Boon CATCH BOWL - Miska s prísavkou, modro-zelená
10,99 €

CATCH BOWL – Miska s prísavkou v modro-zelenom prevedení od značky Boon je ideálnym riešením pre deti, ktoré sa učia samé jesť. Vstavaná záchytná plocha sa rozširuje smerom k dieťaťu a umožňuje odvádzať jedlo späť do misky. Je navyše vyrobená z mäkkého poddajného materiálu, ktorý sa ľahko čistí a pri náraze sa ohýba.

Boon SQUIRT - Kŕmiaca lyžička s dávkovačom
9,99 €

SQUIRT Kŕmiaca lyžička s dávkovačom od značky Boon nie je obyčajná lyžička, jedná sa o lyžičku a mištičku na kŕmenie v jednom. Už neriskujte prípadný neporiadok ako pri kŕmení klasickým spôsobom. Vďaka šikovnému uzatváraciemu systému potraviny bezpečne uzavrite, takže nemôžu vypadnúť, a preto je to výborná pomôcka pri kŕmení nielen na cestách.

Boon LAWN - Odkvapkávač trávnik veľký - zelená
27,99 €

LAWN Odkvapkávač trávnik veľký od značky Boon padne svojím univerzálnym dizajnom do každého interiéru. Vďaka nemu budete ľahšie sušiť fľaše aj cumlíky. Zelené lamely bezpečne udržia vaše krehké riady a zároveň zaručia dostatočný prívod vzduchu pre rýchle sušenie.

Boon SNUG - Silikónové slamky, 6 ks s čistidlom
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

SNUG – Náhradné silikónové slamky s čistidlom od značky Boon k hrnčekom SNUG. Dĺžku slamiek si môžete ľahko upraviť podľa svojho. Stačí ich jednoducho odstrihnúť. Obsahuje 6 ks slamiek a čistiacu kefku.

Boon GRASS - Odkvapkávač trávnik malý - biela
21,99 €

Posledný kus za túto cenu!

GRASS Odkvapkávač trávnik malý od značky Boon padne svojím univerzálnym dizajnom do každého interiéru. Vďaka nemu budete ľahšie sušiť fľaše aj cumlíky. Biele lamely bezpečne udržia vaše krehké riady a zároveň zaručia dostatočný prívod vzduchu pre rýchle sušenie.

Boon Kompletná jedálenská súprava pre deti modro-oranžová
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletná jedálenská súprava pre deti od značky Boon so štyrmi rôznymi oddielmi pre jedlo je skvelým riešením pre zábavné kŕmenie. Samostatné časti umožňujú oddelenie jedla a protišmyková spodná strana sa uchytí k povrchu stola a udrží tanier na mieste.

Boon PATCH - Odkvapkávač trávnik úzky
19 €

Posledný kus za túto cenu!

PATCH Odkvapkávač do kuchyne od značky Boon ľahko usuší fľaše aj cumlíky. Zelené lamely pevne a bezpečne udržia vaše krehké riady. Zároveň zaručia prívod vzduchu, takže riad bude rýchlo suchý a voňavý. Zelená „tráva“ drží predmety v zvislej polohe a je ideálna pre sušenie kuchynských potrieb všetkých tvarov a veľkostí.

Boon SPRIG - Vertikálny odkvapkávač
18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálny pomocník na sušenie fľaštičiek a malé časti fľaše s náustkom pojme až 8 kusov. Vertikálny odkvapávač od značky Boon je vyrobený z nezávadných materiálov bez obsahu BPA, ftalátov a PVC.

Boon TRIP - Cestovný odkvapkávač
18 €

TRIP Cestovný odkvapávač od značky Boon je ideálnou pomôckou na cesty. Táto sada obsahuje kefu na umývanie fľaštičiek a cumlíkov a tiež trávnikový odkvapkávač. Set je možné jednoducho uzavrieť do praktického púzdra a vziať kamkoľvek so sebou.

Boon SNUG - Náhradné silikónové viečka a slamky 6 ks
9 €

SNUG Náhradné silikónové viečka a slamky vyrobené pre deti od značky Boon slúžia ako celé hrnčeky, tak aj viečka, ktoré pasujú na každý SNUG hrnček s priemerom 6,4 – 9,5 cm. Sada obsahuje náhradné tri viečka a tri slamky.

Boon Guľatá Desiatová nádobka modro-oranžová
8,50 €

Okrúhla Desiatová nádobka pre deti od značky Boon je originálna nádoba na dobroty, ktorú si deti aj rodičia zamilujú. S pevným prevedením, ktoré chráni sušienky pred zlomením, je táto nádoba ideálna na cesty. Pre zaistenie jednoduchého čistenia možné nádobu rozskrutkovať na dve polovice.

Boon SNUG - Desiatové hrnčeky 2 ks
14 €

Praktický pomocník, vďaka ktorému už nikdy nebudete riešiť rozsypané zvyšky na podlahe. Tieto desiatové hrnčeky od značky Boon využijete nielen doma ale aj na cestách. Sušienky vložíte do hrnčeka, priklopíte silikónovým viečkom a dieťa si ľahko vyberie iba toľko sušienok, koľko práve potrebuje.

Boon SNUG - Hrnček s viečkami a slamkami 7 ks
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrnčeky SNUG od značky Boon využijú deti, ktoré sú dosť staré na to, aby pili samé, ale nie natoľko staré, aby nerozlievali nápoje. Viečka sú vyrobené zo 100 % silikónu a možno ich použiť na akýkoľvek hrnček od priemeru 6,4 – 9,5 cm.

Boon SWAP - Obojstranná lyžička 2 ks
15 €

Posledný kus za túto cenu!

SWAP Obojstranná lyžička 2 ks od značky Boon s mäkkým a tuhým koncom je ideálna pre deti, ktoré začínajú jesť. Vaše dieťa vám samo oznámi, ktorá strana je pre neho lepšia. Obe strany majú plochý koniec pre ľahké stieranie jedla.

Boon Darčeková štartovacia sada
35,99 €

Veľká darčeková sada od značky Boon s najviac predávanými a obľúbenými položkami je skvelým riešením pre hravejšie kŕmenie detí a zábavnejšie upratovanie v domácnosti.