajne. Okrúhla stolová doska je vyrobená z MDF v bielej farbe s robustnou podnožou z ocele v bielej farbe.

Bruxxi Knižnica / regál Mumbai, 180 cm, masív Sheesham-27%
1 214,01 € 882,01 €

Akcia

Knižnica / regál Mumbai predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Luxusná knižnica z kolekcie nábytku Mumbai z dreva Sheesham poskytne dôstojné miesto pre uloženie vašich kníh a súčasne váš interiér pozdvihne na vyššiu úroveň.

Bruxxi Konferenčný stolík Bagli, 115 cm, masív agát-27%
338 € 245 €

Akcia

Konferenčný stolík Bagli je exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho agátového dreva.

Luxusný konferenčný stolík Bagli urobí z vašej obývačky exkluzívny priestor pre príjemne strávené večery.

Bruxxi Konferenčný stolík Jelly, 90 cm, čierna-28%
106,79 € 76 €

Akcia

Konferenčný stolík Jelly je moderný stolík v jednoduchom dizajne. Stolík je vyrobený z drevotrieskovej dosky – podnož v dekóre duba a stolová doska v čiernej farbe. Hodí sa do všetkých interiérov, predovšetkým do obývacích izieb.

Bruxxi Konferenčný stolík Krist, 76 cm, mramor-29%
221,80 € 156,01 €

Akcia

Konferenčný stolík Krist je štýlový nábytok v modernom dizajne. Priestrannú guľatú stolovú dosku z MDF s mramorovým vzhľadom dopĺňa skrížená podnož z ocele v čiernej farbe.

Bruxxi Konzolový stôl Jose, 140 cm, masívne drevo-31%
912,17 € 628 €

Akcia

Konzolový stôl Jose je vysokokvalitný nábytok v rustikálnom štýle. Elegantná stolová doska z masívneho mangového dreva je doplnená o vzdušnú kovovú podnož v matnej čiernej farbe. Tento stolík dodá šmrnc vašej obývacej izbe či spálni.

Bruxxi Nástenná polica Gerry, 35 cm, masív Sheesham-27%
82,60 € 60 €

Akcia

Nástenná polica Gerry rozjasní vašu stenu vďaka svojmu vidieckemu štýlu. Polica je vhodná na dekorácie či kvetiny. Polica je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham, rám je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Nočný stolík Greg, 60 cm, masív Sheesham-27%
466,11 € 336 €

Akcia

Nočný stolík Greg je dizajnový nábytok vo vidieckom štýle. Stolík disponuje 2 zásuvkami, kam je možné uložiť potrebné veci. Stolová doska a podnož je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Nočný stolík Luno, 50 cm, masív Sheesham-27%
415,36 € 300 €

Akcia

Nočný stolík Luno je vysoko moderný nábytok v extravagantnom štýle, ktorý skvele doplní váš priestor pri posteli. Disponuje 1 vysúvacou zásuvkou, otvorenou policou a hornou stolovou doskou, ktorú možno využiť na lampičku.

Bruxxi Odkladací/konzolový stôl Gaya, 120 cm, masív agát-29%
533,01 € 376 €

Akcia

Odkladací stôl Gaya je výnimočný nielen vďaka svojmu štýlovému dizajnu, ale tiež pre svoje univerzálne využitie. Môžete ho použiť ako odkladací stolík v akejkoľvek miestnosti, ale keď k nemu pridáte kancelársku stoličku, vznikne vám originálny a úsporný pracovný stôl.

Bruxxi Odkladací stolík Lola, 42 cm, čierna/medená-27%
171,26 € 124 €

Akcia

Odkladací stolík Lola vám môže pripomínať svojim dizajnom 70. roky. Okrúhla stolová doska je z bezpečnostného čierneho skla a v zrkadlovom dekóre. Kovová podnož v medenom vyhotovení je tvarovaná do písmena „V“.

Bruxxi Odkladacie stolíky Akola, 53 cm, súprava 2 ks, masív Sheesham-27%
391 € 284 €

Akcia

Odkladacie stolíky Akola predstavujú exkluzívny a variabilný dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Súprava dvoch okrúhlych stolíkov Akola vo vašom interiéri nájde celý rad uplatnení – ako malé konferenčné stolíky alebo odkladacie stolíky vedľa pohovky.

