Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Boya BY-M3 OP (E61PBYM3OP) Boya Ubiquiti UniFi Access Reader Lite - Prístupová NFC čítačka, krytie IP54, PoE
Boya BY-M3 OP (E61PBYM3OP)

Malý, kompaktný klopový mikrofón lavalier určený pre používanie s chytrou akčné kamerou DJI OSMO Pocket.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Boya Ubiquiti Quick-Mount držiak pre Ubiquiti CPE jednotky Boya Ubiquiti UniFi Access Reader Lite - Prístupová NFC čítačka, krytie IP54, PoE
Boya Ubiquiti Quick-Mount držiak pre Ubiquiti CPE jednotky

Popis produktu Quick-mount je univerzálny polohovateľný držiak určený pre širokú škálu CPE jednotiek Ubiquiti.

môžete mať 03.10 - 05.10

Partner: VISO TRADE
Boya Ubiquiti UniFi Access Reader Lite - Prístupová NFC čítačka, krytie IP54, PoE Boya Ubiquiti UniFi Access Reader Lite - Prístupová NFC čítačka, krytie IP54, PoE
Boya Ubiquiti UniFi Access Reader Lite - Prístupová NFC čítačka, krytie IP54, PoE

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite; UniFi Access Reader Lite je moderná NFC a Bluetooth čítačka, ktorá je súčasťou riešenia UniFi Access. Čítačka je napájaná pomocou PoE 802.3af, disponuje krytím IP54 …

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: VISO TRADE
Boya BY-M1 Pro, černá Boya BY-M1 Pro, černá
Boya BY-M1 Pro, černá

Venujete sa mobilnej žurnalistike alebo vykonávate online výučbu? K práci sa vám bude hodiť kvalitný lavalierový duálny mikrofón Boya BY-M1 Pro sa všesmerovým polárnym vzorom a kondenzátorovým prevodníkom. Hlas sníma vo výbornej čistote a pripája sa ľahko pomocou 4m kábla s 3,5 mm jack konektorom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-M1000, čierna Boya BY-M1 Pro, černá
Boya BY-M1000, čierna

YouTuberi, vloggeri, podcasteri aj hudobníci z neho budú paf – praktický kondenzátorový mikrofón Boya BY-M1000 si získa všetkých tvorcov zvukového obsahu svojím odolným prevedením aj možnosťou výberu z 3 režimov snímania zvuku. Ponúka kardioidný, všesmerový a osmičkový režim. Pripája sa XLR káblom a vďaka útlmu až o 10 dB je mimoriadne vhodný pre nahrávanie perkusných nástrojov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-M1DM, čierna Boya BY-M1 Pro, černá
Boya BY-M1DM, čierna

Venujete sa mobilnej žurnalistike alebo vykonávate online výučbu? K práci sa vám bude hodiť kvalitný lavalierový duálny mikrofón Boya BY-M1DM so všesmerovým polárnym vzorom a kondenzátorovým prevodníkom. Hlas sníma vo výbornej čistote a pripája sa ľahko pomocou 4m kábla s 3,5 mm jack konektorom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-MC2, čierna Boya BY-WFM12 Sada, čierna
Boya BY-MC2, čierna

Veľmi vhodný pre spevákov a speváčky, skvelý pre online komunikáciu a konferencie – praktický kondenzátorový mikrofón Boya BY-MC2 si získa všetkých tvorcov zvukového obsahu svojim odolným prevedenímsuperkardioidnou smerovou charakteristikou s potlačením zvuku prúdiaceho zozadu mikrofónu. Mikrofón disponuje slúchadlovým výstupom. Pre napájanie je nutné USB pripojenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-PM700, čierna Boya BY-WFM12 Sada, čierna
Boya BY-PM700, čierna

YouTuberi, vloggeri, podcasteri aj hudobníci z neho budú paf – praktický stolný mikrofón Boya BY-PM700 si získa všetkých tvorcov zvukového obsahu svojím kvalitným celokovovým prevedením aj možnosťou výberu zo 4 režimov snímania zvuku. Ponúka kardioidný, všesmerový, osmičkový aj stereofónny režim. Pripája sa microUSB káblom a má slúchadlový výstup.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-WFM12 Sada, čierna Boya BY-WFM12 Sada, čierna
Boya BY-WFM12 Sada, čierna

