BOLEY chlapčenský set 2k polodupačiek
13,17 €

Pohodlné polodupačky s vysokým pásom pristanú každému chlapčekovi. Kvalitná bavlna a príjemné nosenie, ľahké obliekanie a ľahká údržba to sú prednosti polodupačiek, ktoré uvíta každý rodič pre svoje dieťa.

BOLEY detská súprava 3 ks body
20,85 €

Novinka

Krásne body pre vaše bábätko sa bude páčiť každej maminke a pristane každému dieťatku. Pohodlné nosenie na prvom mieste, kvalitná bavlna, jednoduchá údržba to všetko ocení každý rodič.

BOLEY detský set 2ks tričiek
19,75 €

Novinka

Pohodlné tričká pristanú každému dieťatku. Kvalitná bavlna a príjemné nosenie, ľahké obliekanie a ľahká údržba to sú prednosti tričiek, ktoré uvíta každý rodič pre svoje dieťa.

BOLEY dievčenský set 2 ks tričiek
19,75 €

Pohodlné tričká v ružovom prevedení pristanú každému dievčatku. Kvalitná bavlna a príjemné nosenie, ľahké obliekanie a ľahká údržba to sú prednosti tričiek, ktoré uvíta každý rodič pre svoje dieťa.

BOLEY dievčenský set 2ks polodupačiek
13,17 €

Pohodlné polodupačky s vysokým pásom pristanú každému dievčatku. Kvalitná bavlna a príjemné nosenie, ľahké obliekanie a ľahká údržba to sú prednosti polodupačiek, ktoré uvíta každý rodič pre svoje dieťa.

BOLEY dievčenský set 3ks body
20,85 €

Krásne body pre vaše bábätko sa bude páčiť každej maminke a pristane každému dievčatku. Pohodlné nosenie na prvom mieste, kvalitná bavlna, jednoduchá údržba to všetko ocení každý rodič.