Bruxxi Pracovný stôl Alia, 119 cm, biela/modrá-27%
349,28 € 251,99 €

Akcia

Pracovný stôl Alia je určený pre všetkých malých i veľkých školákov. Má skvelý dizajn a niekoľko funkcií – nastaviteľnosť výšky a sklonu stolovej dosky, integrované pravítko, priehradku na perá či ceruzky, ktoré spríjemnia učenie či maľovanie.

Bruxxi Pracovný stôl Erne, 145 cm, biela-28%
433,53 € 312 €

Akcia

Pracovný stôl Erne je moderný stôl v jednoduchom dizajne. Vysoko lesklú stolovú dosku bielej farby dopĺňa postranný regál s 3 policami. Stôl disponuje aj priestorom pre počítačovú klávesnicu.

Bruxxi TV stolík s 2 dverami Repa, 140 cm, masív, Sheesham, biela-29%
661 € 465 €

Akcia

TV stolík s dverami a otvorenou policou Repa je úžasný televízny stolík nielen pre televíziu, ale aj multimediálne zariadenia.

Televízny stolík Repa z exotického masívneho dreva Sheesham má vďaka okrúhlym rozbiehajúcim sa nohám výrazný retro vzhľad.

Bruxxi Jedálenská stolička Larisa, sivá-30%
172,59 € 120 €

Akcia

Jedálenská stolička Larisa je štýlový jedálenský nábytok v modernom dizajne. Pohodlné sedadlo je očalúnené zamatovou látkou sivej farby doplnené o robustnú podnož z masívneho kaučukového dreva. Dizajnový tvar sedadla dodá celej stoličke naozajstný šmrnc.

Špičkový dizajn, ktorý chráni naše životné prostredie. Brüxxi je nemecká značka s jednoznačným zameraním na špičkový dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu, prijateľné ceny a ochranu životného prostredia.

Niekoľko kolekcií dizajnového nábytku od značky Brüxxi sa vyrába z masívneho agátového dreva alebo dreva Sheesham. Použitý materiál je certifikovaným produktom FSC®, čo znamená, že je kladený zvláštny dôraz na udržateľnosť použitých materiálov. Preto zakúpením rady produktov od značky Brüxxi podporujete existenciu lesov. Pokiaľ patríte medzi jedincov s ekologickým zmýšľaním, no zároveň sa chcete doma obklopovať kvalitnými predmetmi, inšpirujte sa napríklad kolekciou dizajnového nábytku z masívu Mumbai.

Ďalšou dobrou správou pre originálne osobnosti je fakt, že väčšina výrobkov tejto značky je vyrábaná ručne a každý kúsok nábytku zhotovený z prírodného dreva je originál. Bruxxi navyše dopĺňa svoje portfólio nábytku luxusnými bytovými doplnkami – pre krásny interiér vyladený do detailu.

Špičkový dizajn, ktorý chráni naše životné prostredie. Brüxxi je nemecká značka s jednoznačným zameraním na špičkový dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu, prijateľné ceny a ochranu životného prostredia.

Niekoľko kolekcií dizajnového nábytku od značky Brüxxi sa vyrába z masívneho agátového dreva alebo dreva Sheesham. Použitý materiál je certifikovaným produktom FSC®, čo znamená, že je kladený zvláštny dôraz na udržateľnosť použitých materiálov. Preto zakúpením rady produktov od značky Brüxxi podporujete existenciu lesov. Pokiaľ patríte medzi jedincov s ekologickým zmýšľaním, no zároveň sa chcete doma obklopovať kvalitnými predmetmi, inšpirujte sa napríklad kolekciou dizajnového nábytku z masívu Mumbai.

Ďalšou dobrou správou pre originálne osobnosti je fakt, že väčšina výrobkov tejto značky je vyrábaná ručne a každý kúsok nábytku zhotovený z prírodného dreva je originál. Bruxxi navyše dopĺňa svoje portfólio nábytku luxusnými bytovými doplnkami – pre krásny interiér vyladený do detailu.