Boots Gumáky BC Food O4 biela 43
4x

Boots Gumáky BC Food O4

15,43 €

Vysoké dámske aj pánske čižmy resp. gumáky BC Food O4 FO SRC sú antistatické, nepremokavé pracovné topánky gumákového typu z PVC a nitrilu po kolená. Tieto pracovné topánky sú rezistentné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov.

Boots Zateplené čižmy Polar zelená 41
3x

Boots Zateplené čižmy Polar

18,89 €

Vysoké zateplené pracovné PVC čižmy resp. gumáky Boots Polar sú pracovné topánky s vyberateľnou, ale nie odnímateľnou tepelnou vložkou. Táto pracovná obuv je bez bezpečnostných prvkov s hlbokým a riedkym dezénom na podošve.

Boots Bezpečnostné gumáky Eurofort S4 biela 43

Boots Bezpečnostné gumáky Eurofort S4

18,32 €

Vysoké bezpečnostné gumáky Eurofort S4 sú antistatické pracovné topánky z PVC a nitrilu s oceľovou tužinkou v špičke a hlbokým dezénom. Sú odolné voči pôsobeniam rastlinných a živočíšnych tukov.

Boots Gumáky Eurofort S5 žltá 44
2x

Boots Gumáky Eurofort S5

19,31 €
Doprava zadarmo

Pánske čižmy resp. gumáky pod kolená Eurofort S5 značky Boots sú vysoké vodeodolné ochranné pracovné topánky z PVC a nitrilu s reflexnými prvkami a bezpečnostnou oceľovou tužinkou v špičke.

Boots Gumáky Ginocchio PVC čierna 43
60x

Boots Gumáky Ginocchio PVC

6,83 €

Univerzálne (dámske aj pánske) pracovné čižmy resp. gumáky Boots Ginocchio PVC sú vysoké čižmy pod kolená z PVC bez ochranných prvkov. Podošva s hlbokým dezénom je prispôsobená práci v náročných podmienkach. Výška cca 37cm.

Boots Gumáky Troncheto PVC nízke zelená 37
39x

Boots Gumáky Troncheto PVC nízke

9,28 €
Posledný kus za túto cenu!

Gumáky Boots Troncheto sú nízke čižmy (výška: 28 cm) – vodeodolné dámske/pánske pracovné topánky z PVC. Tieto gumáky sú vhodné aj na iné, ako pracovné aktivity. Hlboký dezén podošvy zabezpečuje komfortnú prácu aj v náročných podmienkach.

Značka Boots company ponúka sortiment PVC gumákov, gumených topánok, gumených galošov, gumených čižiem a zateplených gumákov.