Born Copenhagen Veľká knižočka NIGHT & DAY
22,20 €

Veľká knižočka NIGHT & DAY môže byť prvou knižkou pre vášho malého chrobáčika. Vďaka našej nočnej a dennej mäkkej knižke sa bude môcť vaše dieťa hrať a skúmať krásnu nočnú oblohu a objaviť tak krásne ručne kreslené prírodné ilustrácie na svetlej strane.

Born Copenhagen Plachta vodeodolná
8 €

Vodeodolná plachta je navrhnutá tak, aby vyhovovala hniezdočkám. Namiesto používania obyčajnej plienky, ktorá má predísť grckaniu alebo oslintaniu priamo na hniezdočko, slúži presne toto prestieradlo, ktoré je vodoodpudivé a má vodotesnú membránu.

Born Copenhagen Mantinel

Born Copenhagen Mantinel

Hodnotenie: 4,9
90 €

Mantinely sú navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine štandardných postieľok na trhu. Poskytujú pre malé deti útulné a bezpečné prostredie pre spanie, aby sa zabezpečilo, že malé ručičky a nožičky nebudú zachytené v postieľke.

Born Copenhagen Hniezdočko
95,90 €

Hniezdočká sú navrhnuté tak, aby poskytli najlepší začiatok života novorodencom. Je multifunkčnou prenosnou detskou postieľkou, ktorú môžeme umiestniť na manželskú posteľ, klasickú detskú postieľku, kolísku, sedačku do kočíka a kamkoľvek inam.

Born Copenhagen Obliečky 100x135 a 40x60 cm
75 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské obliečky 100×135 a 40×60 cm od dánskej značky Born Copenhagen boli vyrobené so zameraním na všetky malé detaily, čo je dôvod, prečo sú vo vnútri francúzske švy. Poťah na perinku je vybavený skrytým YKK zipsom, vankúš potom bez zipsov a gombíkov.

Born Copenhagen Origami
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne origami od dánskej značky Born Copenhagen budú perfektnou výzdobou do izbičiek. Sú vyrobené z certifikovaného papiera FSC a vytlačené v príjemných farbách.

Born Copenhagen Dojčiaci vankúš
62,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš dánskej značky Born Copenhagen je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu ako pre mamičky, tak pre dojčatá počas dojčenia. Bez ohľadu na to, akej pozícii dávate prednosť, dojčiaci vankúš vám poskytne podporu, uvoľňuje napätie na krku, chrbte a ramene.