Born Copenhagen Hniezdočko
95,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hniezdočká sú navrhnuté tak, aby poskytli najlepší začiatok života novorodencom. Je multifunkčnou prenosnou detskou postieľkou, ktorú môžeme umiestniť na manželskú posteľ, klasickú detskú postieľku, kolísku, sedačku do kočíka a kamkoľvek inam.

Born Copenhagen Origami
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originální origami od dánské značky Born Copenhagen budou perfektní výzdobou do pokojíčků. Jsou vyrobeny z certifikovaného papíru FSC a vytištěny v příjemných barvách.

Born Copenhagen Plachta vodeodolná
8 €

Vodeodolná plachta je navrhnutá tak, aby vyhovovala hniezdočkám. Namiesto používania obyčajnej plienky, ktorá má predísť grckaniu alebo oslintaniu priamo na hniezdočko, slúži presne toto prestieradlo, ktoré je vodoodpudivé a má vodotesnú membránu.

Born Copenhagen Veľká knižočka NIGHT & DAY
22,20 €

Veľká knižočka NIGHT & DAY môže byť prvou knižkou pre vášho malého chrobáčika. Vďaka našej nočnej a dennej mäkkej knižke sa bude môcť vaše dieťa hrať a skúmať krásnu nočnú oblohu a objaviť tak krásne ručne kreslené prírodné ilustrácie na svetlej strane.

Born Copenhagen Mantinel

Born Copenhagen Mantinel

Hodnotenie: 5
90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mantinely sú navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine štandardných postieľok na trhu. Poskytujú pre malé deti útulné a bezpečné prostredie pre spanie, aby sa zabezpečilo, že malé ručičky a nožičky nebudú zachytené v postieľke.

Born Copenhagen Povlečení 100x135 a 40x60 cm
74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětské povlečení 100×135 a 40×60 cm od dánské značky Born Copenhagen bylo vyrobeno se zaměřením na všechny malé detaily, což je důvod, proč jsou vevnitř francouzské švy. Potah na peřinku je vybaven skrytým YKK zipem, polštář poté bez zipů a knoflíků.

Born Copenhagen Kojící polštář
62,90 €

Novinka

Kojící polštář dánské značky Born Copenhagen je navržen tak, aby poskytoval optimální podporu jak pro maminky, tak pro kojence během kojení. Bez ohledu na to, jaké pozici dáváte přednost, kojící polštář vám poskytne podporu, uvolňuje napětí na krku, zádech a rameni.