BOLEY dievčenský set 2 ks tričiek
19,70 €

Pohodlné tričká v ružovom prevedení pristanú každému dievčatku. Kvalitná bavlna a príjemné nosenie, ľahké obliekanie a ľahká údržba to sú prednosti tričiek, ktoré uvíta každý rodič pre svoje dieťa.

BOLEY chlapčenský set 2 ks overalov MULTIPACK Unisex
24,99 €

Novinka

Detský set 2 overalov od značky Boley je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny, ktorá je príjemná na nosenie počas dňa aj na spinkanie. Šedé overalíky s roztomilými obrázkami lesa sa ľahko zapínajú na zips z prednej strany.

BOLEY dievčenský set 2 ks polodupačiek MULTIPACK GIRLS
11,99 €

Novinka

Dievčenský set 2 ks polodupačiek s pohodlným širokým lemom v páse od značky Boley je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny, ktorá sa hodí pre príjemné nosenie na celý deň. Polodupačky v praktických farbách a jednoduchom dizajne sa budú dobre kombinovať s ďalšími kúskami oblečenia.

BOLEY chlapčenský set 2 ks polodupačiek MULTIPACK BOYS
11,99 €

Novinka

Chlapčenský set 2 ks polodupačiek s pohodlným širokým lemom v páse od značky Boley je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny, ktorá sa hodí pre príjemné nosenie na celý deň. Polodupačky v praktických farbách a jednoduchom dizajne sa budú dobre kombinovať s ďalšími kúskami oblečenia.

BOLEY detský set 2ks tričiek
19,70 €

Pohodlné tričká pristanú každému dieťatku. Kvalitná bavlna a príjemné nosenie, ľahké obliekanie a ľahká údržba to sú prednosti tričiek, ktoré uvíta každý rodič pre svoje dieťa.

BOLEY detský set 2 ks tričiek MULTIPACK Unisex
18,99 €

Novinka

Detský set 2 tričiek od značky Boley je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny, ktorá je príjemná na nosenie počas dňa aj na spinkanie. Šedé tričká s roztomilými obrázkami majú zapínanie na patentky na ramienku.

BOLEY detský set 3 ks body s dlhým rukávom MULTIPACK
17,99 €

Novinka

Detský set 3 body prekrížených na ramenách s dlhým rukávom od značky Boley je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny. Základný kúsok oblečenia pre bábätká má praktické zapínanie na patentky medzi nožičkami. Kríženie predného a zadného dielu na ramenách zaistí najpohodlnejšie obliekanie cez hlavičku.

BOLEY Disney princezny - Zlatá hůlka pro princeznu
5,99 €

Která holčička by nechtěla být princeznou? S touto krásnou zlatou hůlkou se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.Hůlka má zlatou barvu a je zdobena obrázkem princezny Ariel, Lociky a Sněhurky.Obsah: hůlka

BOLEY Sofie První - čelenka a hůlka
5,99 €

Která holčička by nechtěla být princeznou Sofií? V tomto balení je spousta krásných doplňků, díky kterým se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Balení obsahuje stříbrnou korunku s fialovými kameny.

BOLEY Sofie První - korunka a šperky
7,79 €

Která holčička by nechtěla být princeznou Sofií? V tomto balení je spousta krásných doplňků, díky kterým se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Korunka je stříbrná a zdobena kamínky a portrétem princezny Sofie První.

BOLEY chlapčenské sety dupačiek s tričkom MULTIPACK BOYS
29,99 €

Novinka

Chlapčenské sety 2 ks dupačiek s tričkom od značky Boley sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny, ktorá sa hodí pre príjemné nosenie na celý deň. Set trička s dlhým rukávom a dupačiek na patenty v praktickým chlapčenských farbách pristane každému chlapčekovi.

BOLEY Disney princezny - Korunka pro princeznu
5,99 €

Která holčička by nechtěla být princeznou? S touto korunkou se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Korunka je zdobena bílými a růžovými kamínky a velkým kamenem ve tvaru srdce.