Bollé Aeromax Shiny Red Brown Fire
151,26 € 98,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Športové okuliare disponujú hydrofóbnymi a oleofóbnymi povlakmi, ktoré odpudzujú vodu a znižujú možnosť zašpinenia. Majú úpravu antifog proti nadmernému zahmlievaniu a ochránia pred UVA a UVB žiarením. Bollé Aeromax Shiny Red Brown Fire sú dodávané spolu s pevným puzdrom a handričkou z mikrovlákna.

Bollé Brecken Flotable
151,26 € 120 €

Športové okuliare disponujú hydrofóbnymi a oleofóbnymi povlakmi, ktoré odpudzujú vodu a znižujú možnosť zašpinenia. Obsahujú vzduchové bubliny, vďaka ktorým plávajú na vode. Bollé Brecken Flotable sú dodávané spolu s pevným puzdrom a handričkou z mikrovlákna.

Bollé B-Rent
93,26 € 58,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní lyžařská helma12 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé B-Rent má nastavitelnou velikost a klip na lyžařské brýle.

Bollé Aeromax Matte White & Black Vermillon
143,51 € 122,40 €

Športové okuliare disponujú hydrofóbnymi a oleofóbnymi povlakmi, ktoré odpudzujú vodu a znižujú možnosť zašpinenia. Majú úpravu antifog proti nadmernému zahmlievaniu a ochránia pred UVA a UVB žiarením. Bollé Aeromax Matte White & Black Vermillon sú dodávané spolu s pevným puzdrom a handričkou z mikrovlákna.

Bollé Backline Visor
266,90 € 207,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Backline Visor majú v balení látkové puzdro a náhradný štít.

Bollé Might Visor

Bollé Might Visor

Hodnotenie: 5
193,70 € 148 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Je kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vybavená hypoalergénnymi a priedušnými materiálmi, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Might Visor má v balení látkové puzdro.

Bollé Millenium Matte Black Flash
124,30 €

Prvotřídní sjezdová helma8 větracími otvory. Hybridní konstrukce spojující technologii In-Mold a Hardshell zajišťuje vysokou ochranu hlavy při zachování nízké hmotnosti. Bollé Millenium Matte Black Flash disponuje odnímatelnou pratelnou výstelkou a náušníky.

Bollé Nevada
105,20 €

Moderné lyžiarske okuliare. Bollé Nevada disponujú dvojitým odvetrávaným sklom, ktoré výborne izoluje a zároveň poskytuje vysokú optickú kvalitu. Technológia Wide Field of View zabezpečuje, že na zjazdovke nikdy nestratíte prehľad o tom, čo sa okolo vás deje. Okuliare sú špeciálne navrhnuté tak, aby minimalizovali zahmlievanie.

Bollé Quickster
104,92 € 76,90 €

Dětská lyžařská helma20 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci výbornou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé Quickster má nastavitelnou velikost a padne tak každému dítěti.

Bollé Rocket
38,84 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařské brýle pro děti s kategorií filtru č. 2 disponují patentovanými průduchy, které předcházejí nadměrnému zamlžování. Mají 100% UVA a UVB filtr, díky kterému ochrání zrak před slunenčím zářením. Bollé Rocket jsou vhodné pro děti od 6 let a jsou kompatibilní s většinou lyžařských helem.

Bollé Brecken (plávajúce) Black Red Hd Polarized Offshore Blue - 12459
152,25 € 130,40 €

Športové okuliare disponujú hydrofóbnymi a oleofóbnymi povlakmi, ktoré odpudzujú vodu a znižujú možnosť zašpinenia. Obsahujú vzduchové bubliny, vďaka ktorým plávajú na vode. Bollé Brecken (plávajúce) Black Red Hd Polarized Offshore Blue – 12459 sú dodávané spolu s pevným púzdrom a handričkou z mikrovlákna.