Brumee Odrážadlo Crazee
44,07 €
42,30 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Crazee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou pripomínajúcou terénnu štvorkolku. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.


Brumee Odrážadlo Driftee
38,20 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Driftee má atraktívny športový dizajn a pevnú konštrukciu. Nechýba ani volant s klaksónom a stabilné kolesá na kovových nápravách.


Brumee Odrážadlo Nutee

Brumee Odrážadlo Nutee

Hodnotenie: 5
40,70 €
39,90 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Nute je ľahké, má odolnú prednú časť, ktorá pripomína hlavu veveričky. Nechýba ani volant s klaksónom a stabilné kolesá na kovových nápravách.


Brumee Orážadlo s prívesom Farmer
65,60 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Farmee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou pripomínajúcou predok traktora, nechýba ani volant s klaksónom. Súčasťou balenia je aj praktický príves.


Brumee Odrážadlo Smartee
40,37 €
39,30 €

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Smartee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou. Svojim tvarom pripomína auto v štýle low-rider. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.


Brumee Odrážadlo Speedee
33,60 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Speedee je ľahké, má športovú a stabilnú konštrukciu. Komfortné a ergonomické sedadlo a vyprofilované miesto na kolená pre pohodlie dieťaťa. Stabilné kolesá na kovových nápravách.


Brumee Odrážadlo Sportee
40 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Sportee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou. Prednou maskou pripomína jedno nemenované superšportové auto. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.


Brumee Odrážadlo Wildee
38,50 €

Odrážadlá Brumbee sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Smartee má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou, jeho predok pripomína masku legendárneho Jeepu. Veľkou prednosťou sú stabilné kolesá na kovovej náprave a ľahký a odolný materiál.


Brumee Príves k odrážadlu Carre
24,07 €
22,50 €

Ideálny doplnok k odrážadlám Brumee je tento praktický príves. Môžete ho používať doma aj vonku. Príves má atraktívny dizajn s pevnou konštrukciou a odnímateľnou vnútornou nádobou, vhodnou napríklad na pieskovisko. Vaše dieťa si užije ešte viac zábavy, ak na odrážadlo pripojíte príves.