Brumee Odrážadlo Driftee
37,37 € 35,90 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Driftee má atraktívny športový dizajn a pevnú konštrukciu. Nechýba ani volant s klaksónom a stabilné kolesá na kovových nápravách.

Brumee Odrážadlo Nutee

Brumee Odrážadlo Nutee

Hodnotenie: 5
40,90 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Nute je ľahké, má odolnú prednú časť, ktorá pripomína hlavu veveričky. Nechýba ani volant s klaksónom a stabilné kolesá na kovových nápravách.

Brumee Odrážadlo Smartee
40,37 € 39,90 €

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Smartee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou. Svojim tvarom pripomína auto v štýle low-rider. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.

Brumee Odrážadlo Speedee
37,90 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Speedee je ľahké, má športovú a stabilnú konštrukciu. Komfortné a ergonomické sedadlo a vyprofilované miesto na kolená pre pohodlie dieťaťa. Stabilné kolesá na kovových nápravách.

Brumee Odrážadlo Sportee
44,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Sportee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou. Prednou maskou pripomína jedno nemenované superšportové auto. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.

Brumee Príves k odrážadlu Carre
24,07 € 21,90 €

Ideálny doplnok k odrážadlám Brumee je tento praktický príves. Môžete ho používať doma aj vonku. Príves má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou a odnímateľnou vnútornou nádobou, vhodnou napríklad na pieskovisko. Vaše dieťa si užije ešte viac zábavy, ak na odrážadlo pripojíte príves.

Brumee Odrážadlo Crazee
44,07 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Crazee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou pripomínajúcou terénnu štvorkolku. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.

Brumee Odrážadlo Wildee
38,90 €

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Smartee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou, jeho predok pripomína masku legendárneho Jeepu. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.