Boots Gumáky Troncheto  PVC nízke zelená 44
8,46 €

Gumáky Boots Troncheto sú nízke čižmy (výška: 28 cm) – vodeodolné dámske/pánske pracovné topánky z PVC. Tieto gumáky sú vhodné aj na iné, ako pracovné aktivity. Hlboký dezén podošvy zabezpečuje komfortnú prácu aj v náročných podmienkach.


Boots Bezpečnostné gumáky Eurofort S4 biela 41
17,56 €

Vysoké bezpečnostné gumáky Eurofort S4 sú antistatické pracovné topánky z PVC a nitrilu s oceľovou tužinkou v špičke a hlbokým dezénom. Sú odolné voči pôsobeniam rastlinných a živočíšnych tukov.


Boots Gumáky BC Food O4  biela 36
14,05 €

Vysoké dámske aj pánske čižmy resp. gumáky BC Food O4 FO SRC sú antistatické, nepremokavé pracovné topánky gumákového typu z PVC a nitrilu po kolená. Tieto pracovné topánky sú rezistentné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov.


Boots Gumáky Eurofort  S5 čierna 41
17,59 €

Pánske čižmy resp. gumáky pod kolená Eurofort S5 značky Boots sú vysoké vodeodolné ochranné pracovné topánky z PVC a nitrilu s reflexnými prvkami a bezpečnostnou oceľovou tužinkou v špičke.


Boots Gumáky Ginocchio PVC biela 45
6,23 €

Univerzálne (dámske aj pánske) pracovné čižmy resp. gumáky Boots Ginocchio PVC sú vysoké čižmy pod kolená z PVC bez ochranných prvkov. Podošva s hlbokým dezénom je prispôsobená práci v náročných podmienkach.


Boots Zateplené čižmy Polar zelená 39
17,21 €

Vysoké zateplené pracovné PVC čižmy resp. gumáky Boots Polar sú pracovné topánky s vyberateľnou, ale nie odnímateľnou tepelnou vložkou. Táto pracovná obuv je bez bezpečnostných prvkov s hlbokým a riedkym dezénom na podošve.


Značka Boots company ponúka sortiment PVC gumákov, gumených topánok, gumených galošov, gumených čižiem a zateplených gumákov.

Značka Boots company ponúka sortiment PVC gumákov, gumených topánok, gumených galošov, gumených čižiem a zateplených gumákov.