Brumee Odrážadlo Speedee
33,30 € 27,90 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Speedee je ľahké, má športovú a stabilnú konštrukciu. Komfortné a ergonomické sedadlo a vyprofilované miesto na kolená pre pohodlie dieťaťa. Stabilné kolesá na kovových nápravách.

Brumee Odrážadlo Driftee
37,37 € 30,90 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Driftee má atraktívny športový dizajn a pevnú konštrukciu. Nechýba ani volant s klaksónom a stabilné kolesá na kovových nápravách.

Brumee Odrážadlo Wildee
37,37 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Smartee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou, jeho predok pripomína masku legendárneho Jeepu. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.

Brumee Príves k odrážadlu Carre
24,07 € 19,90 €

Ideálny doplnok k odrážadlám Brumee je tento praktický príves. Môžete ho používať doma aj vonku. Príves má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou a odnímateľnou vnútornou nádobou, vhodnou napríklad na pieskovisko. Vaše dieťa si užije ešte viac zábavy, ak na odrážadlo pripojíte príves.

Brumee Odrážadlo Crazee
44,07 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Crazee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou pripomínajúcou terénnu štvorkolku. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.

Brumee Odrážadlo Smartee
40,37 € 35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Smartee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou. Svojim tvarom pripomína auto v štýle low-rider. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.

Brumee Odrážadlo Sportee
40,37 € 35,90 €

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Sportee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou. Prednou maskou pripomína jedno nemenované superšportové auto. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.