Born Copenhagen

Born Copenhagen Veľká knižočka NIGHT & DAY

Born Copenhagen Veľká knižočka NIGHT & DAY

22,20 €
21,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Veľká knižočka NIGHT & DAY môže byť prvou knižkou pre vášho malého chrobáčika. Vďaka našej nočnej a dennej mäkkej knižke sa bude môcť vaše dieťa hrať a skúmať krásnu nočnú oblohu a objaviť tak krásne ručne kreslené prírodné ilustrácie na svetlej strane.

Tovar od predajcu MALL
Born Copenhagen Plachta vodeodolná LEAVES
1x

Born Copenhagen Plachta vodeodolná

8,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Vodeodolná plachta je navrhnutá tak, aby vyhovovala hniezdočkám. Namiesto používania obyčajnej plienky, ktorá má predísť grckaniu alebo oslintaniu priamo na hniezdočko, slúži presne toto prestieradlo, ktoré je vodoodpudivé a má vodotesnú membránu.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Born Copenhagen Hniezdočko LEAVES
5x

Born Copenhagen Hniezdočko

103,90 €
87,10 €
Doprava zadarmo

Hniezdočká sú navrhnuté tak, aby poskytli najlepší začiatok života novorodencom. Je multifunkčnou prenosnou detskou postieľkou, ktorú môžeme umiestniť na manželskú posteľ, klasickú detskú postieľku, kolísku, sedačku do kočíka a kamkoľvek inam.

Tovar od predajcu MALL
Born Copenhagen Origami GREY & WHITE

Born Copenhagen Origami

22,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Originálne origami od dánskej značky Born Copenhagen budú perfektnou výzdobou do izbičiek. Sú vyrobené z certifikovaného papiera FSC a vytlačené v príjemných farbách.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Born Copenhagen Mantinel LEAVES
13x

Born Copenhagen Mantinel

96,90 €
81,60 €
Doprava zadarmo

Mantinely sú navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine štandardných postieľok na trhu. Poskytujú pre malé deti útulné a bezpečné prostredie pre spanie, aby sa zabezpečilo, že malé ručičky a nožičky nebudú zachytené v postieľke.

Tovar od predajcu MALL
Born Copenhagen Obliečky FLORA eu - 100x135 a 40x60 cm

Born Copenhagen Obliečky 100x135 a 40x60 cm

74,90 €
68,80 €

Detské obliečky 100×135 a 40×60 cm od dánskej značky Born Copenhagen boli vyrobené so zameraním na všetky malé detaily, čo je dôvod, prečo sú vo vnútri francúzske švy. Poťah na perinku je vybavený skrytým YKK zipsom, vankúš potom bez zipsov a gombíkov.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Born Copenhagen Dojčiaci vankúš LEAVES
1x

Born Copenhagen Dojčiaci vankúš

72,90 €
61,90 €

Dojčiaci vankúš dánskej značky Born Copenhagen je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu ako pre mamičky, tak pre dojčatá počas dojčenia. Bez ohľadu na to, akej pozícii dávate prednosť, dojčiaci vankúš vám poskytne podporu, uvoľňuje napätie na krku, chrbte a ramene.

Tovar od predajcu MALL