Reportéri, YouTuberi, streameri a ďalší ocenia praktickú sadu prijímača, vysielača a mikrofónu Boya BY-WFM12 nielen pri natáčaní v teréne. Prijímač možno ľahko pripevniť na kameru či mobil. Vysielač umožňuje používanie 2 mikrofónov naraz. Príjemným bonusom je až 40 m dosah. Klopový mikrofón vďaka omnidirekcionálnemu polárnemu vzoru sníma zvuk zo všetkých strán rovnako kvalitne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-WHM8 Pro, čierna Boya BY-WM4 Pro K2 Sada, čierna
Boya BY-WHM8 Pro, čierna

Skvelý pre nahrávanie vokálov alebo gitary, ale aj pre spravodajské a scénické aplikácie – kvalitný bezdrôtový ručný mikrofón Boya BY-WMH8 Pro s OLED displejom a s kardiodným polárnym vzorom bude vašim spoľahlivým partnerom, ktorý zachytí hlas a zvuk v kryštalickej čistote. Napájanie prebieha cez 2 AA batérie.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Boya BY-WM4 Pro K1 Sada čierna Boya BY-WM4 Pro K2 Sada, čierna
Boya BY-WM4 Pro K1 Sada čierna

Reportéri, YouTuberi, streameri a ďalší ocenia praktickú sadu prijímača, vysielača a mikrofónu Boya BY-WM4 Pre K1 nielen pri natáčaní v teréne. Prijímač využíva ultrakrátke rádiové vlny s nízkou úrovňou rušenia a so schopnosťou preniknúť aj múrmi. Vysielač disponuje mikrofónnym a linkovým vstupom. Bonusom je až 60 m dosah. Pre priamy monitoring je k dispozícii slúchadlový a linkový výstup. Klopový mikrofón vďaka omnidirekcionálnemu polárnemu vzoru sníma zvuk zo všetkých strán rovnako kvalitne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-WM4 Pro K2 Sada, čierna Boya BY-WM4 Pro K2 Sada, čierna
Boya BY-WM4 Pro K2 Sada, čierna

Reportéri, YouTuberi, streameri a ďalší ocenia praktickú sadu prijímača, vysielača a mikrofónu Boya BY-WM4 Pro K2 nielen pri natáčaní v teréne. Prijímač využíva ultrakrátke rádiové vlny s nízkou úrovňou rušenia a so schopnosťou preniknúť aj múrmi. Vysielač disponuje mikrofónnym a linkovým vstupom. Bonusom je až 60 m dosah. Pre priamy monitoring je k dispozícii slúchadlový a linkový výstup. Klopový mikrofón vďaka omnidirekcionálnemu polárnemu vzoru sníma zvuk zo všetkých strán rovnako kvalitne.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Boya BY-WM8 PRO-K2 Sada Boya BY-WM8 PRO-K2 Sada
Boya BY-WM8 PRO-K2 Sada

Reportéri, YouTuberi, streameri a ďalší ocenia praktickú sadu prijímača, 2 vysielačov a 2 mikrofónov Boya BY-WM8 Pro K2 nielen pri natáčaní v teréne. Prijímač využíva ultrakrátke rádiové vlny s nízkou úrovňou rušenia a so schopnosťou preniknúť aj múrov. Vysielač disponuje mikrofónnym a linkovým vstupom. Bonusom je až 100 m dosah. Pre priamy monitoring je k dispozícii slúchadlový a linkový výstup. Klopový mikrofón vďaka omnidirekcionálnemu polárnemu vzoru sníma zvuk zo všetkých strán rovnako kvalitne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Boya BY-PM500, čierna Boya BY-WM8 PRO-K2 Sada
Boya BY-PM500, čierna

YouTuberi, vloggeri, podcasteri aj hudobníci z neho budú paf – praktický stolný mikrofón Boya BY-PM500 si získa všetkých tvorcov zvukového obsahu svojím kvalitným skladacím prevedením aj možnosťou výberu z 3 režimov snímania zvuku. Ponúka kardioidný, guľový a stereofónny režim. Pripája sa USB-C káblom a disponuje tlačidlom Mute.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL